Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

 

Kaj tole je res da so tako nezanesljivi ti kontrolerji? Da en zdrži cca 300-350 ur? Sem razmišljal, da bi ga kupil, sam od kontrolerja, ki stane 150 €+ bi pa res pričakoval, da bo mel mal boljši durability. Dualshock na PS4ki, mi je zdržal do konca (3-4 lete), dokler nisem prodal ps4ke, čeprav mi je tut parkrat po tleh "padel" pa je še vedno vse delal bp. :D

 

 

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 14 minutami:

 

Kaj tole je res da so tako nezanesljivi ti kontrolerji? Da en zdrži cca 300-350 ur? Sem razmišljal, da bi ga kupil, sam od kontrolerja, ki stane 150 €+ bi pa res pričakoval, da bo mel mal boljši durability. Dualshock na PS4ki, mi je zdržal do konca (3-4 lete), dokler nisem prodal ps4ke, čeprav mi je tut parkrat po tleh "padel" pa je še vedno vse delal bp. :D

 

 

tist del za analogne palčke imajo dobesedno vsi kontrolerji od MS, Sony in  Nintendo od istega proizvajalca... :) In DS4 so men vsi začel driftat po slabem letu. DS5 imam pa na srečo 3 in jih kolobarim tko da še noben ne drifta al so pa deadzone boljš natavli.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 19 minutami:

tist del za analogne palčke imajo dobesedno vsi kontrolerji od MS, Sony in  Nintendo od istega proizvajalca... :)

Ja v čem je potem fora da pravijo da so tako nezanesljivi? Men osebno ni še noben kontroler "crknil" al pa da bi kak stick drift dobil, če sem že kakšnega uničil sem ga zato, ker je v steno, zarad raganja v FIFI priletel :D

 

Vidim pa da velik ljudi za te Elite Series 2 kontrolerje pravi, da so grozno nezanesljivi...

 

Ne vem res a folk tak grdo s kontrolerji dela al mam js pac takšno sreco 😂

 

uredilo bitje Shemso999
Povezava do prispevka

@bigboss82

WTF nič ne dissam ampak RETAIL igra z 25GB install rabi fucking 90GB downloada ob izidu :D 

 

Sam to je men precej logično ker pač Microsoft gre itak več al manj v digital vode z  Gamepassom ane. 

 

Ampak whatever kva sploh kej napišem v to temo ker se človk k whina da se nič ne piše o Xbox igrah itak vpič v vsak prdec ki ne diši lol :rofl:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 minuto:

Pa sej day1 patchi niso nic novega za marsikater spil a?

 

Itak, ampak 90GB je za tiste ki nimajo neomejen download pomoje kar precej kisla ane? Pač na disku imaš 30GB od 120GB očitno če se da pa igrat brez patcha pa ne vem. Nej proba kdo ki je kupil igro :whistle:

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 minutami:

@bigboss82

WTF nič ne dissam ampak RETAIL igra z 25GB install rabi fucking 90GB downloada ob izidu :D 

 

Sam to je men precej logično ker pač Microsoft gre itak več al manj v digital vode z  Gamepassom ane. 

 

Ampak whatever kva sploh kej napišem v to temo ker se človk k whina da se nič ne piše o Xbox igrah itak vpič v vsak prdec ki ne diši lol :rofl:

Ti si itak najvecji sony fan boy na forumu, ajde takoj za Gojcem, sam pustmo Gojca :) To pa pove dosti o tvoji objektivnosti in verodostojnosti pri nabijanju komentarjev.

