Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Bessie reče Dne, 10. 12. 2021 at 14:44:

taik, ad es! ., ! en da!!! A? 
si Strni kolk sran u, d zdj?
JED is it! dtu GP?! ,,,  :wub:  ufffffff!

se jst u tebe al ti u mene? a nisi dost star...nisi zal! kdaj sm se jst kje u tebe? ti pa u mene zadnjih 20let, ma enak si k kerit, 100x lajaš da se ne boš utikal pa se....

Povezava do prispevka
Potrebujemo! Hvala vsem!
Iščemo študente praktikante višje šole, za obvezni praktični pouk?
Če se kateri študent rad igra z video Y posnetki, igranje iger, predstavitev iger, urejanje spletnih strani, oglaševanje, smo trenutno pravi naslov, da opravljaš vrhunsko in odlično prakso!
Spoštovani!
Trenutno potrebujemo od 5 do 10 študetov , obvezno le višja šola, za opravljanje obveznega praktičnega pouka.
Nudimo delo od doma, urejanje portalov, spletnih strani, oglaševanja,urejanje spletne trgovine online igranje, stream in še več!
NOV TUDI! Grafično oblikovanje, dizajni, izdelava logotov, izdelava nalepk in še več!
Vse vaše ponudbe na naš meil info@playgame.si ali 031-434-225 Damjan Playgame Šimenc
Delo od doma, neobvezno na tvoj čas (dopoldan, popoldan, zvečer)
Trenutno so v izdelavi, kar 3 nove spletne strani, zanimive in tudi zanimive za v bodoče, za vaše delo in še več!
Nudimo tudi samostojno pot študenta, pri odprtju nove trgovine, pomoč ustanovitve fimre, sp-ja, nove dejavnosti, novega sp-ja, ali d.o.o-ja, iz naših rok že nekaj spletnih strani in samostojnih poti študentov v psolovanju, prodaji, trgovanju in še več!
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 10. 12. 2021 at 12:16:

Ko grožnje s tožbami ne zaležejo, sledijo grožnje z 'lubi'

če je tebi groznja sodišče in oni rečejo al sm jst kriv za grde besede, izpdade poslov, zdravstvene moje tezave glede teh besed, pa tudi groznje in ostalo? pač zato jih imamo, če drzi pa oni vejo, nism jst sodnik, d abi komu sodil ali odvetnik

 

 

sm kul pa je si prebrat en dan, mal pravila na forumu in ostalo, sm očitno to admini itak vse spregledajo, men da ban, grde besede javno pusti na netu, le tako dalje, na konc bom sm reku, kto sm že 10x, ne branim se 5k k jih obrnem tkoj na 8k!

Povezava do prispevka
Play reče pred 4 minutami:
Potrebujemo! Hvala vsem!
Iščemo študente praktikante višje šole, za obvezni praktični pouk?
Če se kateri študent rad igra z video Y posnetki, igranje iger, predstavitev iger, urejanje spletnih strani, oglaševanje, smo trenutno pravi naslov, da opravljaš vrhunsko in odlično prakso!
Spoštovani!
Trenutno potrebujemo od 5 do 10 študetov , obvezno le višja šola, za opravljanje obveznega praktičnega pouka.
Nudimo delo od doma, urejanje portalov, spletnih strani, oglaševanja,urejanje spletne trgovine online igranje, stream in še več!
NOV TUDI! Grafično oblikovanje, dizajni, izdelava logotov, izdelava nalepk in še več!
Vse vaše ponudbe na naš meil info@playgame.si ali 031-434-225 Damjan Playgame Šimenc
Delo od doma, neobvezno na tvoj čas (dopoldan, popoldan, zvečer)
Trenutno so v izdelavi, kar 3 nove spletne strani, zanimive in tudi zanimive za v bodoče, za vaše delo in še več!
Nudimo tudi samostojno pot študenta, pri odprtju nove trgovine, pomoč ustanovitve fimre, sp-ja, nove dejavnosti, novega sp-ja, ali d.o.o-ja, iz naših rok že nekaj spletnih strani in samostojnih poti študentov v psolovanju, prodaji, trgovanju in še več!

fak tukaj si namesto polpismen skoraj tricetrt pismen

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 25 minutami:

N tis tsit! N bn t n sil, s kle!

