Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 8 urami:

Tko sem jaz dobil svoj xbox-s pod dostavo :D tko da priporočam...

A se da tut podaljsano garancijo pri njih dobit? Men pri mojem maja potece garancija pa sem zato razmisljal da bi probal nekje novega s podaljsano garancijo dobit pa svojega po moznosti prodat za isto ceno pa je W/W. 

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 12 urami:

A se da tut podaljsano garancijo pri njih dobit? Men pri mojem maja potece garancija pa sem zato razmisljal da bi probal nekje novega s podaljsano garancijo dobit pa svojega po moznosti prodat za isto ceno pa je W/W. 

Pojma nimam, pri budget xboxih se ne gleda podaljšane garancije :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 urami:

Pojma nimam, pri budget xboxih se ne gleda podaljšane garancije :D

My bad, vidim zdej da si o Series S govoril, za tistega tut js ne bi devu podaljsane garancije ne 😃 

 

Jaz sem za X-a mislil.. 

 

Zgleda da jih itak nikjer ni za dobit ne? Je mislim da PS5 lazje, sam se da pa rabljene ceneje dobit, jaz sem svojga za 500€. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Feget reče pred 16 minutami:

Najboljša igrica te generacije hands down - MS zmagal vojno konzol:avadodo: Sony in ps5 - nigga please:rofl:

Še dobro, da je Forza 5 izšla na PC-ju, da bomo tudi nelastniki Xboxa igrali. Jaz sem že snel elitno pokuševalsko verzijo

 

A drugače ima igrica singleplayer content, ali je to nek live service smeti igrica? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...