Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mene ravno to odvrača od Lords od the Fallen… v vsakem videu, ki sem ga videl, je tako nenaravno gibanje karakterja. Vse kar narediš je tako, k da bi imelo čisto preveč, ne vem, inercije. Vsak roll gre predaleč, pri vsakem zamahu naredi predolg korak,… Si kar predstavljam, da je blazno clunky premikanje in veliko zgubljenih živcev ravno na ta račun.

Če ni tight kontrola, mi ni za igrat…

Povezava do prispevka

Mene pa ena zadeva moti pri FROM kombatu, ker sem pač star prdec in se mi je težko odvadit starih navad in sicer to, da veckrat pritiskam attack k majmun. Rad pa igram z manjšimi weaponi ali dualweild. Ne maram 200 kilskih mačet. In potem konima boss opening skoraj vedno enkrat preveč zamahnem, ker je input registriral še od prejšnjega dneva. Mislim to ima čisto predolgo spomin inputa. Tko da so zmeraj namesto 2 udarca trije in tretji je preveč in dobim po pički.

Ta window kolko časa naj bi input bil registriran bi moral zoožat.

Povezava do prispevka

Ajoj, input spam je meni bil vir neštetih smrti, dokler nisem začel šteti udarce, kot middleaged gospodinja šteje muve pri aerobiki. Zveni smešno ampak deluje.

 

Ena dva, ena dva.

ena dva tri

ena dva heavy

heavy ena dva

 

Za vsako besedo vržeš udarec, pa še ritma se nadrkaš in počasi postane druga narava.
 

 

Isto dela obrambno, še posebaj ko ima boss kake swinging combo napade. Če v ritmu štejem njegove muve, hitreje nadrkam ritmiko izmikanja. 

 

 

Povezava do prispevka

mora biti noro seksi

 

pride baba zjutraj mimo dnevne

 

ravno se je prekmalu zbudila iz seksi sanj, kjer si jo je grobo vzel afriški priseljenec Mutombo, in bi rada RL reprizo s svojim možem

 

mož sedi na kavču z pro joypadom v roki in si na glas govori 

 

Ena dva, ena dva.

ena dva tri

ena dva heavy

heavy ena dva

 

m m mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sweet baby lover boy :D :D :D

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 2 urama:

Mene ravno to odvrača od Lords od the Fallen… v vsakem videu, ki sem ga videl, je tako nenaravno gibanje karakterja. Vse kar narediš je tako, k da bi imelo čisto preveč, ne vem, inercije. Vsak roll gre predaleč, pri vsakem zamahu naredi predolg korak,… Si kar predstavljam, da je blazno clunky premikanje in veliko zgubljenih živcev ravno na ta račun.

Če ni tight kontrola, mi ni za igrat…

Slabo predstavoimas

Povezava do prispevka

@bigboss82Ta problem lahko razrešimo v sekundi. Ti je v Lies of P Demu bilo premikanje dovolj podobno tistemu v From igrah, al si opazil, da je precej slabše?

S tem ne mislim na tek in osnovno premikanje lika (tole zna narediti večina devov zadovoljivo). Govorim izrecno za dodge, parry in napadanje. Torej stvari, kjer je pomemben feeling teže lika, orožja, inercije in odziva pri tem, ko nekaj zadaneš.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ne vem premalo sem igral lies of p, ne spomnem se in se to sem igral z reaperjem zobotrebcem.

 

Drugace premikanje ne vem podobno mi je bilo, nisem opazil neke ful razlike. Ok pac. Pri lords of the falen je pa malo hitrejse in ok pac

 

Rol in doge so ql

Ce nimas lockano je en pritisk roll

Ce mas lockano je en pritisk dodge in dva roll

 

Ne vem glej, sej ni lih prfektno kot v sousih ima svoje pomanjllivosti, so kritike. Ma meni je ql, nic da bi blo kej hudo broken.

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 22 minutami:

moj kolega pravi, da mores naredit par chapterjev da postane dobra tam v enem 3. baje

 


Meni je proper kliknilo šele tam nekje v četrtem. Vse mi je blo več ali manj clunky, minibossi so me uničevali, pol sem pa skapiral parry in dodge iframe. Od tedaj naprej je bila igra milina. Tight as fuck, ampak fer.

 

Bossi mi tudi niso nek bavbav, nisem rabil več kot 3 poskusa za nobenga do sedaj. Upam, da se to spremeni so konca.
 

Povezava do prispevka

Čudno, da se v igrovju nič ne jamra glede YouTube. Imate vsi vključene oglase? Zgleda ublock več ne bo pomagal, ali pa ga mogoče dodelajo. V glavnem zdaj še opozarja, da ne smem blokirati oglasov in počakam par sekund, da lahko prekinem obvestilo. Sem pa tudi že dobil obvestilo, da bom čez par posnetkov blokiran. Ima kdo kako pot za zaobiti zadevo?

 

Ko bi kurci res vsaj pošteno plačali creatorjem ne pa, da sem videl kup posnetkov kak dajejo vedno manj in jebejo algoritme.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

To ni slaba ideja. @Arey zrihtaj kot dodatek Netflixu :D

Ce se netflixa ne veste ce boste placevali :D Lahko malo pogledam jutri kaj to pomeni ja, ce so kaksni deljeni file-i v druzini al pa dostopi do mailov al neki jz ne bi ker je google le bolj obcutljiv racun kot netflix. Zaupam vam ze, sam ne spet tok, @ke_kit je itak en umazan umetnik, sej ves kaksni so. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 6 minutami:

Ce se netflixa ne veste ce boste placevali :D Lahko malo pogledam jutri kaj to pomeni ja, ce so kaksni deljeni file-i v druzini al pa dostopi do mailov al neki jz ne bi ker je google le bolj obcutljiv racun kot netflix. Zaupam vam ze, sam ne spet tok, @ke_kit je itak en umazan umetnik, sej ves kaksni so. 

 

Saj mi je vse jasno :D Glede Netflixa pa tudi nismo glih mi krivi hehe... bomo vidli kaj bo, jaz ga itak ne gledam pa vseeno mam naprej. Poglej, če je komot, potem bi jaz bil takoj za. Če je kaka fukarija... pa te čist razumem, ker se meni tudi ne ljubi več fukat s tem.

 

SIcer pa vprašanje sploh, če bi @bigboss82 in @ke_kit bila za to. Za nek drobiž kot je omenjen, po moje bi.

 

Da ne bo tebi in tvoji celi familiji cele dneve metalo predlaganih posnekov ke_kitovih narisanih kurcev ipd.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Navedek

Lahko malo pogledam jutri kaj to pomeni ja, ce so kaksni deljeni file-i v druzini al pa dostopi do mailov al neki jz ne bi ker je google le bolj obcutljiv racun kot netflix.

 

ni nič, še tega, kaj sami predvajajo ne morm pogledat, accounti so še naprej samostojni, tko da safe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...