Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 32 minutami:

Prej se je slo registrirat na tisti link zgoraj. Nisem pa še cekiral kaj dosti. Na pogled zgleda isto kot Partis. 


Identično je. Tudi nekaj nalagalcev je ostalo istih. Je pa vseeno še bolj ali manj v štartu (glede naloženih vsebin), ker je zadeva res dokaj sveža. Torrenti itak delajo, upload šteje, ni da ni .. Upam, da se zadeva obdrži dolgoročno. 
Slednje je pa seveda tudi odvisno od uporabnikov.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Za najbolj priljubljen studio na mn3njalniku bo lahko izjema. Itak vsi vejo za ta špil in od koga je.

 

Če želiš, da nismo pikolovski in napadalni, bo treba pokazat tud malo več spoštovanja iz tvoje strani. To neko stalno trollanje samo odbija folk.

 

Drugo je kak Tomažek, je vsaj smešen. Ti nisi, si samo annoying

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 minutami:

Za najbolj priljubljen studio na mn3njalniku bo lahko izjema. Itak vsi vejo za ta špil in od koga je.

 

Če želiš, da nismo pikolovski in napadalni, bo treba pokazat tud malo več spoštovanja iz tvoje strani. To neko stalno trollanje samo odbija folk.

 

Drugo je kak Tomažek, je vsaj smešen. Ti nisi, si samo annoying

 

LOL

 

@Slinch

 

KUxWbdT.png

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 2 urama:

Pac fuknes ga na ignore in cao, ga ne rabim brat ze kr neki let.

 

Jaz sem ga na starem forumu imel na ignore in potem na začetku tukaj. Vmes ni dosti objavljal v tej izbi in sem ga dal dol z ignore. Zadnjih par dni pa spet razvaljiva z bednimi troli in bo verjetno spet šel na listo, ker res ne rabim tega crapa gledat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...