Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
Zorz reče pred 18 minutami:

katere so ugodne spletne trgovine za kupovanje tekšake opreme, primarno seveda tekaških copat?

Misterrunning, Italijani, ampak imajo res enostavno vračilo, poklikaš in pride DPD iskat na dom (stestirano 2x).

Sports vision ima tud dostikrat zelo poceni, če najdeš pravo akcijo.

Za Brooks sem jaz dobil ful poceni na Core sport.

 

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 29 minutami:

Letos sem res užival, končno brez nekih poškodb/bolečin celo 21ko.

Mene je prvi krč zagrabil pri 14km, potem pa konstatno kadar sem naredil čuden gib (na postajah). Po koncu sem komaj prišel po štengah gor, za dol pa ni šlo brez ustavljanja.


Kak nasvet @apovsic? Pa norec zmešan, da si bil 8. Kapo dol res!!!

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Na vsaki postaji kjer so imeli sem vzel energijsko pijačo, na samo vodnih itak večinoma ni bilo v drugem delu, samo voda. Krknil sem 5 gelov pa banano, mogoce bi moral še sol, sam sem šele pol videl, da je.🤦‍♂️ Maš kake dobre izkušnje z raznimi tableti?

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 13 minutami:

Na vsaki postaji kjer so imeli sem vzel energijsko pijačo, na samo vodnih itak večinoma ni bilo v drugem delu, samo voda. Krknil sem 5 gelov pa banano, mogoce bi moral še sol, sam sem šele pol videl, da je.🤦‍♂️ Maš kake dobre izkušnje z raznimi tableti?

Med tekmo ne, doma občasno vzamem kak magnezij, večinoma pa dobim preko pijače (no, vsaj tako piše na embalaži ;) ). Prej, preden sem začel s pitjem (torej v bistvu sem pil samo cuker), sem imel občasno težave s krči (sicer ne na tekmah, bolj na treningih, oz. med spanjem), zdaj jih skoraj nimam.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...