Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Tako, imaš Switch emulatorje za PC. Yuzu je eden, drugi je Ryujinx. Ravnokar sem probal na Decku Mario Wonder v obeh, v Yuzu dela malo bolje ampak skačejo FPS med 20 in 60. Je igralno, ni pa čisto tekoče. New Super Mario Bros recimo deluje na konstantnih 60 FPS. Je pa Steam Deck PC zapakiram v format prenosne igralne konzole. Teče na Linuxu in ima vse možnosti modanja kot desktop PC. Vse Switch igre na njem ne delujejo ali pa ne optimalno. Če želiš konzolo za otroke in za več igralcev potem kupi Switch ampak pozabi na piratske igre, bo treba kupiti originale. Tudi Deck se da priklopiti na TV, kako je z lokalnim multilayerjem pa ne vem, nisem nikoli probal. 

 

Torrent do samega Wonder rom-a imaš par postov višje, kako ga usposobiti v Yuzu pa en post nazaj. Potrebuješ Keys in Switch firmware. Če to vneseš v Google najdeš takoj vse kar potrebuješ. 

uredilo bitje reaper
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Fak zadnji level v wonder me je zafrustiral ko že dolg noben špil :D Kako si scar ti podelal vse plate nis pa vmes nabral tok sranja za pokupit vse standeeje mi ni jasno, men že vse iz riti gleda samo tiste jebene napihnjene krave bojo verjetno krive za luknjo v knaufu. Na saveu imam sicer 5 zvezdic al kovancev al kaj zbiraš, ne vem a dobiš še enga. Anyway, to je men z lahkoto najboljši 2d Mario od SMW (2), sem velik fan Raymana (sicer mi je Origin kot celota bolj ljub kot Legends) in Wonder ima nekaj "pokradenih" ritmično / glasbenih momentov, samo je enostavno tok dvignil nivo povsod da imo sploh ni primerjave (pa ne vem če je mesec od kar sem na PS5 spet mal preigraval Legends). Wonder je the 2d platforma trenutno. Pa vse te različne broškice, ne čist zakoličen progress, več semen na plato itd. prav kliče po speedrunih, to se bo nažigalo desetletja.

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 11 urami:

Fak zadnji level v wonder me je zafrustiral ko že dolg noben špil :D Kako si scar ti podelal vse plate nis pa vmes nabral tok sranja za pokupit vse standeeje mi ni jasno, men že vse iz riti gleda 

 

Zgleda si tolk vec zadnji level ponavljal da se ti je nabral :whistle:

Povezava do prispevka
reaper reče pred 13 urami:

Tako, imaš Switch emulatorje za PC. Yuzu je eden, drugi je Ryujinx. Ravnokar sem probal na Decku Mario Wonder v obeh, v Yuzu dela malo bolje ampak skačejo FPS med 20 in 60. Je igralno, ni pa čisto tekoče. New Super Mario Bros recimo deluje na konstantnih 60 FPS. Je pa Steam Deck PC zapakiram v format prenosne igralne konzole. Teče na Linuxu in ima vse možnosti modanja kot desktop PC. Vse Switch igre na njem ne delujejo ali pa ne optimalno. Če želiš konzolo za otroke in za več igralcev potem kupi Switch ampak pozabi na piratske igre, bo treba kupiti originale. Tudi Deck se da priklopiti na TV, kako je z lokalnim multilayerjem pa ne vem, nisem nikoli probal. 

 

Torrent do samega Wonder rom-a imaš par postov višje, kako ga usposobiti v Yuzu pa en post nazaj. Potrebuješ Keys in Switch firmware. Če to vneseš v Google najdeš takoj vse kar potrebuješ. 

 

Hvala ti. Naložil in dela. Sicer wonder malo šteka vsake toliko časa in bi rekel da bo kar moteče. Je pa muka igrat na tipkovnico. A se morda lahko priklopi nintendo kontroler na pc recim s kablo in se da potem s tem špilat normalno?

 

Ampak najbrž bo itak za kakšen black friday padel switch, ker so vsi navdušeni doma nad mariom.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 43 minutami:

dve strani nazaj sm dal link do precompilanih shaderjev, ki odpravijo to tezavo (ce je v tem tezava in ne njegovem hardwareu)

Probam popoldne, sem spregledal, hvala.

 

keba reče pred 1 uro:

 

Hvala ti. Naložil in dela. Sicer wonder malo šteka vsake toliko časa in bi rekel da bo kar moteče. Je pa muka igrat na tipkovnico. A se morda lahko priklopi nintendo kontroler na pc recim s kablo in se da potem s tem špilat normalno?

 

Ampak najbrž bo itak za kakšen black friday padel switch, ker so vsi navdušeni doma nad mariom.

Ni kaj. Kot je Pimp napisal, probaj še s shaderji. Kar se tiče gamepasa bi a seveda moglo it ampak ne vem če s Switchevim gamepadom. Od PS4 ali PS5 gamepad, ali pa od Xboxa, to sem skoraj sigurno da bi moglo iti.

 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 50 minutami:

dve strani nazaj sm dal link do precompilanih shaderjev, ki odpravijo to tezavo (ce je v tem tezava in ne njegovem hardwareu)

Hvala, sem naložil in sedaj gladko teče.

 

reaper reče pred 6 minutami:

Probam popoldne, sem spregledal, hvala.

