Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

1. cilj 81km https://mozart.utmb.world/races/mozartultra 
2. cilj 100km na Julian Alps

 

Gledal sem še aprila, ko je 12 urni tek v Kopru, ampak raje ne grem tega 2 meseca pred Mozartom. Tudi Chianti ultra trail me je mikal, ampak letos ne bo šlo vse. Verjetno bom samo še kak krajši tek za trening čez poletje (50km). Cesto sem za kako leto dal na stran, res je boljše vzdušje na trailih, pa še manj me je ubilo 60km Kočevja, kot pa maraton.

 

Ostali? :D 

Povezava do prispevka

Js se bom držal letošnjega urnika ... iste razdalje, sam na vseh želim čase izboljšat:

 

1. 24. marec: Mali kraški maraton (21 km)

2. 27. april: Vipava trail (30 km)

3. 21. september: Julian Alps trail (25 km)

4. 20. oktober: Ljubljanski maraton (42 km)

 

Super mi je, ker so dovolj narazen, da se telo spočije, hkrati pa dovolj skupaj, da sem motiviran za treninge čez celo leto :).

 

Če bo kdo šel na isti tek ali je za kak skupen trening, se pa seveda lahko zmenimo ... vsak da 5 evrov na kup, pa pri @apovsic kupmo par tekaških učnih ur :D.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 15 minutami:

Ce bi kdo pokukal malo izven slovenskih meja. Eden bolj popularnih trailov na Poljskem. 

 

Ker je na jugu je relativno blizu do Slovenije :)

 

Link https://www.biegrzeznika.pl/aktualnosci/x-festiwal-biegu-rzeznika-29-maja-1-czerwca-2024-zapisy-otwarte/

Mene tele zadeve noro zanimajo, sam me zmeraj stiska, ker ne razumem jezika in bože pomagaj, da bi moral koga kaj vprašat med tekmo kje je pravilna pot or smth :D

 

Ravno za vikend sem se razfukal na Papuk trailu in sem že hrvaško težko razložil kaj se je zgodilo :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...