Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 4 urami:

vse to je res, žal pa so popolnoma zagnojili zgodbo in karakterje. Kar se bolj poznalo iz vsake dodatne ure v uro, ki jo boš investiral v špil.

 

@amnesia igrica je vsaj dva nivoja slabša kot RE 2 R, ampak še vedno dovolj ok, da greš enkrat čez IMO. Kaj boš pa drugega počel atm, poglej ven kako je zunaj ffs

 

ma ja, saj sem ze skoraj na koncu, hvala kurcu, da je capcom vzel razvoj RE4make teamu, ki je naredil RE3 in ga dal RE2 teamu

Povezava do prispevka

Ne vem, jaz sem ju premagal v prvo. Tadebel je padu ful hitro, k sem ga takoj rushal in ju nisem dal časa, da me lock stunata al neki. Glede celotne igre je po moje fora, da je ščit res ful preveč OP.

 

Zdaj sem začel DKS3 in se lahko samo klanjam kolk bolj izpiljena sta igralnost in izgled. Pa tudi ful ful bolj zajebana je. :avadodo:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Guardian ape druga faza mamicu jim :lol:

Prvič je padu try 2, poj sem se vsaj pol ure jebal in postajal zmerom bolj živčen, zdaj sem šel raj mal počedit mapo :mellow:

Našel sem alternativno pot do DJa v jami, si naredil še eno ogrlico, vrgu dodatno seme v čutaro, samo ne vem, če sem psihično že dost ohlajen za še en ples z opico. 

 

majmun en

20210210224714_1.thumb.jpg.94c93051163a583f61f84c35225f009a.jpg

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 13 urami:

Guardian ape druga faza mamicu jim :lol:

Prvič je padu try 2, poj sem se vsaj pol ure jebal in postajal zmerom bolj živčen, zdaj sem šel raj mal počedit mapo :mellow:

Našel sem alternativno pot do DJa v jami, si naredil še eno ogrlico, vrgu dodatno seme v čutaro, samo ne vem, če sem psihično že dost ohlajen za še en ples z opico. 

 

majmun en

 

 

druga faza je prizadeta, jebemu mater da sem delal ta fight vsaj ene 50x

 

sam pol sm pogledu ene par videotov na YT pa malce GIT GUDal pa je šlo

 

MFW k se zaveš da je to šele part 1 monkey sage

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 37 minutami:

 

druga faza je prizadeta, jebemu mater da sem delal ta fight vsaj ene 50x

 

sam pol sm pogledu ene par videotov na YT pa malce GIT GUDal pa je šlo

 

MFW k se zaveš da je to šele part 1 monkey sage

 

Druga faza je najlažja samo čakaš na un napad ko se ful visoko dvigne in stisneš parry. Opica pade po tleh in ji bodisi z sulico potegneš črva ven al pa namlatiš z confeti buffano sabljo. Prva faza je veliko bolj nepredvidljiva ker ti meče drek v glavo in prdi vsenaokrog :D

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 37 minutami:

Cel internet: uf, eden težjih boss fightov ever

 

Mnečarji: rofl kr en počasen boss, mala malca, samo na izi stisneš parry in greš 

 

:D 

model ma 3 unblockable attacks, en z insane rangeom ma tle folk... ja drugo fazo u izi parryjaš :D

Povezava do prispevka

V drugi fazi mi ni tok problem se umikat njemu (kar je v prvi fazi mogoč težje), ampak mi je ful težko mu nafilat dmg. Praktično takoj ko pridem blizu in ga štoknem za tist milimeter se morem začet umikat, sicer kasiram terror kričanje v faco. Pa še ravno tok je nepredvidljiv, da ne veš, a se bo začel dret z milega miru a bo še prvo ene 2x zamahnil z nekga čudnega kota, ko vizualno ful težko oceniš a bo šlo mim tebe a moreš blokirat.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Druga faza je najlažja samo čakaš na un napad ko se ful visoko dvigne in stisneš parry. Opica pade po tleh in ji bodisi z sulico potegneš črva ven al pa namlatiš z confeti buffano sabljo. Prva faza je veliko bolj nepredvidljiva ker ti meče drek v glavo in prdi vsenaokrog :D

ne vem, v prvi fazi sem samo lepo petarde metal pod rit pa sekal, v drugi pa me je nonstop jebal al terror al pa tist jeben nizek swipe k me je pokosil 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 minuto:

ne vem, v prvi fazi sem samo lepo petarde metal pod rit pa sekal, v drugi pa me je nonstop jebal al terror al pa tist jeben nizek swipe k me je pokosil 

 

To je zato ker si preagresiven. Ta faza je parry parry parry pa na tiste par napadov ko pismenke pokaže treba pravilno odreagirat pa si zmagal. Predvsem ni pametno da te dobi nekam v kot ko izvaja terror napad. Sam tistega res ful prej nakaže in čeprav se zdi da ga lahko še enkrat, dvakrat neovirano mahneš po pički je treba sam proč od njega bežat ko se ustavi :)

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...