Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 41 minutami:

 

Čakaj malo a si DKS2 že preigral al si ga neupravičeno skipal?

Ma imam feeling, da bi mi bilo prehudo igrat 5 soulsborne iger back to back, pa sem skipnil tistega, kjer ima folk najbolj deljena mnenja.

 

EDIT: Recimo Galkotu tle zaupam 100 na uro, ker si deliva mnenje o BB kot najboljši igri. Pa tudi slišal sem, da je DS2 folk ful hvalil zaradi PVP, kar je meni res zadnja briga.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

hehe hvala

 

ampak dejmo tko rečt

 

DkS 2 bo všeč folku, ki so mu všeč Monster Hunter igre. Ogromen špil, ogromno opcij, ogromno buildov, ogromno bossov, ogromno stvari za počet. Sicer s ful manj tiste Miyazaki čarovnije, ki jo ima Sekiro, predvsem pa DkS1 in BB, ampak s tono contenta.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 32 minutami:

Ma imam feeling, da bi mi bilo prehudo igrat 5 soulsborne iger back to back, pa sem skipnil tistega, kjer ima folk najbolj deljena mnenja.

 

EDIT: Recimo Galkotu tle zaupam 100 na uro, ker si deliva mnenje o BB kot najboljši igri. Pa tudi slišal sem, da je DS2 folk ful hvalil zaradi PVP, kar je meni res zadnja briga.

 

Težko boš našel nekoga ki mu DKS2 ni najslabša igra v seriji ampak skip materijal pa to definitivno ni. Tak da se ti res splača preigrat zadevo kasneje. Pa v tej igri lahko dejansko furaš build z dvema ogromnima Utra GS mečema in ko naštudiraš timing delaš res štrudl iz šefov :D  Jep igra dejansko podpira

dualwield gameplay. 

 

 

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 minutami:

 

Težko boš našel nekoga ki mu DKS2 ni najslabša igra v seriji ampak skip materijal pa to definitivno ni. Tak da se ti res splača preigrat zadevo kasneje. Pa v tej igri lahko dejansko furaš build z dvema ogromnim Utra GS mečema in ko naštudiraš timing delaš res štrudl iz šefov :D  Jep igra dejansko podpira

dualwield gameplay. 

 

 

JEBI SE! :D:avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Zdaj si me še malo bolj pomiril, k res nimam časa za preobsežne igre ala MHW. :D

Sam po moje se bom nekega dne vrnu in preigral tudi dvojko.

Ne boš.  Ker je ne boš mogel igrat, te bo trojka preveč razvadila.  Ker DS3 je pravi ps4 špil, DS2 je še vedno le Ps3 gen kot DS1.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 3 urami:

Ne boš.  Ker je ne boš mogel igrat, te bo trojka preveč razvadila.  Ker DS3 je pravi ps4 špil, DS2 je še vedno le Ps3 gen kot DS1.

Jaz sem igral souls igre v tem vrstnem redu

Bloodborne

Demon's Souls Remake

DKS1

 

Pa sem na koncu še vedno imel sweet time. :D

Povezava do prispevka

Lol, valda je padu dons iz prve. Dnevna forma is a real thing :D Drugač je pomoje glavni trik Gatsujev "preveč si agresiven" remark, cel fajt sem držal knof na runu in samo čakal na ekstremno safe opener (tisto k se vrže v račko naprej), proti koncu sem ratal mal neučakan in to je blo tud edinkrat, ko me je majmun zadel. Zdej lahk tauntam "ker easy boss", "Sekiro res ni težka igrica", "git gud". :lol:

 

edit: najbolj adrenalinski moment umes, žena pride dat lubčka za lahko noč (eeeej paazii) pa ko sem mislil, da mi je zmankal baterije v joypadu in hladen švic.

