Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 43 minutami:

Sam dobr, tebi so interesna skupina, valda jih poznas dosti k se druzis z njimi. Biased

samo želim povedat, da tud če ne bi bil reper, bi jih videval dovolj, da bi se navadil na to

 

na Brezovici živi nekaj črncev, dosti bliz Areya

v Gameljnah so tudi, ena vsak dan sprehaja psa na isti poti k mi

v Ljubljani sem delal z njimi na dveh lokacijah, v Zalogu in v Bežigradu (Tiskarna Delo)

pa še na Metelkovi se dost vrtijo

 

zdej bi si drznil rečt, da jih je več v Ljubljani kukr Azijcev, pa tud njih ni malo

Povezava do prispevka

@Bessie @Slinch

 

Ali kdorkoli, ki kupuje preko Amazon.de 

 

Meni se občasno meša ob njihovi dostavi. Sedaj sem eno naročilo dobil v 3 paketih in vse 3 z različno dostavno službo. Problemov nimam zgolj, ko je "hrvaška pošta", ker je to dejansko naša pošta. Drugi paket je bil UPS kjer vem, da se moram jebat in javit, da me prej pokličejo saj v našem kraju nimajo prevzemnega mesta. Tretji paket pa sem prvič dobil od Österreische post danes. Cel čas sem bil na naslovu zapisanem na paketu in kar naenkrat dobim obvestilo, da mi paket ni mogle biti dostavljen. Zdaj nimam pojma koga kontaktirat v Sloveniji in s kom imajo pogodbo? Mail sem že poslal njim direkt. Me pa zanima ali kdo od vaju ve kdo v Sloveniji je distavljalec za njih? Tako kot je naša pošta za hrvatsko pošto... 

 

Samo je res čist vedno nek problem, če ni naša pošta. Vsaj v naših koncih. Zdaj se zgleda lahko gladko jebem do ponedeljka, ker je itak šel naprej s paketom. 

Povezava do prispevka

Najprej, nabavljal direkt pri amazonu in ne pri zunanjih dobaviteljih, tisto po navadi zan bit kakšna komplikacija.

 

Drugo pa, nekje ti mora opisat kontakt, mal pobrskaj... pa če imaš št. pošiljke pomaga in kličeš na SLO pošto in ti znajo povedat, včasih napišejo, da ni bilo dostavljeno, paket je pa doma, pač have fun! :fun:

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 5 minutami:

Najprej, nabavljal direkt pri amazonu in ne pri zunanjih dobaviteljih, tisto po navadi zan bit kakšna komplikacija.

 

Drugo pa, nekje ti mora opisat kontakt, mal pobrskaj... pa če imaš št. pošiljke pomaga in kličeš na SLO pošto in ti znajo povedat, včasih napišejo, da ni bilo dostavljeno, paket je pa doma, pač have fun! :fun:

 

 

uros678 reče pred 4 minutami:

@tomazek ne bi vedu, jaz si dostavljam kr v sluzbo v Graz in pride vse brez problemov.... upam da sem pomagal

 

Vse označim eligible for free delivery in dispatched by Amazon. Pao označeno mam naj zapakirajo čim več skupaj. Ne vem kaj jih jebe. Živce pa mi parajo. Kot pravim si najbolj oddahnem, ko vidim, da je poslano prek Hrvaška pošta. 

 

Sem že pisal mail na Avstrijsko pošto. Ta kontakt sem našel gor. Ampak oni sigurno ne dostavljajo sami enako kot hrvaška pošta ne. Zato sem mislil, če keri ve kdo dela za njih v Sloveniji, da bi jih poklical. Niti nobenega listka ni blo v nabiralniku, ker sem šel gledat. UPS vrže listek, torej oni tudi niso :D Ko jih jebe fse po vrsti. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 31 minutami:

 

 

Vse označim eligible for free delivery in dispatched by Amazon. Pao označeno mam naj zapakirajo čim več skupaj. Ne vem kaj jih jebe. Živce pa mi parajo. Kot pravim si najbolj oddahnem, ko vidim, da je poslano prek Hrvaška pošta. 

 

Sem že pisal mail na Avstrijsko pošto. Ta kontakt sem našel gor. Ampak oni sigurno ne dostavljajo sami enako kot hrvaška pošta ne. Zato sem mislil, če keri ve kdo dela za njih v Sloveniji, da bi jih poklical. Niti nobenega listka ni blo v nabiralniku, ker sem šel gledat. UPS vrže listek, torej oni tudi niso :D Ko jih jebe fse po vrsti. 

 

v naročilu imaš sigurno možnost sledenja, kopiraj cifro v sledenje od slo pošte, pomoje imajo oni

Povezava do prispevka

Pa od treh paketov, ki so mi jih poslali iz naročila, sem ravno tega najbolj rabil. Zdaj pa se fukam s tem in nimam pojma kje je. V ponedeljek pa bo spet isto, ker me ne bodo dobili. 

