Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

 

Ja, saj v bistvu nimam pojma o čem piše... nič ne razumem. Menda edino, da ga moti, da kritiziramo trgovino. Kar pa je čist legit dejanje, saj po internetih se folk lahko meni o tem ali je s trgovcem zadovoljen ali ne...

 

 

Verjetno so se zadnji pri njemu skenslali nategunski combo ps5 + gta6

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Ja, saj v bistvu nimam pojma o čem piše... nič ne razumem. Menda edino, da ga moti, da kritiziramo trgovino. Kar pa je čist legit dejanje, saj po internetih se folk lahko meni o tem ali je s trgovcem zadovoljen ali ne...

Tvoji posti talepi bodo javno za zmer na googlu, enako moji, sm jst se žal mojih ne sramujem, ker nikoli od kar imam net 30 plus let, nism nobenega žalil, ustrahoval, blatil, interrnetno nadlegoval...če ti ne ločiš, naj ti bo, ti bodo prijatlji razložil, oz boste dojel en dan...

 

le še dodam, dost imam 100k inst,fb,bla bla članov, da se lahk naredi lep masaker, govorim sm glede poslovanja, če TI meni škodo, zakaj jst tebi 10x ne bi vrnil...

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

Prav vidim, kako so se strasti umirile iz naše strani in bo sedaj mn3njalnik prav gotovo spoštoval vašo trgovino. Ustrahovanje vedno ustavi internete.

utsrahoivanje? ali že vec kot 5let prošenj, pisanja meilov, klicanje po vseh uradih?

pač nekomu boste enostavno uničevali dejavnost s tem kar delate, in KAR hočem je le eno

 

 

kar je narobe, povej, napiši, kot sem sam rekel 23 let delam, če je bilo nekaj narobe 22 let nazaj DANES urejam, dajem ti ne letno ampka 23 letno garacijo, nočem pa, cigan, lopov, nategovalec....zakaj? imamo zakone, če bi držalo 1% tega kar tukaj delajo člani, admini, oz glavni kateri sotijo za tem portalom pustijo, hm? bo čas da delamo enako kot vi?

 

kar jaz narobe naredim, kot sp., imamo lepe kazni, uredimo vse, pomagamo vsem, če kršimo poslovanje, mal čudno da je vrsto let Damjan ŠŠimenc sp, 23 let, TRR vrsto let enak, naslov enak, 031-434-225 Damjan, št v obratovanju 26let plus?, majkuš d aneki ni čist ok , a ne da?

Povezava do prispevka

https://playgame.si/Playstation-4-konzole/playstation-5-ps5-playstation5

 

Šel sem na vašo stran da kupim PS5, stran je prazna, ali si lahko dovolim reči, da mi je to čudno in neprofesionalno? Ne bi rad, da me doleti karma, ker sem pokritiziral spletno stran na kateri stalno dobivam opozorilo Tega spletnega mesta ni mogoče doseči Spletno mesto playgame.si se ni odzvalo v ustreznem času.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

https://playgame.si/Playstation-4-konzole/playstation-5-ps5-playstation5

 

Šel sem na vašo stran da kupim PS5, stran je prazna, ali si lahko dovolim reči, da mi je to čudno in neprofesionalno? Ne bi rad, da me doleti karma, ker sem pokritiziral spletno stran na kateri stalno dobivam opozorilo Tega spletnega mesta ni mogoče doseči Spletno mesto playgame.si se ni odzvalo v ustreznem času.

Če pravilno klikneš najdeš

https://playgame.si/playstation-5-ps5-playstation5/playstation-5-novo-prednarocila

 

Popravim napako in hvala za kritiko, meni je tole prej pozitivna karma? Edino če sam gledaš na te reči drugače...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Tvojih postov itak živi bog ne razume... tak je vseeno potem kje se nahajajo.

Ne sekirej se, znam pa tudi sam copy paste ali pa napisat, cigan, lažnjivec, krade, je drogeraš, je pijac, ne vem invalid, znam znam...pa to na poratl kjer bo dokler dela nekdo javno za zmer...to še znam!

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Če pravilno klikneš, model, kliknil sem na 20 različnih kategorij, nobena ni prijela. Ti veš katera stran ti dela, jaz žal nimam časa, da ugotovim. Linki ti NE delajo.

Pravijo kdor išče ta najde....smo pa vsi iz krvi in....pa tudi nardimo kaj narobe, kaj šele nekateri...

Povezava do prispevka

Ti povem jaz resnico - absolutno ciganiš s temi cenami PS5. Ni važno kako obrneš, ljudje bodo drugam šli iskat, ker ne bodo rabili toliko plačati.

Moderatorji in admini te puščajo na forumu samo zato, ker si jim zabaven, sploh ko se tako razpizdiš in razpištoljiš. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

A je to slucajo hvalisanje, da nategujes uboge ljudi v tujini s tako oderusko ceno 920e?

prva lepa ocena, bo deležna vse pohvale, ...

