Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Sem šel obnovit spomin, kaj je že PG paket in sem instantno umrl. Playgame kralj res, odboj mesecev :avadodo:

 

V odboju 24 mesecev si lahko pri nas izberete kar 5 PS4 iger, rabljene igre in določene nove, igre objavljamo na naš FB profil, slike iger, vi pa nam javite na naš meil info@playgame.si želje iger, vseh 5 iger lahko vzamete TAKOJ ali v obdobju 2 leti dni, naš član ste, do zadnje igre, se pravi če imate vsaj še 1 igro v dobrem v naši trgovini ste naš član oz članarina traja 24 mesecev oz do izdaje vseh 5 iger, ko prejmete vseh 5 iger se članarina prekine, članarino pa lahko podaljšate za le 9,99EUR in ste deležni nato še 12 mesecev posebnih ugodnosti.

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 1 uro:

Kaj pa te je zadrzalo da nisi sel v golden?

bRONASTI ČLAN JE EDINI BREZ DOPLAČILA.

Kaj pomeni bronasti, silver, gold, platinum član?

 
-Bronasto članstvo pomeni:
 
V naši trgovini si lahko v obdobju leta dni 12 mesecev, vzamete kar 5 rabljenih PS4 iger, prvo igro lahko prejmete ob nakupu igralne konzole, naslednje igre po preteku meseca dni od nakupa igralne konzole.
 
+Darilo ORB gobici 2kosa+silikonska zaščita 1kos
 
Silver članstvo:
 
V naši trgovini si lahko v obdobju leta dni 12 mesecev, vzamete kar 7 rabljenih PS4 iger, dve igri  lahko prejmete ob nakupu igralne konzole, naslednje igre po preteku meseca dni od nakupa igralne konzole.
 
+Darilo ORB gobice 4kosi+silikonska zaščita 2kosa
 
Gold članstvo:
 
V naši trgovini si lahko v obdobju leta dni 12 mesecev, vzamete kar 9 rabljenih PS4 iger, tri igre  lahko prejmete ob nakupu igralne konzole, naslednje igre po preteku meseca dni od nakupa igralne konzole.
 
+Darilo ORB gobice 4kosi+silikonska zaščita 2kosa
 
Platinum članstvo:
 
V naši trgovini si lahko v obdobju leta dni 12 mesecev, vzamete kar 11 rabljenih PS4 iger, štiri igre  lahko prejmete ob nakupu igralne konzole, naslednje igre po preteku meseca dni od nakupa igralne konzole.
 
+Darilo ORB gobice 4kosa+silikonska zaščita 2kosa
+Playgame nalepka
+Še ena rabljena igra gratis, skupno 12 iger.
 
++dodatno vaše rabljene igre, katere ste dobili kupili pri nas, vam jih lahko 5 kosov iger v roku 12 mesecev menjamo brezplačno za druge igre, v enaki vrednosti.
 
Dobroimetje dobite na svoj kreiran račun, v obliki bona.
 
 
 
V obdobju leta dni Platinum članstva ali manj, ste na ta način dobili v naši trgovini celo 17 različnih naslovov PS4 iger!
 
Bronasti član
Silver član (+50,00€)
Gold član (+100,00€)
Platinum član (+150,00€)
 
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 21 minutami:

v obdobju leta dni 12 mesecev

Jaz resnično ne štekam kako ima Playgame povezane možgane, da lahko hkrati povsem nomralno govori, takoj ko da neki na papir pa pridejo ven take nekoherentne neumnosti.

A to je una fora, da so eni bolj vizualni, drugi pa bolj slušni tipi ljudi?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 minutami:

Samo kaksne so to smeti.. 

 

To je prav za une kmete nategnit.

 

Igre imas na razpolago, ce so seveda rabljene na voljo. Drugace mores vzet kar je, ker drugace ti potece vse skupaj v roku leta dni.

 

Skoraj kot lootboxi... genijalno.

