Skoči na vsebino

Rog pada


BuDi

Priporočeni prispevki

Avion reče pred 3 urami:

Jaz res ne razumem, zakaj je tebi tako pomembno, če je Azram bil Rogovc ali ne. Verjetno samo zaradi argumenta, ker si tako iz prve označil Rogovce za vandale medtem ko si hvalil Azrama. Ampak glede na screenshote je varno trditi, da je celoten 1107 bil del Roga, ne samo, ker so tam imeli stene za grafitiranje, ampak ker so tam imeli svoje prostore (kar je tudi razvidno iz linka, ki sem ti ga dal). 

 

Kdo ti pa za tele skulpture trdi, da so jih naredili Rogovci? Kdo sploh je Rogovc? 

 

Zdaj se prav na vse pretege skušaš dokazati, da so vsi Rogovci, kdorkoli naj bi to že bil, netalentiranci, pa četudi kontriraš samemu sebi. Oziroma, če kar tebe citiram:

 

 

 

Saj si ti prvi poudaril, da je Azram grafitiral rog.

 

Avion reče pred 8 urami:

Ironicno zate je Azram grafitiral tudi Rog.

 

Narobe si razumel. Ne moti me, da je grafitiral v rogu, niti malo. Moti me pa, da folk trdi da rogovci delajo(bi se spotaknil že kr tle) umetnost, medtem ko je 95% matrjala, ki tam nastane, kup sranja. Milorečeno. In tega ne morš enačit z grafiterji, kateri so vabljeni na smiselne zadeve, da pokažejo svojo umetnost (rogovci so se pa povečini vabli med sabo med skvoti, ker jih nihče resen niti ni želel v bližini).

uredilo bitje Jakey
Povezava do prispevka
Avion reče pred 16 minutami:

Ne stekas mojega pointa, ko ti hocem povedat, da Azram = del Rog kolektiva in te umetnosti, ki jo ti kurcas na prejsnji strani.

Azram ima z Rogom toliko kot Adi z avtocesto. Saj je gradil tam, ampak poklic mu ni bil na DARSu.

Ajde, da boš lažje spal; spada pod tistih 5%. Bo vredo zdaj?

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...

V posluh dajem tale izjemen pogovor štirih RŠevcev z županom na njegovem srečanju z občani v novem Centru Rog. Nivo odmaknjenosti Zokija od realnega sveta je nor. Gold prispevek, max fun.

https://radiostudent.si/politika/odprti-politicni-termin/od-roga-do-roba?fbclid=IwAR1NMUGOeebrJ4g0D3cG-XTNXwbfn4UD79FgrhrCjP0xt7e_VLoMX9UBazc

Povezava do prispevka
Babica Zima reče pred 1 uro:

V posluh dajem tale izjemen pogovor štirih RŠevcev z županom na njegovem srečanju z občani v novem Centru Rog. Nivo odmaknjenosti Zokija od realnega sveta je nor. Gold prispevek, max fun.

https://radiostudent.si/politika/odprti-politicni-termin/od-roga-do-roba?fbclid=IwAR1NMUGOeebrJ4g0D3cG-XTNXwbfn4UD79FgrhrCjP0xt7e_VLoMX9UBazc

 

A obstaja kakšen povzetek za ljudi, ki jim je preveč 52 minut dolg posnetek? 

Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 1 uro:

 

A obstaja kakšen povzetek za ljudi, ki jim je preveč 52 minut dolg posnetek? 

To je 52min čistega užitka. Privošči si ga na busu, avtu, rolerjih. Lahko pa mal povzamem:

 

-novi Rog je super de, ker bodo zdej mela stanovanja na Trubarjevi duplo ceno, de.

-bede ni blo v rogu k ao ga spraznl, ne vem a je bil kdo tm,ampak moji sterje pooblasceni so odrasli ljudje in so podpisal papir da ni blo dobenga

-škoda je ker se Šiškarji ne razumete z lastnikom zelenic, morte mal premislt kaj je dobr za vs de, a mu pustite gradit tiste ster bloke,kar itak ni nc, alpa mate šavje, ker zanalšč ne kosi trave, de. 

