Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

Prvi resen boss padu, sem si mogu mal polomt zobe ene parkrat, ampak kle je šele kliknil fajt in so začel plesat knofi po joypadu v pravem ritmu, zdaj se je igra šele odprla. Sem šel kar še enkrat čez vse cone :D Naprej sem šel pogledat naprej do blazing bulla, sem bil brez healing potsov, ampak se mi ni zdel neki preveč pasji. To bo delo za jutri.

 

20210205223112_1.thumb.jpg.13f693b9870f9e3077747bdf18464b5e.jpg

Povezava do prispevka

Jaz pa igram RE 2 R DLC, imenovan RE 3 Nemesis. Kot dlc je čisto OK, v dobesedno vsem sicer svinjsko slabši kot RE 2 R, ampak za fane žanra in za DLC ceno 15-20€ pa je. Kdor je pa tole mislil prodajat kot polnokrven RE naslov je pa padel na glavo. Pač res uno EXTREME dlc vibe ima špil, pač ko obrneš vanilla RE 2 potem še za malo drugačen spin izkusiš še linearno akcijsko tekanje od točke A do B, par novih lokacij in (slabe) skriptirane boje z Nemesisom. 

 

Ima pa igrica še lepšo grafiko kot RE 2, če je to mogoče. Lightning in HDR je za umret lep, sploh modral učka na trip minih je od blizu tko top 5 lightning efektov na PS4. FUCK kva bo to delal RE 4 R na PS5, FUCK!!!!!!!!!!!!!

 

edit: @Šimšalamima Huhu kaj je to zaen boss? A ima sulico, skače naokrog in se dere čizerske lajnerje?

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 minuto:

Dej mi zbijej kle samopodobo. Ful težji ko BB, najebal ježa, 30x delal bossa, v prvo odlomu modela, kjer sem jaz šele dojel, kako se fajtat. Dobri obeti za naprej.

 

Verjamem, da bi ga tudi v prvo, če bi pred tem naredil tisto cono, ko se vrneš v čas nazaj in underlevelan n00b premagal Lady Butterfly v n-tem poskusu, k sm se šele v šestem razredu naučil do tolk štet.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Drugač sem jest isto, tko k šimša, takoj po bossu sem ga probal in sem ga brez neki flaškonov prefukal na 1/4 healtha in pustil in sem rekel, ah to bo jutri EZ. Sam pol jutri ni blo tolk EZ :)
Nisem sem pa neki ful matral 3h al kej... Sem verjetno igral nerfanega.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 5 minutami:

@Šimšalamima Huhu tisti bik mi je vzel 3 ure, najbolj frustrirajoci fajt v Sekiru za mene. Od takrat so ga nerfali in ko sem probo v GOTY verziji, je bil ok.

 

sicer pa, veliko srece z ostalimi bossi :D

nerfal so ga? Js sm igro pre orderal in ga naredu iz prve. Kaj pa imajo za nerfat pri tem bossu? Je gladko najlažji v igri.

Povezava do prispevka

jebemti šimša mogu bom spet downloadat ta sekiro zaradi tebe ker res v nobeni igri nimam takega filinga. Prav spomnim se tisto skakanje po strehah in kr naenkrat nek high pitched sound k vem da je boss fight... prav strah :D.

 

Btw a uporabljaš te firecracker na tem bossu? Mislim da je ful efektivno da ga stuna.

Povezava do prispevka

Sta dve taktiki, ki ga naredita skoraj easy... oziroma tri.

 

Ti bom dal zgolj tip za eno: Parry je možen (ni pa enostaven, ko začenjaš z igro...v preigravanju je bilo bistveno lažje).

 

Drugi dve boš tako sam pogruntal.

 

P.s.

Če ga lahko star prdec kot sem jaz uspešno parira, potem ga definitivno lahko tudi mladina. Ne preskakuj šefov, ker so ponavadi t.i. "skill check".

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 6 minutami:

Sta dve taktiki, ki ga naredita skoraj easy... oziroma tri.

 

Ti bom dal zgolj tip za eno: Parry je možen (ni pa enostaven, ko začenjaš z igro...v preigravanju je bilo bistveno lažje).

 

Drugi dve boš tako sam pogruntal.

 

P.s.

Če ga lahko star prdec kot sem jaz uspešno parira, potem ga definitivno lahko tudi mladina. Ne preskakuj šefov, ker so ponavadi t.i. "skill check".