Hej, to je vsaj lokalna scne,a ki ti pomaga zaobiti oligopol igričarske industrije :sorcerer:

Povezava do prispevka
Scar reče pred 9 minutami:

Pred kratkim sem nekaj malega posloval s Playom, in je tip cist normalno pisal v mejlih, mislim da sta v 4 mejlih manjkali 2 vejici, to je blo pa to. Ne vem kaj mu dela k pise reklamni material, ker sem bil kar malo razocaran, da so bli mejli tok normalni.

yelp : I expected a genuine "Play experience" . 1/10. 

Povezava do prispevka

spet ste nekam čist zabluzil, hočem vam dobr vi pa? ..lol,,...ja akcije so spet cor, danes disk pa cod 469e kar je čist ok cena

 

mislim alo igre? še enx ni jih bilo mao kateri je dal za ps4 300e dobil za 300e plus iger, sm ne vem kako vam ni za dojet glih? 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 urami:

Samo kaksne so to smeti.. 

 

To je prav za une kmete nategnit.

 

Igre imas na razpolago, ce so seveda rabljene na voljo. Drugace mores vzet kar je, ker drugace ti potece vse skupaj v roku leta dni.

 

Skoraj kot lootboxi... genijalno.

od kje ti ta podatek? ja 24m ampak tudi če nisi, lahko danes? kje je fora, če ni želejnih iger v 2 leti dni, da bi nekomu prekinil, rekel al dost je tega? ne vem no...nism jst tko žleht k določeni tukaj z besedami, pač naj bodo, vidim da se jim lepo vrača...

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 23 urami:

 

Kolega majstor, ni mi jasno samo to, rekel si od 369 €, zdaj je pa naenkrat najnižja cena 389. Mene zanima specifično plejc za 369 € na moj prag 

čaki čaki sm ti jst kriv da si če si zamudil akcijo, omenil sem, da so bile, in ja spet bojo, ...imaš firmo mogoče? dobil si na davčno kos spod 300e če bi hotel še malj boljo ceno...

Povezava do prispevka
Play reče pred 3 minutami:

od kje ti ta podatek? ja 24m ampak tudi če nisi, lahko danes? kje je fora, če ni želejnih iger v 2 leti dni, da bi nekomu prekinil, rekel al dost je tega? ne vem no...nism jst tko žleht k določeni tukaj z besedami, pač naj bodo, vidim da se jim lepo vrača...

Ne vem ne vem jaz sem tako razumel.. Cist mozno da sem slabo razumel glede na situacijo :)))

 

Ce sem narobe razumel se opravicujem ;)

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 minutami:

Ne vem ne vem jaz sem tako razumel.. Cist mozno da sem slabo razumel glede na situacijo :)))

 

Ce sem narobe razumel se opravicujem ;)

napisan je 24m le zaradi tega da se folk zgane in pobere, takrat sm napisal 40% strank je vzelo  od 10 iger ne vem 5 do 10, polovica vse takoj, mariskateri celo niti ene? mariskdo kak mesec nazaj kak kos, niti enemu pa ne bi nikoli dal rok do tega datuma, pol te pa ne poznam? mal bi bla čudna politika res, in še enx en k je fife pobiral 19 ali en k je od 10 iger vzel recimo 5x gta5 ne gta6, da ne bo zdej panik, zakaj ne? in ja če se je en znajdu in te igre dobr prodal, zakaj ne? 

 

ko pa bereš res tle brightne , ni jih mal, pa pač napiše da sm prodal, dal pa ne? ali ne vem napisal daš poleg ps5 gta6 za 1,2k prednroročil? zakaj ne?  kaj mi pomnei razlike na eni igri 4 do 6e mogoče? in kaj mi pomeni če se shranjujje vse račune plus imena priimek, dami je za 3leta nazaj tezko potegnit en ime priimk ven in nekomu nekaj uredti, sm vseen k jih berem že sam sebi vrjamem, da je res en velik zajeb na tem svetu že leta, sm kaj čmo....enim dogaja, iz leta v leto bolj, bolj star bolj nor zgleda, pač eni res uživajo v svojem debilizmu, mislim se popravljam, pametnem pisanju, tisto srčno pisanje, zihr študira 5min za 3 stavke lepega besedila...jbtg se vidi kje so,smo,bomo....pa ne leti tole nič nate, niti na nobenga, splošno...sicer pa kaj folk po večini zna, se vidi v besedah tle gor...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...