-lublana ne bo gradila dobenih studentskih domov de, to je stvar drzave. Lublana je studentom prijazno mesto, ma tretjo najboljso univerzo na svetu, de

-Mercator v Polju je najboljsi Mercator de, tud jz grem kdaj se tja.

-lublana bo dala razpis za 200 neprofitnih stanovan de, prcakujem 2000 prijav.vsak deseti dobi, de.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

To da so zrihtal Rog in Cukrarno je super

 

Še centralno želežniško in busno pa so v bistvu glavni shithole-i poštimani.

Bo pa letos oz začetek drugega leta zrihtana še Ilirija, tko da še en super športni center.
V naslednjih 2-3 letih pričakujte še največji plezalni center v državi v Ljubljani. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

jp center je porihtan, ker je vsem na očeh

 

ti pa predlagam ogled LJ predelov, ki niso strogi center, recimo moje LJ Vevče, kaj naredi popolna deregulacija gradnje, grajenje po formuli Može se platio sam zokiju in gradnja brez bilokakega načrtovanja. M m mmmm.

 

IMO največji shithole v Bosni izgleda 3x lepše kot izgledajo Vevče ali Kašelj. Kako odurna naselja so to ratala ajme Bože slatki :( Ena hiša stara slovenska bajturina s tremi štuki in dvokapnico. Zraven dva vila bloka stisnjena ko v konzervi z ravno streho. Naslednja hiša od lokalnega cigota z bleščicami po fasadi in ravno streho. Potem spet en vila blok z dvokapnico. Naslednja spet stara bajta z garažo in dvokapnico. Potem en mali vilablok z ravno streho in olivno fasado, zraven popolnoma drugače narejen vilablok v roza barvi. Odurno, ogabno, grdo, brez repa in glave. Pa v zadnjih 15 letih vse pozidano v 3PM, ene zelene površine ni več. Najgrše naselje v SLO.

 

Tudi to je Ljubljana, a jaz sem pa kej manj ker sem iz obrobja mesta, mater vam jebem u usta???

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 46 minutami:

Ena hiša stara slovenska bajturina s tremi štuki in dvokapnico. Zraven dva vila bloka stisnjena ko v konzervi z ravno streho. Naslednja hiša od lokalnega cigota z bleščicami po fasadi in ravno streho. Potem spet en vila blok z dvokapnico. Naslednja spet stara bajta z garažo in dvokapnico. Potem en mali vilablok z ravno streho in olivno fasado, zraven popolnoma drugače narejen vilablok v roza barvi. Odurno, ogabno, grdo, brez repa in glave. Pa v zadnjih 15 letih vse pozidano v 3PM, ene zelene površine ni več. Najgrše naselje v SLO.

 

 

To je kr velik problem po celi Sloveniji. Vožnja skozi Kranjsko Goro je kr kozlanja vredna. Tista viola bajta pri Mariboru.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

jp center je porihtan, ker je vsem na očeh

 

ti pa predlagam ogled LJ predelov, ki niso strogi center, recimo moje LJ Vevče, kaj naredi popolna deregulacija gradnje, grajenje po formuli Može se platio sam zokiju in gradnja brez bilokakega načrtovanja. M m mmmm.

 

IMO največji shithole v Bosni izgleda 3x lepše kot izgledajo Vevče ali Kašelj. Kako odurna naselja so to ratala ajme Bože slatki :( Ena hiša stara slovenska bajturina s tremi štuki in dvokapnico. Zraven dva vila bloka stisnjena ko v konzervi z ravno streho. Naslednja hiša od lokalnega cigota z bleščicami po fasadi in ravno streho. Potem spet en vila blok z dvokapnico. Naslednja spet stara bajta z garažo in dvokapnico. Potem en mali vilablok z ravno streho in olivno fasado, zraven popolnoma drugače narejen vilablok v roza barvi. Odurno, ogabno, grdo, brez repa in glave. Pa v zadnjih 15 letih vse pozidano v 3PM, ene zelene površine ni več. Najgrše naselje v SLO.

 

Tudi to je Ljubljana, a jaz sem pa kej manj ker sem iz obrobja mesta, mater vam jebem u usta???

