Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Kaj oblečete za take nizke temperature kot so zdaj? Sam zgoraj navlečem švic majico, majico z dolgimi rokami in vetrovko. Vetrovka mi je super, sploh v teh dneh, da te ne prepiha, samo po drugi strani, pa kadar ni zares mraz, zašvicam ko konj.

Spodnji del pa 3/4 pajkice, kompresijske štumfe in še ene kratke hlače, da ne prepiha pimpeka.

Povezava do prispevka

Trak, cilinder za okoli vratu, rokavice, švic majica, tanek dolg rokav, vetrovke nikoli (ali pa vzamem vetrovko pa brez dolge majice, samo mora biti tanka), kompresijke štumfe, tanke pajkice (dolge), kratke hlače

 

na začetku me mora zebst, potem je tapravo, če mi je ok, potem je pretoplo, če mi pa že na začetku zmrznjeno prsti na roki (pri meni so najbolj na udaru), si dam pa še kake ekstra rokavice gor, pa jih potem vmes dol mečem

Povezava do prispevka

Začetek leta je tu, ste že splanirali teke in treninge za novo sezono? Me zanima kaj imate ostali v planu, jaz imam samo to dvoje in brez cestnih tekov. Julian Alps me je zafrknil, sem pričakoval, da bo kot zmeraj do sedaj 100k. Vmes bom verjetno dodal še kak easy 30-50k tek, če bo kaj zanimivega. Mi je pa Covid malo pokvaril plane, ker bi moral biti zdaj že na 70+ km tedensko.

 

Screenshot2024-01-10at07_15_07.thumb.png.484ac932199bbbcd4ee857a6e4aff951.png 

 

Glede oblek imam jaz največ problemov z rokami, ker me zebe že pri +8, kaj šele v minusu.:D

 

 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

V dlani te zebe? Mene to praktično nikoli.

 

Glede planov, malo sem računal na Zaplana trail/ duatlon z mtbjem in Parenzana 50, sam bom pomoje oboje spustil, ker občutek v levi mečni mišici ni pravi. Tako da bom raje še naprej zelo počasi dvigoval kilometrino in intenzivnost in potem poleti videl, če sem sploh sposoben jeseni odteči kaj daljšega.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...