Povezava do prispevka

men se fulkrat pri Sekiro zgodi da po kakemu dnevu pavze naredim bossa iz prve. Verjetno ker si mal odmislim vse. Ko si že tko v 5 poskusu mal začneš zgubovat focus. Sam še vedno itak mene somehow najbolj jebejo neki random side bossi ki niso nič posebnega :'D. Moj kolega hoče it new game plus ma ima 100h in vse narejeno razen zadnjega bossa. Sadly je rahlo izven forme in se že 2 dni trudi :D

Povezava do prispevka

Little Nightmares II

 

Sem šel direkt iz DLC-ja od enke v II. Napredka v bistvu ni, zadeva se povsem organsko nadaljuje. Morda je v dvojki nekaj več random deadly pasti. Fina igrica sicer, spet fino cinematično izogibanje grdavsom. Okolja so mi drgač boljša od enke, to je treba povedat. Tako da se splača it skozi ob priliki, čeprav ni zdaj neki ful poseben špilčič

Povezava do prispevka

Jaja ki lih sem razmisljal zadnjic, da bi podozivel malo.. ravno ko sem nabijal demon souls, prvega v vrsti, zdaj bi rad podozivel zadnjega.. malo si bom pogledal lore preden grem spat, pol jutri gassa... 

 

pa zadnji dlc nisem sploh igral.. pa nikoli si nisem se naredil mage build, ki mi je v demon soulsih postal najjaci

 

V glavnem mega cel vikend bom nabijal.. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 46 minutami:

Jaja ki lih sem razmisljal zadnjic, da bi podozivel malo.. ravno ko sem nabijal demon souls, prvega v vrsti, zdaj bi rad podozivel zadnjega.. malo si bom pogledal lore preden grem spat, pol jutri gassa... 

 

pa zadnji dlc nisem sploh igral.. pa nikoli si nisem se naredil mage build, ki mi je v demon soulsih postal najjaci

 

V glavnem mega cel vikend bom nabijal.. 

 

+ Crystal Dark Sword & Moonlight Greatsword

 

Šimšalamima Huhu reče pred 39 minutami:

Dobil mortal blade, tiste "boss" je joke. Anyway, kdaj je primeren trenutek za headless modela, kačo v opičji dolini? Je to endgame material? Zaenkrat sem sam pogledal kaj je v luknjah in odšel naprej.

 

se ne splaca, ker konfeti trenutno niso v izobilju. razen, ce se ti da farmat modre samuraje

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 50 minutami:

Ja nič, poj je očitno DJ terror na vrsti :| In ta terror mehanika mi gre res na kurac, ker v RL se ninje niso bale ničesar in niso mogle umret od strahu (kar nazorno pokaže film Ninja Assassin).

Si naredu kaj s tistim zmajem(kite)? Headless modeli so optional btw. Ne rabiš jih za main story.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 urami:

Fak, kako mi je dober DKS3. Ful so nerfali ščit in moraš igrat res agresivno, ker te nasprotniki ne čakajo. Res carski BB vibes. Praktično bi ga lahko imenovali kar Medieval Bloodborne. Ne morem nehat igrat. :D

 

prav jelly sem ti, ker to prvic igras

 

jaz sem ga parkrat v zadnjih dveh letih instaliral in vedno po parih minutah sam nope.jpg in uninstall

 

zelim si ga igrat ampak po tolk preigranih urah prav ne morem vec

Povezava do prispevka

Predlagam Nioh!

 

Tako kot Sekiro, Nioh je igra narejena za mene. Končal prvo regijo, kača boss fajt je trajal 25min, roke so se mi tresle na koncu. 

 

Vsa čast dark souls enki, ampak jaz preferiram hitr combat, in Nioh je enostavno vecja uzivancija. Sili te, da uporabljas cisto vse kar imas na razpolago. Sploh se ne zavedas, da ze eno uro gledas v armor in kaj je najboljsa kombinacija za naslednjo borbo. 

 

Ce vam je vsec Japonska in njihova mitologija, carska orozja in hitr combat, tole je za pojest!

 

 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 7 urami:

Jaz bi tudi rad še 1x v prvo igral Souls igro.

Jaz pa sem premagal prva dva mini bossa v Sekiro, pa se mi ne da več cajta zgubljat na tem xD

Enostavno predolgo traja, da pridem do bossa. Oziroma problem je kok generično ponavljajoč je ta del.

 

Namesto soulslike sem se spravil igrati tudi skill based igro Furi, ki pa sestoji samo iz boss fightov. Dosti bolj uživam v tem. Pa combat je dosti bolj dinamičen, kot pri sekiro.

Mislim, da sem cepljen proti soulslike :)

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...