Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 32 minutami:

Sestavlja obtožnico zoper Febota in nas. Obstaja kdo, ki bo znal dešifrirati ta zapis?

 

Nisi čisto dojel širino in globino tega homerskega maščevanja buddy. Če se takoj pri tej priči ne neha omenjati osebo "Playgame" ali imena "Damjan" se bo organiziralo stotine ljudi, ki bodo omadeževala, popljuvala in do globin pekla očrnila naša podjeta, spletne trgovine in osebni ugled!!! 

 

NAJ SE NIKOLI VEČ!!!

 

Urska-Klakocar-Zupancic.jpg

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 12 urami:

En tldr kdo je ta tip? In zakaj ma una shitty stran tako drage plejke?

nek random scalper ki je naredu sp in zdej zato kao ni scalper. Ampak je kao good guy ker je zaradi tega državi plačal 1500€ v davkih iz ps5 in lahko zdaj začnemo graditi na novem vesoljskem programu kot ga ni imela niti Jugoslavija. Aja pa ima zelo krhek ego tko da bodi pazljiv.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 23 minutami:

me zanima, koliko bot farm, fake profilov, plačancev in kopriv rabi ta naš veliki up slovenskega podjetništva, da mu uspe furati vsaj približno čisto podobo firme. Ker da mu podjetje še vedno dela po vseh teh sagah, ki jih klele beremo... Meni je to absolutno insane :D 

 

Jaz se pa sploh ne čudim glede na to da je Slovenija res k ene fucking butale.

Povezava do prispevka

6 strani postov prosil sem na vseh koncih DA se pobriše, to 4leta nazaj, nočem brat grdih besed kot cigan, narkoman, kaj je moja žena, in enostavno kot sem rekel za vsako grdo besedo še dodatna nula, s erpavi po 10 ocen na eno tako besedo, delim na mnenjih, razložil sem Davidu , Sergeju, klical me je en model ki zavaja da je iz jazbine, zaradi mene enostavno tako nadaljujete, sam NE sodelujem tukaj niti minute, za vsakobesedo kot sem rekel doatno 10 ocen, če bo na koncu 500, 1k, 2k slabih ocen za določeno trg, naj se ve kdo dela za tako trg in koliko je dopustil tega pisanja, na javnem portalu, pač kot sem rekel, meni lahk vsi napišete 10k x da sem drek, naj vidi folk, ampka žal iz tega vidika 25letni posu, enaka številka, enak naslov, težko bo tole uničit, kot sm rekel nova trg in vaše besede na njej, sm pa zihr da se bo navadna raja mal zamsilila, sm žal vi niste navadna raja, ste pred nami, in kapo dol za vse spoštovanje in ostalo!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...