 

 

Vzhodna Ljubljana na zunanji strani obvoznice je taka epska ciganija, da glava boli. Tam imaš ful fužincev in štepanjcev, ki so prišli do denarja in se odselili iz bloka samo čez obvoznico in si tam naredili bajto. Cela naselja so ena sama skropucala.

Povezava do prispevka

Tega dreka ne bo Zoki spucal pa če imel še 5 mandatov.

 

Vsi, ki se pizdite, da je zrihtal samo center pozabljate kak ciganistan je bila Ljubljana 2006.

 

V spominu se vam mogoče zdi ok, kdo pa se spomni podrobnosti izpred skoraj 20 let nazaj, ampak bom ob priliki nalepil kako fotko kongresnega trga- ki je zgledal ko jeben rog pred rušitvijo.

 

Totalna nevzdrževana ciganija, vse umazano, smeti povsod in razpadajoči rdeči kiosk pred filharmonijo, zraven pa parkirišče + glavna avtobusna za tri linije. Avtobusi pa iz leta 1960.

 

Kar je Zokiju ratalo je čudež. 
 

Spomnim se njegovih predhodnikov Rupla, Viktorije in Danice. Bog pomagaj.

 

In njegovih protikandidatov skozi leta- od ZOFI, ne zoki Zofije, Arharja in podobnih…

 

Upam da je Zoki nekje našel vrelec mladosti in bo lahko z nami še naslednjih 20 let, ker očitno rabimo v Ljubljani enega totalnega balkanskega mafijca da se karkoli zgodi.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 8 urami:

To je kr velik problem po celi Sloveniji. Vožnja skozi Kranjsko Goro je kr kozlanja vredna. Tista viola bajta pri Mariboru.

Una vijola bajta je men carska ker pac fuknjeni stajerci in njihova vijolicna barva. 10/10 velik support.

 

Fasade z blescicami so pa INSANE, prav na 100m vidis ljudi ki nimajo pojma kaj bi imeli in pol vidijo blescice in se jim oci zasvetjo ker je to en novelty ki ga nihce v soseski nima in pol majo bajto ki je ravno prisla iz diskaca po 20 dzus vodkah. Insane, podpiram ker takoj vidis kdo je nor.

Me pa boli ker je moja, sicer super tasca podlegla hype-u :avadodo:

 

Anyhow cudi me ker smo mi imeli cel OPPN za prebrat kaksno bajto mamo lahko 15km izven lj, torej ni neko selo. Sicer cist normalne zahteve (aka ne mors delat gradov s stolpici in barve fasade morajo bit neprizadete) sam kako d fak folk pol dela take fasade? A v PZI napisejo normalne barve pol pa ne jebejo 5% in pobarvajo v insane barve al kaj? Ne stekam kako pol v lj lahko.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Anyhow cudi me ker smo mi imeli cel OPPN za prebrat kaksno bajto mami lahko 15km izven lj, torej ni neko selo. Sicer cist normalne zahteve (aka ne mors delat gradov s stolpici in barve fasade morajo bit neprizadete) sam kako d fak folk pol dela take fasade? A v PZI napisejo normalne barve pol pa ne jebejo 5% in pobarvajo v insane barve al kaj? Ne stekam.

 

Dobesedno gre po ključu: kdo ti pa bo kej? Jebe se unmu, ki dela tako fasado, fasaderjem pa še manj. Prjavi jih pa tud noben se, komu se pa zares da pol zajebavat s tem (čeprov vsaj kakšnemu državnemu uslužbencu bi se moglo, sam kaj čmo). Sej nekih novih bajt ne boš takih ful vidu (montažne so vse bele, kvečjemu zemeljske barve), bolj gre za "mamice opremljajo" refreshed look starih bajt (+antracit ograja itak).

Povezava do prispevka
Rhaegar reče pred 1 uro:

Tega dreka ne bo Zoki spucal pa če imel še 5 mandatov.

 

Vsi, ki se pizdite, da je zrihtal samo center pozabljate kak ciganistan je bila Ljubljana 2006.

