Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

@gojc: zadeva je malo prej urejena. Zaenkrat samo 5 kazenskih točk z moje strani zaradi res pretiranega oglaševanja. Bolj ali manj simbolično :)  Glede spama pa... hja, vsakih par postov res ne bom čekiral in brisal, predvsem ne za nazaj.  

Vsi pa morate vedeti,  da je ta tema sedaj pod nekoliko bolj podrobnim drobnogledom in dokaj hitro bomo videli, kako bo vnaprej. 

Povezava do prispevka

Eno je neka normalna prodaja za katero imamo Bolšji bazar. Drugo so dobri deali, za katere imamo spet drugo temo, torej Deal Hunting.
Ta PG tema je pač nekaj ekstra, vsekakor pa boljše, da se "zadeve" izlivajo tukaj, kot pa smetenje po vseh drugih temah. Konec koncev, se lahko (kot že omenjeno) tudi enostavno zaklene in mir z vami. :) 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

mene bl zanima, ker debil da 1k za PS5, k mal počakaš in dobiš za 500€ :D

 

Nihče... to je vse nabijanje v prazno. Pred skoraj enim letom (februarja 2021) sem dobil konzolo, ki je stala kar dolgo časa neuporabljena. Sem za hec rekel, da jo vržem na Bolho in sebi kupim kasneje, ko bo normalna zaloga (sem pričakoval, da bo do jeseni). Vse skup pa sem gor dal bolj z namenom, da bi zraven prodal praktično nerabljene Sony Platinum slušalke (brez kompleta nisem želel prodati, slušalke so ble cca. 160€) in dal za vse skup (z dvema igrama - Hitman 2 in Days Gone) ceno 720€. Praktično nobenega interesa. Par ljudi je pisalo, da mi dajo 600€. Seveda sem po tednu dni oglas odstranil in hvala bogu temu. Pač slušalke stojijo na polici zapakirane še dodatno leto :D

 

Torej, če se pred enim letom ljudje niso nič kaj grebli za 600€ močno dvomim, da dandanes grejo kot sveže žemljice za 1K. In on bi jih naj rabil po 20-30 na dan :rofl:

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
maksi reče pred 22 urami:

Tale PG je scalperski bednik, takšne treba samo vrečt v Ljubljanico, ne pa da se jih še tolerira.

gre za groznjo, in gre prijava na mojo najbližjo policijsko, plus tožba, lahk 2,3,4..zakaj ne...

 

enostavno, prijazen sem do vseh, vsem vse povem, nočem pa blatenje mojega imena, moje firme, vse te moje dneve katere ne delam in prizivim pri zdravniku za srce, bo plačla vsak posameznik, ali kazenska ovadba za groznje ali tozba, vsak ima pravico mene prijavit, tožit, ko reč urejena, če sem jaz KRIV, plačam takoj, če kazensko komu kaj naredim, me lahk zaprejo, pač tak je zakon, jaz ga spoštujem od kar sem na tem svetu, garantiram pa da danes od te minute, vsako črko narobno oddam kazenske ovadeb za groznje, za blatenje mojega imena, uničevanje mojega zdravja, ....oglaševal ne bom vec, zakaj bi? oglašujem zato, ker če vi tako govorite, na koncu sam nimam niti ene male pravice?, naj odločajo drugi o tej pravici, cvilna tozba tudi za poratl, portal ima stroga navodila glede kulture, rase, grozenj? če ja, naj s ejih drzi, portal s etega ne drzi že par let, super je ker je vse na portalu 90% blatenja, grozenenj, kar ste vi pobrisali, imam jaz slikano, tako da dejmo, dejmo bit realni, pa gremo po pravni poti, zaka ne?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 urami:

 

