Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 21 urami:

Se pravi za 499e kakor je na spletni strani ni na voljo, na voljo je pa takoj za 650e

zakaj spet neki lažeš, ? lol....kje jih prodajam, lahk prneseš 800e pa ne gre?

 

dejmo bit mal relani, rabljen let star x se proda v 4minuitah za 650e do 700e, ps5 od 650e do 800e....pa ne vem , tle na menjalniku je drug svet, druge cene

 

 

pol p ajde prosim nov, kjer se dobi za 500e kos, dam jst tkoj 600e, ma kupim tkoj 50 konzol, pa imaš skor pol letno plačo, zakaj se en korenjak ne najde...

 

aja drugi imajo ja zaloge, za kero leto 2025 al 26 celo? 

 

 

 

ekola ponovno x na voljo, ps5 na voljo za menjave, odkupe pa sami veste 640e ps5 takoj, x takoj za 600e, kdor ima, odkup tkoj, hvala v naprej!

 

031-434-225 Damjan ali infovplaygame.si 

Povezava do prispevka

Dobi se v dobesedno vsaki trgovini kjer se ne posluzujejo skalperskih praks in imajo zalogo. Res je da ti uturijo kak extra kontroler al pa PSN narocnino, ampak vsaj ni neka fiktivna stvar kot je tvoja garancija ect... 

Clovek dej si zabij ze enkrat v glavo, da ce smrdis kot scalper, se oglasas kot scalper, izgledas kot scalper, prodajas konzole po vec kot je njhova originalna prodajna cena si scalper. 

 

Ne glede na to a je folk pripravljen dat 100 al pa 200 EUR za konzolo to kar ti delas je faking sramotno. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 minuto:

Dobi se v dobesedno vsaki trgovini kjer se ne posluzujejo skalperskih praks in imajo zalogo. Res je da ti uturijo kak extra kontroler al pa PSN narocnino, ampak vsaj ni neka fiktivna stvar kot je tvoja garancija ect... 

Clovek dej si zabij ze enkrat v glavo, da ce smrdis kot scalper, se oglasas kot scalper, izgledas kot scalper, prodajas konzole po vec kot je njhova originalna prodajna cena si scalper. 

 

Ne glede na to a je folk pripravljen dat 100 al pa 200 EUR za konzolo to kar ti delas je faking sramotno. 

dej se nauci da eni plačamo drzavi na kosu 50e ddvja, kdor dela na črno nic, vsi ostali pa če je nabavna 470e pa prodajna 500e, plača mogoče 5e ddvja....pač lej če ne veš reči, je tezko dojet

 

 

aja konzol je pa ogromno ja, v vsakem hofeju in vsakem koraku

 

še enx reč je vredna 700e do 800e, ne 500e? matr so eni res dobričine k dajo folku po 200,300e u zep....sicer pa ja, zakaj pa je zadnje leto dni toliko dela na črno, a bejš...

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 5 minutami:

Dobi se v dobesedno vsaki trgovini kjer se ne posluzujejo skalperskih praks in imajo zalogo. Res je da ti uturijo kak extra kontroler al pa PSN narocnino, ampak vsaj ni neka fiktivna stvar kot je tvoja garancija ect... 

Clovek dej si zabij ze enkrat v glavo, da ce smrdis kot scalper, se oglasas kot scalper, izgledas kot scalper, prodajas konzole po vec kot je njhova originalna prodajna cena si scalper. 

 

Ne glede na to a je folk pripravljen dat 100 al pa 200 EUR za konzolo to kar ti delas je faking sramotno. 

aja vazn da ni sramotno, da 90% konzol se proda na črno, to pa res ni vazno, da 90% folka ki je dobilo online lai v trgovini robo, jo je prodalo dalje, vsak posameznik, to pa itak sploh ni vazno

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

zakaj bi ti povedli kje se dobijo po 500€, da boš lahko dalje scalpal ogabnež en

s tem ko jaz prodam in dam drzavi na kosu 50e ddvja, boš imel večjo pokojnino, tku da prijatu ne odejamš življenja, zdej pa če bodo oni ta ddv keš spičkal, je pa men vseen, jst naredim vse kar moram, če jst prodam 50 konzol, plačam za 500ksou ddvja, ne za 50kosu, oz na 1kos 10x konzol, mal racunaj...