 

V spominu se vam mogoče zdi ok, kdo pa se spomni podrobnosti izpred skoraj 20 let nazaj, ampak bom ob priliki nalepil kako fotko kongresnega trga- ki je zgledal ko jeben rog pred rušitvijo.

 

Totalna nevzdrževana ciganija, vse umazano, smeti povsod in razpadajoči rdeči kiosk pred filharmonijo, zraven pa parkirišče + glavna avtobusna za tri linije. Avtobusi pa iz leta 1960.

 

Kar je Zokiju ratalo je čudež. 
 

Spomnim se njegovih predhodnikov Rupla, Viktorije in Danice. Bog pomagaj.

 

In njegovih protikandidatov skozi leta- od ZOFI, ne zoki Zofije, Arharja in podobnih…

 

Upam da je Zoki nekje našel vrelec mladosti in bo lahko z nami še naslednjih 20 let, ker očitno rabimo v Ljubljani enega totalnega balkanskega mafijca da se karkoli zgodi.

Tudi ce je naredil veliko, je jasno da mu je odklenkalo in ga je povozil cas.

 

Najvecji problem LJ je nikakrsnji javni prevoz in visoke cene stanovanj. Sploh na LPP se ni premaknilo nic ze 10 let.

In kaj Zorane meni da je resitev? Avtobusi na vodik :rofl:

uredilo bitje Ivan JJ
Povezava do prispevka
BlAiR reče pred 1 uro:

Sej nekih novih bajt ne boš takih ful vidu (montažne so vse bele, kvečjemu zemeljske barve), bolj gre za "mamice opremljajo" refreshed look starih bajt (+antracit ograja itak).

 

Toplo si vabljen v Vevče ali Zgornji Kašelj. Oba kraja sta bila še 30 let nazaj hardcore kmetija (jaz sem imel pred mojo sobo recimo odprt travnik, na jasen dan sem videl Triglav iz sobe). Potem se je pa čedalje bolj začelo pozidavat ker je pač prostora ful, dokler ni stvar dobesedno pobezljala tam od 2015 dalje in se zdaj zida vseprevprek. Novogradnje seveda. Bele fasade, sivo-steklene fasade, fasade z bleščicami, nekakšne vojaške olivne fasade (brez heca: https://www.lin.si/nove_nepremicnine_vrstne_hise_kaselj/), zelene fasade, svetlo roza fasade, pač ni da ni. Umeščene med stare slovenceljske bajturine aka v moji hiši bo živelo 31 ljudi.

 

Bom poslikal, ko bom doma, tako gnusobo je treba vidt z lastnimi očmi. 

Povezava do prispevka
Ivan JJ reče pred 26 minutami:

Tudi ce je naredil veliko, je jasno da mu je odklenkalo in ga je povozil cas.

 

Najvecji problem LJ je nikakrsnji javni prevoz in visoke cene stanovanj. 


Ma kaki odklenkalo, dokler bo tip hotel bo župan. Pika.

To je tako kot včasih kdo bluzi nebuloze da jajo ne bo predsednik SDS.

 

Glede LPP - v manj kot dveh desetletij jo je postavil tako da približno deluje. Ampak zaradi same narave folka javni prevoz ne bo nikoli funkcionalen. 
Daj uporabi spomin- 2009 smo še imeli paprinate mesecne izkaznice, 2005 je naš lokalni voznik 14ke redno kadil med vožnjo, voznih redov sploh ni bilo zares, postajalisca pa so bila ali navadna ušiva klop, ali pa preperela koliba iz plastike.

Ciganistan z busom iz tistega filma ko to tamo pjeva. 

Povezava do prispevka

V glavnm zrihtalo se je u nulo.

Tut drugi deli

SISKA

- Kino Siska

- cela vpadnica z alejo novo knjiznico siska zdej tema stolpoma, begunski dom je se papa itd

TRNOVO

u nulo... spica itd

Bezigrad

- lepa vpadnica

 

Kopalisca javna

Kolesarstvo

Propli objekti

Novi vpadi na obvoznico

Krozisca

Vrtickarji

Tehnoloski park 

 

Nea serute

Ja doloceni deli so se vedno bedni ali se bolj smotani

Vevce, fuzine itd....

Bo prislo tut to na vrsto. Vse pa res ne gre.