Nihče... to je vse nabijanje v prazno. Pred skoraj enim letom (februarja 2021) sem dobil konzolo, ki je stala kar dolgo časa neuporabljena. Sem za hec rekel, da jo vržem na Bolho in sebi kupim kasneje, ko bo normalna zaloga (sem pričakoval, da bo do jeseni). Vse skup pa sem gor dal bolj z namenom, da bi zraven prodal praktično nerabljene Sony Platinum slušalke (brez kompleta nisem želel prodati, slušalke so ble cca. 160€) in dal za vse skup (z dvema igrama - Hitman 2 in Days Gone) ceno 720€. Praktično nobenega interesa. Par ljudi je pisalo, da mi dajo 600€. Seveda sem po tednu dni oglas odstranil in hvala bogu temu. Pač slušalke stojijo na polici zapakirane še dodatno leto :D

 

Torej, če se pred enim letom ljudje niso nič kaj grebli za 600€ močno dvomim, da dandanes grejo kot sveže žemljice za 1K. In on bi jih naj rabil po 20-30 na dan :rofl:

ti razložim, cena ps5 so od vsega 500e do 800e, rabljeni celo se prodajo za 700e do 800e, menjava ps4 pro in ps5, na koncu dobiš 900e, do 1k, in zato jaz prravim, ali 1kos in taka cena, ali 20 ksoov plus da pridem do enake cene, na koncu je kar se tiče ddvja vse enako, ....

 

pa še kak primer, slim ps4 limited vezije lepe so danes vredne 400e, bile so po 200e lai celo manj, slim nov 400e, bil je v akciji 3leta skor nazaju 189e, pro je bil najceneje 289e, danes 499e, rabljen 400e...in zdej mi naj en reče da nism fer, če povem kakšne cene dosegajo konzole, dobro za vas, prej zame ne, ker povem po resnici, zdej če s ekomu to zdijo laži, karkoli, lahk takoj pripeljem vsaj 5 uporabnikov, ki so na fbju, ne fejk profili pa vam vsak razloži...

 

 

primer day plava slim, pordal 2let in pol nazaj za 280e, odkupil od modela nazaj 20dni nazaj za 320eur, prodal sam za 400e, on ve, on je bil srečen ker je igral 2,5let za plus, jaz srečen ker sem 2x zasluzil, kje je zdej keč? ga ni, fer povem, kaj se dela kuk je rec vredna....kdor zaupa, jih ni malo,sm lepo reku imam za sabo  50k fb uporabnkov, pa vsaj 1k plus psnja itd itd... kje take cene dobim, gledam, prodam, eu ni mala, slo je u eu, cene če so v de 300e, zakaj bi prodla v slo za 150e, oz tudi slovenc ko mu objasnis zakaj se gre, kupi za pdoobno ceno...

Povezava do prispevka
Play reče pred 4 minutami:

gre za groznjo, in gre prijava na mojo najbližjo policijsko, plus tožba, lahk 2,3,4..zakaj ne...

 

enostavno, prijazen sem do vseh, vsem vse povem, nočem pa blatenje mojega imena, moje firme, vse te moje dneve katere ne delam in prizivim pri zdravniku za srce, bo plačla vsak posameznik, ali kazenska ovadba za groznje ali tozba, vsak ima pravico mene prijavit, tožit, ko reč urejena, če sem jaz KRIV, plačam takoj, če kazensko komu kaj naredim, me lahk zaprejo, pač tak je zakon, jaz ga spoštujem od kar sem na tem svetu, garantiram pa da danes od te minute, vsako črko narobno oddam kazenske ovadeb za groznje, za blatenje mojega imena, uničevanje mojega zdravja, ....oglaševal ne bom vec, zakaj bi? oglašujem zato, ker če vi tako govorite, na koncu sam nimam niti ene male pravice?, naj odločajo drugi o tej pravici, cvilna tozba tudi za poratl, portal ima stroga navodila glede kulture, rase, grozenj? če ja, naj s ejih drzi, portal s etega ne drzi že par let, super je ker je vse na portalu 90% blatenja, grozenenj, kar ste vi pobrisali, imam jaz slikano, tako da dejmo, dejmo bit realni, pa gremo po pravni poti, zaka ne?

The irony is strong in this one. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Play reče Pravkar:

gorznja, srčni delni infarkt, 20dni ne dela, minusa vsaj 5k, kazenska ovadba in vse ostalo, vseen mi je, gremo na hard, če greste določeni čez mejo, sm povem za prijatla...