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

zakaj bi ti povedli kje se dobijo po 500€, da boš lahko dalje scalpal ogabnež en

cigan, ogabneš....kva še? dejmo no, kr idej vam zmanka....

 

še mal reklame dodat

 

Na voljo in novi in rabljeni PS5 BLUR in celo 3letna, 36 mesečna garancija na vse PS5 nove in rabljene, za menjave za vse ostale konzole PS1 do PS5, XBOX vse Nintendo konzole!
Imaš igralno konzolo? Piši na info@playgame.si in pošlji slike, mi pa ceno doplačila!
031-434-225 Damjan ali info@playgame.si
Možne tudi menjkave, tvoj PS5 brez garancije rabljen, za nov PS5 in 3letno garancijo, doplačila le 149EUR
Odkup PS5 do 640EUR nove, ali rabljene do 550eur! info@playgame.si
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

nič ne bomo računali 

MSRP je 500€

ti si nategun in scalper

sramota za Slovenijo

še enx....

 

 

scalper je soni dovolil, da je VSAK in JE, danes je plača v slo 1k, na ps5 je 200e, 300e cistega, folk dela 20dni za 900e, ko vidi folk da lahk dobi 200e v 3minutah? kaj naredi? špara igra igre, itak? še enx 90% folka proda dalje...zakaj imam konzol 10,20, 30kosu lahk na zalogi? ker folk 90% njih proda dalje, tako in tako bi prodal, na ebayu grejo konzole po 900e? al ni folk danes neumen

 

in ja skalper, ko dobi za 500e, in proda za 800e, ima 300e v zepu? plača koliko ddvja? in ja če dam za ps5 470e prodam za 900e, dej racunaj ddv? to je ddvja za 50 konzol skor, skalper pa? ...

 

brezveze no....

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

 

neobrazovan, stoka nevaspitana, prljav si i smrdiš

še kaj? sm to....k eno psmica je vse skup, cigo,smrdeč, gre na drek, pa še skalpira po dreku, ma vrjet ne moreš,.,,,,

 

al s ena racun jokerja oz vas posebnežev nasmejim, vcasih me tko ubija, da si tkoj enga zapalm, a pol pa solze na uci vsaj 2h, ma znam na ta racun vsaj ene 6let vez zivet, k me smejete, pa res hvala!

 

Na voljo in novi in rabljeni PS5 BLUR in celo 3letna, 36 mesečna garancija na vse PS5 nove in rabljene, za menjave za vse ostale konzole PS1 do PS5, XBOX vse Nintendo konzole!
Imaš igralno konzolo? Piši na info@playgame.si in pošlji slike, mi pa ceno doplačila!
031-434-225 Damjan ali info@playgame.si
Možne tudi menjkave, tvoj PS5 brez garancije rabljen, za nov PS5 in 3letno garancijo, doplačila le 149EUR
Odkup PS5 do 640EUR nove, ali rabljene do 550eur! info@playgame.si
uredilo bitje Play
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

normalne trgovine imajo po MSRP in niso scalperji

 

 

normalne trgovine, trenutno delajo skalperje in ogromno ogrmno dela na črno v video industriji, poglej celo eu, ma poglej SLO in joker forum in fb, in marsikje drugje, posledično VSI vi nudite delo na črno, sm mal forum obrni...

Povezava do prispevka

zakaj roba zbeži iz vseh znanih trgovin? zakaj ko ima ena trg 50kosov, ima en ki nikol ni slišal za koznolo doma 10 kosu? dobijo 500ksoov, 200 plus kosov v napka rokah, ma danes poznam par folka ki ima doma 5 do 15 kosov....le kako je to mozno....pa kako je to sploh  mogoče? 

Povezava do prispevka
Play reče pred 56 minutami:

zakaj roba zbeži iz vseh znanih trgovin? zakaj ko ima ena trg 50kosov, ima en ki nikol ni slišal za koznolo doma 10 kosu? dobijo 500ksoov, 200 plus kosov v napka rokah, ma danes poznam par folka ki ima doma 5 do 15 kosov....le kako je to mozno....pa kako je to sploh  mogoče? 

no kje ste zdej korenjaki, za razlago....ajmo udri!