Ti s ta k grozi zrd sjh numst! Sa itk bš fsu nazaj kr s psjal!
Kua t jst hčm!?
N pvej!
Dj pokvot al pa svje sjve pokž!!

tebi je groznja, da dam tozbo na tvoje besede? ali par tozb? pač sodišče odloči kaj je rpav kaj ni, če ni prav iz moje strani, ti povrnem vse stroške, ? jst tle ne vidfim niti ene male tezave, ? če pade pade, če ne pade en odgovarja, lahk jst lahk ti...

Povezava do prispevka

eN gruznja j, če sam lapaš po pa n nrdiš! Kr sm veš d nimš kj. A prou! Doklr nis tžu n blo ne! So sam gržnje d boš! Splh paq pvej kdj sm s jst vte vtiku. K ti s se v mne! ,, ?  
Tžva j tvje vtkanje! Rklmirnje tvjga posla, k ga n konc nw spelš! 

Tžva j k mslš da lhka pišš tk k tb paše drug nj p štkajo kua s mslu! K t p n pove, kua j nrbe pa začnš grzit!

 

Pa ns dou nbne tžbe , d dns NE! Tej bd dc pa tž, ne laši, dej tž! DJ! DddddJ NO! Nj sodiščžše odlč a mš prou! V čm že? K jst nvm splh kva j tvoj prblm,?1!

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 18 minutami:

Jaz sem v trgovini Playgame narocil konzolo PS4 Pro z 1-letno garancijo, na dan ko bi morala biti poslana, sem kontaktiral prodajalca Damjan Šimenc s.p., ki mi je odgovoril, da konzola po naroceni ceni ni na voljo, da pa je na voljo identicna konzola s 5-letno garancijo po 70€ visji ceni.

Meni se to zdi zavajanje, goljufija, ciganstvo in slaba poslovna praksa.

 

Za tozbo se nisem odlocil.

Ker si toliko časa odlašal s tožbo je zadeva zastarala, datum zaznave kaznivega je predaleč nazaj, je pa seveda za tole napisano že vložena tožba za klevetanje, tole bo 10.000 DEM lp

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
Play reče pred 3 urami:

če je tebi groznja sodišče in oni rečejo al sm jst kriv za grde besede, izpdade poslov, zdravstvene moje tezave glede teh besed, pa tudi groznje in ostalo? pač zato jih imamo, če drzi pa oni vejo, nism jst sodnik, d abi komu sodil ali odvetnik

 

 

sm kul pa je si prebrat en dan, mal pravila na forumu in ostalo, sm očitno to admini itak vse spregledajo, men da ban, grde besede javno pusti na netu, le tako dalje, na konc bom sm reku, kto sm že 10x, ne branim se 5k k jih obrnem tkoj na 8k!

 

Ti še vedno piše na strani "servis konzol"?

 

Glede na to da trgovina Playgame ne izvaja servisa konzol, ampak pošilja pokvarjene konzole z računom vred nazaj strankam, se ni ravno primerno širokoustiti s sodišči.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
sadhu sequencer reče Dne, 13. 12. 2021 at 13:11:

 

Ti še vedno piše na strani "servis konzol"?

 

Glede na to da trgovina Playgame ne izvaja servisa konzol, ampak pošilja pokvarjene konzole z računom vred nazaj strankam, se ni ravno primerno širokoustiti s sodišči.

23let servis, 4 serviserji, in uradni, ne vem kakšni...edini v SLO, kateri uredimo dobesedno vse, iz nemogočega v mogoče in še več, preveri!

 

 

ps5 699e kos 5letne garancije za menjave za ostale vse konzole od ps1 dalje....

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 43 minutami:

Pizda so to klošarski bundli. A se v Sloveniji res ne da nardit tako da sam izbereš 2 igre od ene 8-10 ponujenih kot imajo to ponavad Shopto ipd?!?

če pa ne znajo nič....se še učijo no....koje zavjanje, ne dobiš racun na sp, vsaka serijska svoj ime, ufff bo veselje  in garancije, to bo še dela, ma jst sm vesel, kuk bo to ene norije, sm da začnejo na polno umirat konzole...kr kr lepo umira tole vse skup...pa garancije ala vrzem sosedu v bajto, tudi fine, 20% cene , se rpavi cca 600 do 650e kos v vseh primerih, krepkih 150e po letu dni za garancijo, lepa , lepa...

  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...