Cene so p visoke v Lj, Kranju, Kopru itd itd....

 

Tle mam na gorenjskrm zravn mene zemljo po skoraj 300€ ba kvadratninmeter lol

 

Vprasite hrvate v istri kok so sle cene gor od kar so EY od kar ni vec shengna.

Ljubljana rarala raj za tuje investutorje, kaj mislte da se bo zgodilo s cenam k prletijo tujci z milijon kesa in ko ljufje nocjo zivet v tolminu, sevnici, crnomlju, Hradtniku itd...

Ko se stevilo prebivalcev poveca?

 

 

Rog se zrihta pa bojo stanovanja cenej?

Busna pa zelezniska se zrihtata pa bodo stvari cenej?

Pac boljs k bo drazje bo

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

 

Toplo si vabljen v Vevče ali Zgornji Kašelj. Oba kraja sta bila še 30 let nazaj hardcore kmetija (jaz sem imel pred mojo sobo recimo odprt travnik, na jasen dan sem videl Triglav iz sobe). Potem se je pa čedalje bolj začelo pozidavat ker je pač prostora ful, dokler ni stvar dobesedno pobezljala tam od 2015 dalje in se zdaj zida vseprevprek. Novogradnje seveda. Bele fasade, sivo-steklene fasade, fasade z bleščicami, nekakšne vojaške olivne fasade (brez heca: https://www.lin.si/nove_nepremicnine_vrstne_hise_kaselj/), zelene fasade, svetlo roza fasade, pač ni da ni. Umeščene med stare slovenceljske bajturine aka v moji hiši bo živelo 31 ljudi.

 

Bom poslikal, ko bom doma, tako gnusobo je treba vidt z lastnimi očmi. 

Ajde, pol pa res živim v relativno normalnih koncih, kjer sam Pečečnikov rumen kos sira vsake tolk na daleč vidm :D

Je pa še en tak kavbojski del Ljubljane npr. Cesta dveh cesarjev pa "industrijska" cona zahodno od Snage (čez obvoznico), kjer je umeščanje v prostor failalo na polni črti. Totalen free for all, stare in nove industrijske hale, avtopralnice na pol hektarja, stare stanovanjske bajte in pravkar zgrajen vila blok. Čez vse pa šetajoči se azilanti, snagin vonj in razjahan asfalt.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

 

Toplo si vabljen v Vevče ali Zgornji Kašelj. Oba kraja sta bila še 30 let nazaj hardcore kmetija (jaz sem imel pred mojo sobo recimo odprt travnik, na jasen dan sem videl Triglav iz sobe). Potem se je pa čedalje bolj začelo pozidavat ker je pač prostora ful, dokler ni stvar dobesedno pobezljala tam od 2015 dalje in se zdaj zida vseprevprek. Novogradnje seveda. Bele fasade, sivo-steklene fasade, fasade z bleščicami, nekakšne vojaške olivne fasade (brez heca: https://www.lin.si/nove_nepremicnine_vrstne_hise_kaselj/), zelene fasade, svetlo roza fasade, pač ni da ni. Umeščene med stare slovenceljske bajturine aka v moji hiši bo živelo 31 ljudi.

 

Bom poslikal, ko bom doma, tako gnusobo je treba vidt z lastnimi očmi. 


lep lp iz črnučIMG_1915.thumb.jpeg.df7c359cc5835c10bd9750a42866ae86.jpeg

Povezava do prispevka
Rhaegar reče pred 7 urami:


Ma kaki odklenkalo, dokler bo tip hotel bo župan. Pika.

To je tako kot včasih kdo bluzi nebuloze da jajo ne bo predsednik SDS.

 

Glede LPP - v manj kot dveh desetletij jo je postavil tako da približno deluje. Ampak zaradi same narave folka javni prevoz ne bo nikoli funkcionalen. 
Daj uporabi spomin- 2009 smo še imeli paprinate mesecne izkaznice, 2005 je naš lokalni voznik 14ke redno kadil med vožnjo, voznih redov sploh ni bilo zares, postajalisca pa so bila ali navadna ušiva klop, ali pa preperela koliba iz plastike.