Povezava do prispevka
Play reče pred 58 minutami:

normalne trgovine, trenutno delajo skalperje in ogromno ogrmno dela na črno v video industriji, poglej celo eu, ma poglej SLO in joker forum in fb, in marsikje drugje, posledično VSI vi nudite delo na črno, sm mal forum obrni...

ajde razlaga vaša, dejmo no...vse tiho je bilo....

Povezava do prispevka
George Michael reče Dne, 18. 1. 2022 at 10:43:

Halo..ti si iz straze…kaj bos vlozo zaj kes iz psjev v bottleCap-e…kolega imsirovic iz brewiksa ti je inovator 🙈

če mi najdeš posu iz 5e naredit 30e v 1minuti, ali pa iz 470e na 900e ja...ostalo me ne zanima

 

 

nujno iščem, dejmo mal pomagat

 

 

ps: komedija, sm si od konc nov pa do danes zapisoval, sje ne vem za druge, ampka tisti k je reku k bere buce na jokerju in ja zdje pa zanalšč kupim pr tebi, nekje od konc nov do danes cca cistega 2k na racun jokerja, pa mi naj en reče, da ni to kul?  cca 600e mesec na racun ciganov? sej pravim, prou zelja mi je, da se me sramoti na polno, ker tistih 10% folka ki tukaj vidi in bere, na ta racun pomagajo 10x vec, sm tezje je to dojet...

 

 

rabim

 

122750802_1066285683821109_4248136992807

 

PS3 ODKUP DO 150EUR
Če imaš PS3 Slim superslim in več iger odkup od 50e do 150e takoj
031-434-225 Damjan info@playgame.si

 

 

 

[]D [] []V[] []D reče Dne, 18. 1. 2022 at 10:46:

Koliko ljudi ni moglo kupit PS5 v Bigbangu po ceni 500€, ker si konzolo tam kupil ti in jo potem drazje prodal naprej?

misliš  odkupil sem 70% konzol od folka ki dila direkt na črno? nisi se prou izrazu...žal...in ja ko kupim ps5 za 600e, plačam od 900e povn ddv, to je 180e ddvja na enem ps5...tuk da, smejem se lahk

 

več reči rabim ne eno...

 

Odkup vseh igralnih konzol, takoj!
PS1 do PS5 do 640EUR
ps1 od 20eur do 100eur ali več plus oprema
ps2 od 20eur do 100eur plus oprema
ps3 od 80e do 150eur in oprema
ps4 fat do 130eur
ps4 slim do 200eur 1tb do 250e
ps4 pro v1 v2 od 250e do 300eur ali do 400eur plsu oprema
ps4 limited konzole od 300e do 600eur
ps5 uničene do 450eur, rabljene do 550eur, nove do 640eur
info@playgame.si ali 031-434-225 Damjan Playgame Šimenc prek fbja od 6h do 22h vse dni v tednu!
Povezava do prispevka
Play reče pred 27 minutami:

no kje ste zdej korenjaki, za razlago....ajmo udri!

 

Play reče pred 26 minutami:

ajde razlaga vaša, dejmo no...vse tiho je bilo....

Vse lepo in prav. Smrdeč folk scalpa konzole na veliko. Ta folk smrdi in je ogaben.

Ampaaaak...

To, da ti plačaš več davka od folka, ki proda na črno, te naredi točno 2% manj smrdečega ogabneža.

Po drugi strani trgovci, ki prodajajo po 500 EUR niso smrdeči ogabni scalperji. In take mi spoštujemo.

 

A bo šlo tokrat razumet čemu tebe tle noben ne spoštuje?

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Play reče pred 12 minutami:

misliš  odkupil sem 70% konzol od folka ki dila direkt na črno? nisi se prou izrazu...žal...in ja ko kupim ps5 za 600e, plačam od 900e povn ddv, to je 180e ddvja na enem ps5...tuk da, smejem se lahk

Mislim kot sem napisal.

 

In pa:
 

[]D [] []V[] []D reče pred 9 minutami:

Koliko ljudi ni moglo kupit PS5 v Harvey Normanu po ceni 500€, ker si konzolo tam kupil ti in jo potem drazje prodal naprej?

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...