Kolega, če bi lahko vsi tako vlagali tožbe in zmagovali, ker je nekdo na Jockerju napisal grd taunt na naš račun, potem bi bili praktično vsi tukaj milijonarji :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 24. 12. 2020 at 10:56:

 

Vsi trgovci kdaj pa kdaj lažete (eni več, drugi manj...ampak čistor vsi). Jaz ne poznam niti enega samega, ki se kdaj ni zlagal in nategnil stranke.

če smo mal realni?

 

naslov  

 

blodnje? sem zdrav? če nism, ker ne veš, se delaš norca, nekomu želiš še slabše

 

zavajanje? 23let nobene inšpekcije glede tega, zakaj pa?  baje vas je full uporabnikov ki sem vas nategnil, nobene trzne gled tega, zakj je ni? vam dam 40 kontaktov njih?

prevara? kazenska reč, te rei grejo po zakoniku 2let do 8let zapora

griznje? madona iz moje strani groznje? matr še na psa ne zaupijem....brezveze res

 

HVALA G JOKERa, oz hvala tisti ki je tole skup spisal, res mu hvala!

 

FANETJE PA smo šele pr naslovu?

 

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Kolega, če bi lahko vsi tako vlagali tožbe in zmagovali, ker je nekdo na Jockerju napisal grd taunt na naš račun, potem bi bili praktično vsi tukaj milijonarji :D 

100 ljudi pravi tukaj, oz 100 fajk profilov, da sem kradem ne vem kaj, zakaj prijav ni, zakaj na naslovu dule 23 ni enega pisma glede tega

 

kje je keč?

Povezava do prispevka
Play reče pred 42 minutami:

baje vas je full uporabnikov ki sem vas nategnil, nobene trzne gled tega, zakj je ni? vam dam 40 kontaktov njih?

Lahko povem zase, da se mi ne da s trzno inspekcijo ukvarjat zarad tebe, raj kle na forumu napisem svarilo pa komu drugemu prihranim slabe izkusnje s tabo.

 

Tole je pa kratek seznam mojih narocil pri tebi:

- Konzola Xbox 360 Elite

- Konzola PS4

- Konzola WiiU + igrica ZombiU + Pro Controller

- Igrica Until Dawn za PS4

- Konzola PS4 Pro

 

Nagradno vprasanje: Koliko od narocenih stvari sem prejel?

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 7 minutami:

Lahko povem zase, da se mi ne da s trzno inspekcijo ukvarjat zarad tebe, raj kle na forumu napisem svarilo pa komu drugemu prihranim slabe izkusnje s tabo.

 

Tole je pa kratek seznam mojih narocil pri tebi:

- Konzola Xbox 360 Elite

- Konzola PS4

- Konzola WiiU + igrica ZombiU + Pro Controller

- Igrica Until Dawn za PS4

- Konzola PS4 Pro

 

Nagradno vprasanje: Koliko od narocenih stvari sem prejel?

 

Dve?

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Lahko povem zase, da se mi ne da s trzno inspekcijo ukvarjat zarad tebe, raj kle na forumu napisem svarilo pa komu drugemu prihranim slabe izkusnje s tabo.

 

Tole je pa kratek seznam mojih narocil pri tebi:

- Konzola Xbox 360 Elite

- Konzola PS4

- Konzola WiiU + igrica ZombiU + Pro Controller

- Igrica Until Dawn za PS4

- Konzola PS4 Pro

 

Nagradno vprasanje: Koliko od narocenih stvari sem prejel?

Moja ugibanja:

 

- Konzola Xbox 360 Elite DA, to je pomoje poslal

- Konzola PS4 NE, because reasons 

- Konzola WiiU + igrica ZombiU + Pro Controller NE, močno dvomim, da je bil PG zmožen deliverat WiiU

- Igrica Until Dawn za PS4 NE, igric ne bomo pošiljali

- Konzola PS4 Pro gladko NE

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...