Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 21 urami:

Al pa razni sladoledi ala magnum. Ovitek tak kot prej, sladoled pa res ono mini lol

majkemi da Magnum že leta zaradi oblike izgleda pol manjši kot je

ne vem če se je v zadnjem času še ekstra zmanjšal, ampak vem da sta bla z Maxim kr dolgo oba po 80ml, sam je Maxim zgledal 2x večji

 

Berbasecks reče pred 19 urami:

 

Hofer/Lidl mata že ful cajta po 400g?

 

po 400 so sam izjeme, na pamet vem edino ražnjiče

mesni pripravki (čevapi, pleske, te zadeve) so po 480, pakirano meso pa po 500

če bi začel kej drugač pakirat bi morala začet hodit k mesarju k ne bi mogla več tko lepo porabit zavitka

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 6 urami:

Kaj pa razni king quattro? To vem da je bil 15 let nazaj mogocni sladoled. Kaka je situacija kaj danes?

mislim da so classic, double pa quattro še vedno iste velikosti

internet pravi da 110 ml, mater v glavi sem mela 90, zgleda sem si narobe zapomnila

pizda k sem mela 15 let sem quattro snedla tkole mal za malico

zdej mi jezik crkne od sladkobe že nekje na pol :no: weak od mene

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 6. 10. 2023 at 19:00:

Tko je blo v Červarju 1996. Sicer playstation 1 in to piratski. Pa je samo vzel daljinc in naštimal timer in se ti je tv samo ugasnil.

1h je bilo dovolj, da sva s frendom obrnila fighting force.

hah ta špil je bil men kr dobr. bil je na pcju tud in ker takrat nism mel konzole je bila taka zvrst na pcju zlo redka. se pa spomnem da je špil bil nekam okorn in počasn 

Povezava do prispevka

DaCapo back online from the land of the dead!

PC mi je umrl, zato se nisem nič javljal. Danes sem prevzel popravljeno mašino (napajalc je šel). PC je zdaj kot nov; komplet očiščen, popravili so tudi vse ventilatorje (ki so že prej nekaj rožljali). Plus vzel sem še 8 giga rama, tako da imam zdaj celih faking 16 in lahko razširim obzorja v igralnem in tudi delovnem smislu. Kaj češ lepšega, pa vse skupaj zgolj 140 €. 

uredilo bitje DaCapo
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

DaCapo back online from the land of the dead!

PC mi je umrl, zato se nisem nič javljal. Danes sem prevzel popravljeno mašino (napajalc je šel). PC je zdaj kot nov; komplet očiščen, popravili so tudi vse ventilatorje (ki so že prej nekaj rožljali). Plus vzel sem še 8 giga rama, tako da imam zdaj celih faking 16 in lahko razširim obzorja v igralnem in tudi delovnem smislu. Kaj češ lepšega, pa vse skupaj zgolj 140 €. 

 

Kam voziš na servis?

Povezava do prispevka

@tomazek: Tu čisto blizu mene: BiroNet, Betnavska 19, Maribor.  Da jim naredim malo reklame, hehe. 
V bistvu sem prvič vozil tja. Mogoče se niti ne bi spomnil, če ne bi pred par leti moj foter tja vozil svojega PC-ja.  Imam občutek, da pubeci delajo dokaj s srcem. Ne samo da so mi notranjost komplet počistili, celo ohišje je videti kot novo (vključeno v ceno). 
Držim pesti, da bom zdaj imel par let mir :) . 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pa kaj vi kar zaupate serviserjem? Sicer še nisem slišal za te težave in bi verjetno blo že kje v medijih, če bi blo pogosto... ampak bi moral na servis rukniti en laptop v garanciji, ker je zgleda ventilarot zjeban in ga meče v uberture... pa so mi že rekli, da bo verjetno napaka naj pripeljem in samo odlašam. Upam samo, da ne bom tako nor, da počakam, da poteče garancija. Nekdo mi je svetoval naj odstranim disk, nisem pa čist ziher glede tega. Ne vem kaj naj naredim, da zaščitim svoje podatke. Sicer imam vse v Mozzili in preko Last Pass gesla in nič takega na compu... ima pa verjetno kje notri en kup passwordov shranjenih.

