Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Stipe2 reče Dne, 3. 12. 2021 at 15:18:

Ne pišite nič po forumu, kar si ne upate izgovorit v real life - ki izpade jadno.

pizda lepa, lepa gesta se temu reče, pač bodi fer za netom, enak k si v živo, sm zihr da 0,1% tega folka nima muda v zivo mi to rečt, pa vseeen no borih 75kg imam in majhn dost 172cm, sm fukjen sm pa dost...

Povezava do prispevka
Ezoterik reče Dne, 3. 12. 2021 at 16:43:

 

krneki, se neki delaš pametnega. Men je play prodal tri ponaredke xb360 padov  ki jih je prodaju kot originale. Pol ko sm mu pisu, če se zajebava, je odpisal da so to zelo kakovostni ponaredki (niso bli).

 

a mam zdej pravico mu rečt cigan. Cigo en pametuješ tuki, ko si ti ubistvu največji cigo pa provokator

 

imaš pa pravico da danes tole rešiva, kot sm reku 23let garancije plus!!! vsakemu!

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 minutama:

 

 

pozabu si dodat v živo?...kdor upa...skuham kavo, pol se začnemo pa žalt, net marsikaj prenese, jst pač sm prosim, a po drugi strani, mene tko boli joko, kaj kdo, in zakaj piše take traparije od mene, čist enostavno bom povedla, vsakega bo sfukala karma glede tega, kr na juriš...

Povezava do prispevka
Ezoterik reče Dne, 3. 12. 2021 at 16:43:

 

krneki, se neki delaš pametnega. Men je play prodal tri ponaredke xb360 padov  ki jih je prodaju kot originale. Pol ko sm mu pisu, če se zajebava, je odpisal da so to zelo kakovostni ponaredki (niso bli).

 

a mam zdej pravico mu rečt cigan. Cigo en pametuješ tuki, ko si ti ubistvu največji cigo pa provokator

 

Play reče pred 14 minutami:

imaš pa pravico da danes tole rešiva, kot sm reku 23let garancije plus!!! vsakemu!

 

Enkrat si meni rekel, ko sem te po telefonu vprašal, če so to originalni DS3, ki jih imaš, si rekel da ne, ampak da so zelo kvalitetni ponaredki, povsem na nivoju originalnih. Cenim takšno iskrenost. Sicer potem nisem od tebe kupil, ker sem našel originalen DS3 pri Konzolkotu. Daj mi prosim razloži, kaj to pomeni kvaliteten ponaredek DS3 in kakšen je v primerjavi z originalom.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Ezoterik reče Dne, 3. 12. 2021 at 16:43:

 

krneki, se neki delaš pametnega. Men je play prodal tri ponaredke xb360 padov  ki jih je prodaju kot originale. Pol ko sm mu pisu, če se zajebava, je odpisal da so to zelo kakovostni ponaredki (niso bli).

 

a mam zdej pravico mu rečt cigan. Cigo en pametuješ tuki, ko si ti ubistvu največji cigo pa provokator

 

 

Jaz bi se bolj opisal kot ezoterik...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 11 minutami:

 

Eno se je norca delat, drugo je žalit sočloveka...

Žaljenja ne prakticiram niti ne podpiram in se glede tega strinjam. Je pa res, če smo čist iskreni, da se tip s svojimi prizadetimi odgovori zelo zelo trudi imet prizadet diskurz, tko da je precej krivde na njemu.

Povezava do prispevka

https://mtehnika.mercator.si/brskaj/13301236_/igralne-konzole-dodatki-igre#categories=13304282;sort=sort_rating;sort-direction=desc;offset=0

 

00690041.jpg
Slika je simbolična
 

IGRALNA KONZOLA TRUSTIGRALNI PLOŠČEK BREZŽIČNI MUTA ZA PC IN NINTENDO

Blagovna znamka: TRUST
Šifra izdelka: 690041
Brezžični igralni plošček za osebni računalnik in Switch z nadzorom gibanja in povratnimi informacijami v obliki vibracij. Brezžična uporaba preko Bluetootha (za konzolo Switch) ali preko mikro USB-sprejemnika (za osebni računalnik). Vgrajena polnilna baterija za do 10 ur predvajanja. Nadzor gibanja in povratne informacije v obliki vibracij za izboljšanje vaše igralne izkušnje. Ima 15 odzivnih gumbov, vključno s snemalnim gumbom za zaslonske posnetke in snemanje med igro, ter 2 analogni igralni palici in 8-smerni D-plošček.

 

 

> konzola

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 20 urami:

 

Enkrat si meni rekel, ko sem te po telefonu vprašal, če so to originalni DS3, ki jih imaš, si rekel da ne, ampak da so zelo kvalitetni ponaredki, povsem na nivoju originalnih. Cenim takšno iskrenost. Sicer potem nisem od tebe kupil, ker sem našel originalen DS3 pri Konzolkotu. Daj mi prosim razloži, kaj to pomeni kvaliteten ponaredek DS3 in kakšen je v primerjavi z originalom.

zaniva je zgodba ps2 dual, pač kopija, plošček pa čist org še iz škatel ven pobran, se pravi, nov ps2 plo, nabavljen kot kopija, pri ps3 pa obratno, enak, ampka ni org, zdrzijo tudi glede na ceno al je nabava za 1,2 usd, ali ne ve do 15 usd, cca 15e do 20e kos kopije...

Povezava do prispevka
carek reče Dne, 3. 12. 2021 at 19:21:

smejte se, sam na kocu bo tip ali se fukno pod vlak ali ratal impotenten. ali pa bo tožil folk :D 

te bo sfukala karma, kr drkej...a nism nikol reku da je moj 74ti hoby vedeževalstvo, sm jst delam to djabe, ne da se mi met keša, kaj če ti keš, ..men je keđš riba, baklava, covnck, medved, sm itak teh imen ne kapirate zakva se gre, ...polahku, v izi...

Povezava do prispevka
Play reče pred 3 minutami:

zaniva je zgodba ps2 dual, pač kopija, plošček pa čist org še iz škatel ven pobran, se pravi, nov ps2 plo, nabavljen kot kopija, pri ps3 pa obratno, enak, ampka ni org, zdrzijo tudi glede na ceno al je nabava za 1,2 usd, ali ne ve do 15 usd, cca 15e do 20e kos kopije...

UrLr.gif.e6299ea1b7753eff6ebafc25003916ab.gif

 

dej ponavi vajo. Dvakrat globoko vdihni, med pisanjem se probaj ustaviti po vsaki napisani besedi in poglej ce ima njena postavitev smisel glede na prejsnjo besedo ki si jo napisal. 

Povezava do prispevka
Play reče pred 20 minutami:

zaniva je zgodba ps2 dual, pač kopija, plošček pa čist org še iz škatel ven pobran, se pravi, nov ps2 plo, nabavljen kot kopija, pri ps3 pa obratno, enak, ampka ni org, zdrzijo tudi glede na ceno al je nabava za 1,2 usd, ali ne ve do 15 usd, cca 15e do 20e kos kopije...

Torej

 

PS2 dual shock, kopija, ampak original, pobran s škatel, nabavljen pa kot kopija, ampak nov

 

Štima 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...