Ciganistan z busom iz tistega filma ko to tamo pjeva. 

Ma ni glih tko, IMO je Zoki že dva mandata zrel za zamenjavo sam s takimi žalitvami od protikandidatov lahko res dobi dosmrtnega. Ena ne-SDS stranka z nekim normalnim imenom na čelu pa dejansko nečim od kampanje bi komot prevzela.

LPP bi rabil bit del državne strategije, delno vodenja in financiranja. Pač zmetat noter keš ki ga MOL nima in zrihtat kot je treba, ker je LJ promet hočeš nočeš problem cele države.

Kar se tiče bleščic in ostalega sranja je to itak celoslovenski problem, pa delno zakonodajni (vsaj bil je, ne vem kako je v tanovem novem zakonu). Obnova fasade pade pod vzdrževanje in si načeloma loh fuknil gor karkoli dokler te kdo ne prijavi, ko je pa enkrat narejeno ti pa noben res ne bo težil. Za novogradnje si lahko dobil uporabno brez fasade in pol naknadno fasado nardil "mimo" DGD. Tud z OPN je tko da če nimaš ti eksplicitno prepovedanih recimo bleščic narediš "belo" fasado k se sveti pa ti noben v resnici nič ne more. Pa ni to nova stvar, še pomnite tovariši "barve slovenskih fasad" al kaj je bla una FB skupina.

"Kulturnih šokov" grajenja bo pa tbh verjetno vedno več, k tradicionalne slovenske bajturine™ (ki so v veliki večini nagravžne tbfh, sam navajeni smo jih) bodo počasi EOL oz. se jih bo bolj splačalo sesut pa novo narest kot pa delat tako obnovo kot bi blo treba. Po eni strani je in bo kr bizarno k začenjajo uletavat raznorazne ravne strehe, dvojčki in podobne stvari v stara montažna/kmetijska naselja sam pač tko je, čez 20 let jih bo dovolj da bo zgledalo to normalno pa bo. IMHO bolje več svobode kot pa neke polfukncionalne zahteve zato da pašejo v nek izmišljen stil gradnje - ker let's be real, velika večina Slovenije je izgrajena v nikakršnem stilu, pač kar si je lahko folk privoščil in potem še dodatno iznakaženo z prizidki in nevemkaj.

 

Pa malo mi je po svoje smešno da se free marketisti tipa Galko pritožujejo nad pomanjkanjem državne regulacije zasebnih investitorjev na zasebnem zemljišču pa še čisto vizualna stvar je :D

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 12 minutami:

.

LPP bi rabil bit del državne strategije, delno vodenja in financiranja. Pač zmetat noter keš ki ga MOL nima in zrihtat kot je treba, ker je LJ promet hočeš nočeš problem cele države.

 


kot je rekel Rugelj je v Sloveniji javni prevoz za opravilno nesposobne, prestare ali premlade.

Javni promet načrtno sabotirajo čisto vsi in upati, da bi bilo kakorkoli bolje je popolnoma mimo.

Žal.

uredilo bitje Rhaegar
Povezava do prispevka

Mah Rugelj je bil debil.

Problem javnega prevoza je v tem da je anti dnevni politiki ker je drag, traja lep čas da se ga zrihta in ne glede na kvaliteto se vsi pritožujejo nad njim.

Isto je težava v tem da je državno urejanje LJ prometa politični samomor ker se folku spipa da nekdo javno reče da bo šel državni keš za "interen" LJ problem, sploh za nekaj kar bi imelo "nevidne" posledice za ostale.

Povezava do prispevka

Od kdaj sem pa jaz free marketist? Če mi grejo slovenske levo-sredinske vlade mega na kurac in vidim kako pri belem dnevu dušijo kapital in ljudi me to ne naredi free marketista. Za ful stvari rabiš državo. Za protimonopolno zaščito, za močno javno šolstvo, za zdravstvo itd... in da poveš folku, da pač ne sme imeti popolnoma kvadratne hiše brez strehe in s kristalčki po fasadi JEBENIH 5 METROV OD CERKVE, NA MESTU BIVŠE MEŽNARIJE. Pa lep lp iz Polja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...