 

Ni kaj. Kot je Pimp napisal, probaj še s shaderji. Kar se tiče gamepasa bi a seveda moglo it ampak ne vem če s Switchevim gamepadom. Od PS4 ali PS5 gamepad, ali pa od Xboxa, to sem skoraj sigurno da bi moglo iti.

 

Ps4 gamepad mam. Verjetno je potrebno kakšen program lai kaj podobnega da to špila? pa verjeetno mora bii vedno povezan s kablom ali se da kako drugače?

Povezava do prispevka
keba reče pred 9 minutami:

Hvala, sem naložil in sedaj gladko teče.

 

Ps4 gamepad mam. Verjetno je potrebno kakšen program lai kaj podobnega da to špila? pa verjeetno mora bii vedno povezan s kablom ali se da kako drugače?

Obstaja nek program za PC, probaj tole: https://github.com/Ryochan7/DS4Windows/releases

 

Malo dodatnega branja: https://www.pcgamer.com/how-to-use-a-ps4-controller-on-pc/

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 27 minutami:

Men so komentarji rož top, tud to, da so vsi govorjeni (dost nenavadno za Nintendo) ful doda k vajbu. Pa take glupe fore pokajo non-stop, ko ti roža prbije "see ya" direkt preden rataš nevidn :D

ke_kit reče pred 15 minutami:

Rože so res carske. Obvious fore, ki so samo še bolj smešne, ker so tako obvious. Ves čas igram z nasmeškom na obrazu, v veliki meri zaradi njih. :D

Evo, ste me preprosto preveč sfukali in ravnokar inštaliram igrico

 

Hvala, da ste me potisnili v kriminal, res hvala :P 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 minutami:

Once feared, illicit fentanyl is now a drug of choice for many opioid users

 

Mimogrede, a lahko Ryujinx updejtam na najnovejšo verzijo ali je prav ta zraven repacka (1.1.1052) optimizirana za Mario Wonder

Če poganjaš unga, ki sem ga linkal v torrentu, ne updejtat ko zaženeš preko desktop ikone (avtomatiziran zagon igre, brez da vstopiš v emulator). Jaz sem to naredil in mi je sfukalo emulator. Lahko pa zaženeš direktno emulator (folder _Ryujinx) in updejtaš tako.

Pol spet normalno zaganjaš iz desktop ikone.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Evo, po par urah igranja ... Nintendo ima marsikatere neprijazne prakse, sam jebemti da znajo naredit dobro igrico. Res vse top, top nadzor, top izzivi, lepa grafika, noro cool vibe, Mario slonček je noro kjut, glasba ga poka, ful novih sovražnikov in bitij. Meni je bil doslej najboljši del SM World 1 (dvojka z Yoshijem mi nikoli ni potegnila, pa sem jo vsaj ene 5x sprobal na emulatorju, pomoje bo to ena izmed klasik, ki jih ne bom obrnil, ker mi preprosto ne potegne — kar je hecno, ker Super Mario World mi je res top shit in ga še zdaj vsake toliko špilam za gušt), tole mi je pomoje ali close second za Super Mario World ali pa celo na prvem mestu. Bravo Nintendo, kapo dol. 

Povezava do prispevka

Včeraj sprobal Kekitov link na PCju. Meče me ven, še največ sem odšpilal ob prvem zagonu... Sem pa komot igral z Logitechovim kontrolerjem, ena stara jajca, še na USB, ki sem jih pred leti kupil za PC špilanje. Imaš fino v nastavitvah emulatorja, da si vsak knof posebej konfiguriraš in nato dela bp.

Bom verjetno vseeno nabavil oriđiđi, itak je sodeč po komentarjih in videnem polica materijal.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
keba reče Dne, 29. 10. 2023 at 15:44:

Ker sem praktično nov  v Nintendo svetu, bi bil vesel še kkašnih predlogov za igre. Za otroke in za dorasle. Lahko tudi kaj lahkotnega za sprostitev.

Must play zadeve:

  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
  • Super Mario Odyssey
  • Fire Emblem: Three Houses
  • Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Local MP:

  • Mario Kart 8 Deluxe
  • Super Mario Party
  • Mario Party Superstars
  • Super Smash Bros. Ultimate (pri nas se ni prijel)

Dobre igračke (kakšen nivo pod must-play):

  • Super Mario 3D World + Bowser's Fury
  • Kirby and the Forgotten Land
  • Mario + Rabbids: Sparks of Hope
  • Luigi's Mansion 3
  • Fire Emblem: Engage
  • Pikmin 3 Deluxe
  • Pikmin 4
  • The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
  • The Legend of Zelda: Link's Awakening

Nisem igral ampak bi jih bilo vredno omenit:

  • Super Mario Wonder (komaj čakam, da začnem sam)
  • Metroid Dread
  • Metroid Prime Remastered
  • Astral Chain
uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 3 urami:

Včeraj sprobal Kekitov link na PCju. Meče me ven, še največ sem odšpilal ob prvem zagonu... Sem pa komot igral z Logitechovim kontrolerjem, ena stara jajca, še na USB, ki sem jih pred leti kupil za PC špilanje. Imaš fino v nastavitvah emulatorja, da si vsak knof posebej konfiguriraš in nato dela bp.

Bom verjetno vseeno nabavil oriđiđi, itak je sodeč po komentarjih in videnem polica materijal.

Čudno. Meni ni še niti enkrat crashnilo. Edino napako, ki sem jo opazil in je malo moteča je screen tearing, kljub vklopljenemu vsyncu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...