Parry je težak ampak ker rabiš skill. Ko se ga naučiš dela v nulo. Bistveno težji je parry v igrah kot so Assassin's creed ali Cyberpunk ker je game design tak podn od podna :''D

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

 Te pasje bombice ti dajo zelo safe 15-20% dmga, ostalo lahko samo držiš varno razdaljo. Se splača prebrat opis vsega, kar najdeš pred šefi hehe.

Starac, 6x sem obrno Sekira, ni stvari katere ne vem :D...itak sem ga pol čizal, ampak najprej grem v borbo kot pravi samuraj :D

Povezava do prispevka

Sej to je bila bolj splošna opazka kot navodila oz. odgovor hehe. Jaz sem pred fajtom nesu robo kiparju v Rog, preberem neki neki animals/beast al kaj piše in si rečem evo, v ta fajt grem kot si je bog (ok ajde miyazaki) zamislil. In kaduš, 15 minut kasneje goveja juha.

 

Drugač pa valda, da jebeš ježa, Sekiro je ninja, ne samuraj :rolleyes: :D

Povezava do prispevka

Maneaterja sm obrnu, kr OK fun, za mal chillat. K premagas vse bounty hunterje je igrica extra easy mode, k dobis take upgrejde.

 

Dans sm pa probal Control. Nevem tko sivina pa zaprto prostori, nevem ce mi dogaja lih prevec. Dobil sm telekinezo power pa un Hotline, zdj mi je dal hisnik neko misijo. A se se kej bl razvije igra glede combata pa tko od te tocke? Nek sm vidu da se da se stvari upgrejdat? Mal mi slici ns souls like k ko umres zgubis 10% nečesa

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 35 minutami:

Sej to je bila bolj splošna opazka kot navodila oz. odgovor hehe. Jaz sem pred fajtom nesu robo kiparju v Rog, preberem neki neki animals/beast al kaj piše in si rečem evo, v ta fajt grem kot si je bog (ok ajde miyazaki) zamislil. In kaduš, 15 minut kasneje goveja juha.

 

Drugač pa valda, da jebeš ježa, Sekiro je ninja, ne samuraj :rolleyes: :D

Ah odneslo me je, ninja itak! 

 

Si onega Shinobija v spominu ze ubil? Kje sploh si? :D

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 32 minutami:

Maneaterja sm obrnu, kr OK fun, za mal chillat. K premagas vse bounty hunterje je igrica extra easy mode, k dobis take upgrejde.

 

Dans sm pa probal Control. Nevem tko sivina pa zaprto prostori, nevem ce mi dogaja lih prevec. Dobil sm telekinezo power pa un Hotline, zdj mi je dal hisnik neko misijo. A se se kej bl razvije igra glede combata pa tko od te tocke? Nek sm vidu da se da se stvari upgrejdat? Mal mi slici ns souls like k ko umres zgubis 10% nečesa

Dobis se nekaj superpowers, zgodba se tudi naprej razvija. Ampak raztur in combat je tu najbolj zabaven. Pa side missions! Ene par je res res dobrih!

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

V preteklosti sem prišel do fotra in dobil ključ od templa. Našel sem tud pagodo na vrhu pečine, kjer mi je en hiter kurac napokal cca 80% hp na hit in sem reku samo nope, skočil dol v reko in rekel, da pridem kasnej. V sedanjosti sem v gradu, prišel sem do tistega grabna, kjer si na začetku, vidu enga modela noter, reku ok to pridem pripravljen, samo se še nisem lotil, zdaj mam v planu spucat generala na vrhu šteng, ki je obkrožen z ene 5 mušketarji.

Povezava do prispevka

No, ker razumeš da igraš ninjo upam, da tudi backstabaš vse kar leze in gre. Zakaj bi si otežil fajte, kot luzerski samuraj, če jih lahko napol premlatiš še preden dobro začneš boj. :D

 

 

Ds2 pa lepo napreduje. Umiram sicer samo zaradi neumnosti in skakanja v prepade, ampak prvi DLC me je vseeno brcnil v riti. Pridem nazaj ko bom SL 100 :D

Povezava do prispevka

Fak, kake lušte mi delate, da bi spet igral Sekiro. V bistvu me ful zanima ali bodo pridobljeni skilli iz drugih Souls iger kje pomagali al ne. :D

Dark Souls Remastered mi žal postaja vedno bolj boring. Se ga bom prislilil končat, sam DS2 bom definitivno skippal in grem direkt na DS3.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...