Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 13 urami:

Great reset je naposled tu. New world order nam je vzel pravico, da pijemo kokakolo, kakor želimo. 

sej prej tud nisi mel izbire, pokrovček je šel stran od flaše (razen če si res zagnal neko karafeko da si ga obdržal gor)

zdej maš točno isto izbire sam da je default da se drži flaše

Povezava do prispevka

Za casulca je, če imaš TV, imo najboljša izbira xbox/PS in game pass/PSN naročnina. Stotine iger za relativno v redu mesečno naročnino ala Netflix, ne rabiš se več ukvarjat s kupovanjem špilov, ne z tweekanjem igric (kot je pogosto na sicer super Decku), imaš un joypad in špilaš

Povezava do prispevka

Jaz bi rekel takole, naročnine so optimalne za ljudi, ki ne čakajo specifičnih naslovov. Igraš kar je gor in tega je noro veliko, sam če pa pričakuješ neki, te pa zna čakanje znervirat, kot tudi posledična predčasna odstranitev naslova iz knjižnice iger, če ti ga še ne uspe preigrat.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 29 minutami:

ej folk a za casual gamerje je steam deck ql izbira?

 

laptop je podhranjen, stacionarca ne bi glih nabavljal, konzole so mi pa tud $$$

SteamDeck je kul, če ga misliš tudi s sabo vlačit na potovanja in na šiht. Ne bo lih za NextGen igre, se pa da preigrat vse iz prejšnjih generacij + emulatorji + kak sodobnejši špil a la Elden Ring

 

Samo za isti keš lahko dobiš tudi PS5 in zaenkrat sem vesel, da imam PS5 namesto SteamDeck. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 12 minutami:

in other news, po faking 100 letih sem si privoščil snickers iz avtomata. Od kdaj je ta zadeva manjša od mojega penisa? Tole gre vse izven kontrole že, snickers se je skrčil za faking 50%

Da je snickers manjši, še gre, pravi doomer moment je bil, ko mi je kolegica medicinska sestra povedala, da je ful medicinskega materiala v želji po šparanju zdaj iz slabših/cenejših materialov :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...