 

Kar se tice jokanja se tudi ve, da si ena od najvecjih pick na forumu mislim hujse, ko picke, ko imajo PMS

 

Meni gre samo na k, da se take picketine delajo norca iz neke firme, ki je edina potencijalna konkurenca Sonyju

 

In to zato ker si tolko skrt, da se ti neda kupovat se ene konzole. Po drugi strani pa tolko glup, da bos cez dve leti kupoval igre od Sonyja za 100 eur ajde 100 usd in se tle jokal, ko picka, da je predrago.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 59 minutami:

Ti si itak najvecji sony fan boy na forumu, ajde takoj za Gojcem, sam pustmo Gojca :) To pa pove dosti o tvoji objektivnosti in verodostojnosti pri nabijanju komentarjev.

 

Kar se tice jokanja se tudi ve, da si ena od najvecjih pick na forumu mislim hujse, ko picke, ko imajo PMS

 

Meni gre samo na k, da se take picketine delajo norca iz neke firme, ki je edina potencijalna konkurenca Sonyju

 

In to zato ker si tolko skrt, da se ti neda kupovat se ene konzole. Po drugi strani pa tolko glup, da bos cez dve leti kupoval igre od Sonyja za 100 eur ajde 100 usd in se tle jokal, ko picka, da je predrago.

Persen pomirja baje, ampak teb niti štajerska šmarnica ne more več pomagat lol. 

Povezava do prispevka

Ma ze vem jaz kaj me je zjebalo, to ni vasa stvar.

 

Sam pac, izkoristil sem priliko, da vam povem kaksne picke neobjektivne ste. Ker drugace, se mi ne zdi vredno z vami ukvarjat.

 

Vi pa ste se kot receno vzalili, cim vas kdo spravi malo iz vase pickaste cone udobja in zdaj tle udrihate en za drugim, kot da boste imeli kaj bolj prav, ce vas bo vec. Pac vec glupih pick na kupu, to je vse.

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 2 urama:

Ti bom povedal po 300 urah. Samo v info... Še noben gamepad se mi ni pokvaril. In ja, Fife ne igram. :)

Drugače pa kot celota je res odličen gamepad. Plus polnilna baza na magnet...res top. 

 

P.s. Imam ga dober mesec...

Sej men se tut se noben ni pokvaril, sam za tega ful folka to pise, ne vem kaj pol delajo z njim, tak kot sem rekel, dualshock od ps4ke sem po tleh metal pa mi se po 3 letih ni crknu oz kak stick drift mel pa sem pomoje krepko nad 300 ur preigral z njim🤷

 

Drugac pa bom se malo prestudiral, hvala za info. 

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 20 urami:

Ti bom povedal po 300 urah. Samo v info... Še noben gamepad se mi ni pokvaril. In ja, Fife ne igram. :)

Drugače pa kot celota je res odličen gamepad. Plus polnilna baza na magnet...res top. 

 

P.s. Imam ga dober mesec...

Btw na tujem forumu, ko se menim z enim glede te elite 2ke tole pravi. 😅

 

Mislim noro res, tip je ze 10 teh kontrolerjev menjal pa jim se vedno ostaja zvest 😂

 

Screenshot_20211114_111741.jpg

Screenshot_20211114_111801.jpg

Povezava do prispevka
Arey reče pred 15 minutami:

Pa sej, ne vem kok ga pride warranty (lol da moras doplacat) ampak verjetno dost ceneje kot 10 novih. Je pa insane da se to dogaja. Jz sm prespilal neskoncno ur gearsev na x360 pa sem prodal box z odlicnim, albeit obrabljenim kontrolerjem. 

Sej to ja da mores se warranty doplacat, da sploh lahk zamenjas pokvarjen kontroler je ze prvo kot prvo oderusko. 

 

Drugo kot drugo pa od nekga premium kontrolerja bi pricakoval res mal vecjo vzdrzljivost...jaz bi ga kupil res, sam ko tole berem bom raje ostal na svojem zicnem Razer Wolverinu V2. Kabel zna bit mal nadlezen, ampak se vedno mi je dost bols kot originalen xboxov kontroler + samo 50€ sem dal zanj tak da tut ce enkrat crkne ko se ne bom tolk sekiral kot bi se za tem ko je 3x vec😅

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...