 

Ne vem koji kurac mam povsod vpisano telefonsko in je oni ne predajo dostavi. UPS mi pravi, da nimajo telefonske in jim moram vedno posebej za vsako pošiljko javiti telefonsko in navodilo, da dostavljalec prej pokliče. In še to velja samo za predviden dan dostave. Mi je njihova na klicnem centru rekla, če se bo dan dostave spremenil, da moram ponovno javiti. 

 

Jaz bi takoj nek razumen znesek doplačal, če bi ob naročilu lahko izbral dostavno službo. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pri meni dostavljajo samo

Posta slovenije, dhl, dpd in gls

Probaj napisar tisto stevilko na njihovih sraneh.. 

 

Drugace ne vem bo ze prislo, cene bodo poslali se 1x

 

Ma jaz mislim, da je posiljka nekje v AT in more se pridet v SLO.. oni saml tako napisejo neki na yolo. Mislim, da se mo je 1x ze zgodilo neli takega in pol je vedno prislo

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 16 minutami:

Pri meni dostavljajo samo

Posta slovenije, dhl, dpd in gls

Probaj napisar tisto stevilko na njihovih sraneh.. 

 

Drugace ne vem bo ze prislo, cene bodo poslali se 1x

 

Ma jaz mislim, da je posiljka nekje v AT in more se pridet v SLO.. oni saml tako napisejo neki na yolo. Mislim, da se mo je 1x ze zgodilo neli takega in pol je vedno prislo

 

Na nobeni od teh strani ne prime tracking number. Jebi ga sad, sem bil nervozen... ampak sem se že sprijaznil. Ne bi rad edino, da roma spet nazaj na Amazon in podobne fore pa, da čakam še teden dni.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 24 minutami:

Okol dunaja so podobne poštne številke kot ljubljana in se je meni tudi že dogajalo podobno na trackingu, potem so pa ugotovil, da je treba v SLO poslat. Lej poklič na našo pošto so prijazni in pomagajo.

 

Ma bom počakal na odgovor na mail od Avstrijske pošte. Možno, da so zajebali in je kje v Avstriji. Ne ljubi se mi ubadati z našo pošto glede teh tujih tracking numberjev, ker mi je baba pri nas na šalterju že govorila, da to nima pojma kaj je, ko sem iskal paket delivered by Hrvatska pošta in sem pol klical na par številk, da mi je ena v Ljubljani povedala, da je to njihov paket in da me čaka paket na naši pošti (kjer niso poznali zadeve okrog Hrvatske pošte) in se mi enostavno danes ne ljubi več fukat s tem. Bom videl, če oni odgovorijo na mail, če ne pa bom v ponedeljek moral naprej orgirat.

Povezava do prispevka

Ne ne, zihr je tako kot pravi @Bessie

Sem tudi sam v preteklosti imel neke smehe orehe ob sledenju Amazon pošiljke, ko je stvar hodila iz Nemčije v Avstrijo, vmes je bil neuspešen poskus vročitve, pol je šlo nazaj v Nemčijo, pa preko Italije naposled prišlo do mene. :D

To pošte kej zbrkajo številke, ampak sami poštekajo napako in popravijo (ali preusmerijo nazaj Amazonu, ali tebi).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ne ne, zihr je tako kot pravi @Bessie

Sem tudi sam v preteklosti imel neke smehe orehe ob sledenju Amazon pošiljke, ko je stvar hodila iz Nemčije v Avstrijo, vmes je bil neuspešen poskus vročitve, pol je šlo nazaj v Nemčijo, pa preko Italije naposled prišlo do mene. :D

To pošte kej zbrkajo številke, ampak sami poštekajo napako in popravijo.

 

To je potem ziher to, ker sem v zadnjem času imel kar nekaj pošiljak in je velika večina prišla preko Bergama in ene par preko Madžarske. Sedaj je prvič blo po trackingu nekje v Nemčiji pa v Avstriji pa v Nemčiji pa v eni uri departed iz Avstrije in Nemčije do končnega ponudnika kao. Več kot očitno, da so nekaj zamučkali. Vmes je po več kot en dan stala na eni lokaciji, kar je redko pri Amazonu.... cel teden to.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Navedek

List of postal codes in Vienna
1010 Innere Stadt

1020 Leopoldstadt

1030 Landstrasse

1040 Wieden

1050 Margareten

1060 Mariahilf

1070 Neubau

1080 Josefstadt

1090 Alsergrund

1100 Favoriten

1110 Simmering

1120 Meidling

1130 Hietzing

1140 Penzing

1150 Rudolfsheim-Fünfhaus

1160 Ottakring

1170 Hernals

1180 Währing

1190 Döbling

1200 Brigittenau

1210 Floridsdorf

1220 Donaustadt

1230 Liesing

1300 Vienna International Airport

1400 Vienna International Centre (UNO-City, United Nations offices in Vienna)

1500 Austrian United Nations Peace-Keeping Forces

Imajo tisočke...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...