 

VSI v SLO kateri je kupil ps5 plus igro, pa je plačal 550e je bil od uvoznika , prodajalca oguljefan, kaj šele tisti kateri vzamejo usiljeno se zgodi itd garancijo, sm zavedate se ne, ...bo počasi tega eč kot dovolj za branje v revijah, poslovanje vele trgovcev...se kokretno dela na tem, le v info...

 

drgac pa zrihteje ne vem 500, 1k konzol, boš imel ceno 549e, dokler dobimo male trg 2,3 kose ostali po 1k kosov, bo politika taka...živet je treba nekje , al od 20 konzol v 2letih katere smo dobil naj živimo? se pravi po 15e na kosu 300e za 2leti dni, ?

Povezava do prispevka
Play reče pred 24 minutami:

Zelo bi prosil Davida Tomšiča ali Sergeja Hvalo, da po 3letih dni vendarle pobrišeta vse laži, blatenje, načeloma kazniva dejanja, internetno nadelgovanje in ostalo, namreč kot je razvidno, stojita kot glavna obudnika tega portala, da ali odstranita vse teme povezane glede Damjan Šimenc sp playgame trgovine, v nasprotnem primeru, enako začnejo določeni člani, katerih ni malo, javno in tam kjer se ne da brisati komentarjev (google itd), enako blatii, kopirati vaše besede oz vse besede katere pišejo vaši člani... nikoli in ne rad to delam, bo pa prvič, da na samem začetku unučujemo trgovino, vsi vemo na katero trg se bo spravilo večje število ljudi, ker kot kaže drugače žal ne gre, meni je žal, ampak milo rečeno, enako se bo vrnilo osebam kateri so in stojijo za tem portalom in ne ukrenejo dobsedno nič.

 

Še enx, od tega mojega posta naprej, ENA neutemeljena beseda na playgame, Damjan Šimenc sp, vrača javno nazaj , ampak tam, KJER se ne bo dalo nikoli odstraniti grdo, ali lažnivo reklamo...res vas lepo zadnič prosim!

 

Že leta 2019 je bilo poslano Davidu da naj uredi taka dejanja članov.

Sergej Hvala imo nima več nič s tem forumom, že par let ga ni bilo gor. Zdaj ga je uporabnik @sadhu sequencer nadomestil pri administriranju, tako da njemu piši

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

Ti povem jaz resnico - absolutno ciganiš s temi cenami PS5. Ni važno kako obrneš, ljudje bodo drugam šli iskat, ker ne bodo rabili toliko plačati.

Moderatorji in admini te puščajo na forumu samo zato, ker si jim zabaven, sploh ko se tako razpizdiš in razpištoljiš. 

še eno lepa ocena za novo trg, lej sory tako bo...vsaka beseda grda uničujete posu meni in še nekomu na novo, akcija dalje!

 

Puščajo zato, da nekoga blatijo, ki vsakmeu pove vse fer!

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Take nategune bi še po javni TV morali objaviti, ne samo po raznih forumih. Saj to ne pomeni, da delaš protizakonito, je pa pošteno, da so nepodučeni ljudje seznanjeni, da je cena nategunska.

če jo plačam 760e z ddv kaj tebi mar?

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Take nategune bi še po javni TV morali objaviti, ne samo po raznih forumih. Saj to ne pomeni, da delaš protizakonito, je pa pošteno, da so nepodučeni ljudje seznanjeni, da je cena nategunska.

ja na tv in revije pa pride resnica, kot je prišla resnica za gameplay in še za velik reči....ni tega mal ....

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 minutama:

še eno lepa ocena za novo trg, lej sory tako bo...vsaka beseda grda uničujete posu meni in še nekomu na novo, akcija dalje!

 

Puščajo zato, da nekoga blatijo, ki vsakmeu pove vse fer!

Pa kvaj ti pišeš, a folk ne sme več napisat, da imaš zanič trgovino, če je takšno njihovo mnenje? 

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

Jaz sem dobil mojo PS5 za 400 eur. Fak sem bil nategnjen, lahko bi plačal 690 za isto konzolo + nek špil, ki ga ne želim igrati!

nima veze kaj si dobil, enako sm jst prvi kso dobil za 470e katerega igram še danes, ampak danes plačam tudi do  za kos z ddvjem...

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 minutama:

prva lepa ocena, bo deležna vse pohvale, ...

 

VSI v SLO kateri je kupil ps5 plus igro, pa je plačal 550e je bil od uvoznika , prodajalca oguljefan, kaj šele tisti kateri vzamejo usiljeno se zgodi itd garancijo, sm zavedate se ne, ...bo počasi tega eč kot dovolj za branje v revijah, poslovanje vele trgovcev...se kokretno dela na tem, le v info...

 

drgac pa zrihteje ne vem 500, 1k konzol, boš imel ceno 549e, dokler dobimo male trg 2,3 kose ostali po 1k kosov, bo politika taka...živet je treba nekje , al od 20 konzol v 2letih katere smo dobil naj živimo? se pravi po 15e na kosu 300e za 2leti dni, ?

A si ravnokar javno priznal, da TUDI SAM NATEGUJEŠ STRANKE? :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...