Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 20 urami:

Hudo. To imaš v Adv skinu vse spakirano?

Tako ja, Adv Skin 8 imam. Ga sploh ne čutiš na hrbtu ... pa itak moraš imeti zraven na 100k še kup opreme (rezervne baterije za čelko, vetrovko, obliže, 2 gazi, astro folijo, piščalko, kozarček za pijačo na postajah, mobitel, gps sledilnik, ki ga dobiš) ...  Tako, da se tistih par vrečk gelov, čokoladic ne čuti sploh. Sem mel za vsak slučaj še več za s sabo.

uredilo bitje Smilion
Povezava do prispevka

svaka cast 100km, se mi zdi totalno nepredstavljivo

 

med vikendom sm oddteku 22.5km v 2:03 ure. hotu sm odlaufat pol maraton pod dvema urama kot del priprave za maraton in to je ratal. Startu sem izjemno pocasi tko da po filingu bi reku da ce bi sel na polno bi lahko pol maraton oddelu v 1:50. Zdej je nekak moj cilj prelaufat maraton pod strimi urami. V zadnem mescu hocem nardit se en dolg tek nad 30km, drugace pa je primarni cilj prit na start neposkodovan in cim bolj spocit

Povezava do prispevka

Končan tekaški vikend na rabu, prvi trail v soboto (23km) je bil uspešen, drugi trail v nedeljo je bil pa muka jebena, noge nabite ko pas mater, proga ultra tekaška in me je uničilo čist, komaj preživel do cilja :D all in all top zadeva tole back to back tekme :D 

Povezava do prispevka

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCx7eXV5oXj4%2F%3Figshid%3DYTUzYTFiZDMwYg%3D%3D%26fbclid%3DIwAR3bSwNu58g0kttdMX2sPp5G1yskC5tzYCep79-MV2tZheX5HF58iF3OmUk&h=AT3mqK-N1WhCsNySqRnN3Kel35XmQqLvxo25m6PeU1l6klX7PQmCs11w8yirx7HOCOXwj9Duylo12rP6FH1GbdIxS7iVG77NqWU9wjGRboWvkcELl7nAubvCkqNFOW6VKzM

 

je kdo delal kake piramidne teke, to mi je frend ravno rekel, da naj naredim.

 

10 sekund 3:30 tempo recimo potem 10 sekund easy, da umiriš, nato ponoviš isto zgodbo na 20, 30, 40 sekund za začetek pa nazaj navzdol......on gre že od 10 do 90 sekund intervale delat....

uredilo bitje kmetek
Povezava do prispevka

Ne vem če sem že srečal tako negativnega človeka kot si ti @kmetek. Imam slaba kolena, sem prestar, kake čase ima xy v primerjavi z mano, ... Nehaj se že obremenjevat z drugimi in hkrati tudi iskati izgovorov. Kilian naprimer je sešraufan skupaj, pa je zmagal vse kar si lahko zamisliš, tole spodaj so samo poškodbe iz 2018 in trening log:

Navedek
2018 is ending. It has been a fun year, with some up & downs, with 3 injuries (shoulder surgery, broken fibula and hip flexor tendinitis) but good recoveries and fun on races and mountains. Here some insights of the training during this year:
I have been 92 days off due to injury, and 4 days sic.
I have train endurance 804h (I didn’t train this little since 2006!!) with 463.600m of elevation, in 390 sessions. In there it was 503h of running with 237.500m and 2972km,
115h of skimo with 194.200m,
143h of cycling with 30.300m and off the endurance training it was also 43 hours of sport climbing and 82h of gym.
In races I have been doing 12 skimo race days, 10 trail running races and 5 “activities” (steep skiing, trail running or alpinism projects)
In terms of training I’m happy of the recovery and gym sessions to come back from injuries, a fun block of 2 weeks of flat running (220 km /11000m per week) to prepare Sierre Zinal where I did my PB. The most fun day probably also the longest a long 56h run in the ridges.
I really love to be out there every day and can’t wait to see where the next year is taking me! Starting to plan next year in terms of training I can’t be more excited to try new things!

V 2006 pri 18-ih:

Navedek

In 2006, I suffered a severe knee injury (transversal fracture of the knee cap), it cost me my entire winter season and part of the summer season, as well as two stays in hospital. Following the knee injury, I was afraid I wouldn’t get back to my best level of fitness, I increased my training so that I could take part again in high level competitions. I started running again at the end of the summer, I had a few victories in the Gore-Tex series and I beat the world record for the Vertical Kilometre.

 

Povezava do prispevka

Prvič slišim za šport skimo :)

Ma pa sej je kmetek čist good guy. Se mi zdi da vsem dobro hoče, samo malce nerodno izpade dosti krat. Pač mal je zaljubljen v povšiča, sam jebiga, sej mamo vsi kakšen man crush al ne? :)

Pa vedno nas obvešča o dobrih dealih za patike, tko da jaz sem mu vsaj za to zelo hvaležen. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...