 

Ali ni dovolj, če jim naredim samo novega uporabnika guest? Jaz sem admin in imam itak PIN za odklep.

Povezava do prispevka

jaz sem v celem življenju zdaj prvič ali mogoče celo drugič nesel na servis in sem gladko zaupal. Nimajo oni časa in niti volje, da bi se z nekimi podatki od DaCapota ukvarjali.  V mojem primeru se sploh niso v Wins prijavljali, ker tisto imam pod geslom. Tehnikalije so uredili, Bios pa imam itak odklenjen in to je to.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 22 minutami:

na gesla za gmail, ki je recovery za vse, gelso za borzo, crypto...

 
ma ne bodo ti na nekem legalnem in uradnem servisu šli to gledat / krast. 100% sem da si lahko miren. imajo čisto dovolj svojega (poštenega) dela. 
Drugo pa je, če neseš v kakšno garažo popravljat. :)

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 19 minutami:

 
ma ne bodo ti na nekem legalnem in uradnem servisu šli to gledat / krast. 100% sem da si lahko miren. imajo čisto dovolj svojega (poštenega) dela. 
Drugo pa je, če neseš v kakšno garažo popravljat. :)

 

Nakladaj ti komu drugemu to :D Ne vem kak sploh lahko zaupaš neznancem. Kolega je kot študent delal v enem servisu in je redno zijal slike domačink, ki so nosile računalnike na servis... je pa res, da ni sheral. Videl pa je marsikatero nago in to poznane, ker je lokalna zadeva. Jaz nem reskiral par 10K Evrov na lepe oči, da pa oni se s tem ne ukvarjajo in jih ne zanima. Naiven si :) dokler enkrat ne najebeš. V železnini so svetovali, da vsi diske ven jemljejo, ker baje nisi obvezan disk prinest zraven na servis. Jaz ne verjamem nikomur, ker je 90% folka v osnovi pokvarjenega.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ma neke slike, ki jih ne bi rad delil imaš itak na zunanjem disku. Pomembne podatke, v tvojem primeru gesla itd. pa imaš itak vsa zavarovana vsaj s 2 factor auth. Ne bodi tako paranoičen.
Razen če si kak kriminalec, ampak tudi v tem primeru rabijo nalog, da ti pregledajo komp.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Ma neke slike, ki jih ne bi rad delil imaš itak na zunanjem disku. Pomembne podatke, v tvojem primeru gesla itd. imaš itak vsa zavarovana vsaj s 2 factor auth. Ne bodi tako paranoičen.
Razen če si kak kriminalec, ampak tudi tam rabijo nalog, da ti pregledajo komp.  

 

Jao no... nimam nič zaklenjeno. Vsa gesla imam dostopna preko mozile firefoxa. Ne sklepaj, da imam karkoli zaklenjeno, če sem napisal že prej, da nimam. Ne bova o tem debatirala... Niti nimam nič na zunanjih diskih ipd. Zato ne rabim takih nasvetov.

 

Zdaj mi je dejansko že žal, da sem tukaj kaj vprašal :D Disk bom ven vzel in mir, ne rabijo ga za menjat ventilator procesorja.

 

lp

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ma kdo ti bo gledal v nebroj gesel shranjenih v firefoxu.. Poleg tega pa poleg gesla še vedno rabijo bodisi uporabniško ime, bodisi email itd. Plus omenjena 2way verifikacija..  PC servisi v SLO se s tem ne ukvarjajo, dam roko v ogenj. !
Drugo je, če dobiš kak "virus" in da ti shekajo zadeve..

Vent.

uredilo bitje DaCapo
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Vent na procesorju! Zdaj si me spomnil, @tomazek.
Ker to so mi tudi še menjali in sem pozabil pripisat v zgoraj omenjen servis/račun. Ker je bila ena lopatica zlomljena in je celo kos plastike kar ostal tam. Dobesedno v ventu. Tega sploh nisem vedel, mogoče je zato včasih nekaj ropotalo v kišti.

Konec koncev sem dobro prišel skozi (finančno mislim) :), tebe pa tudi naj ne skrbi preveč. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

hja, to je pa drugo, valda.

Ampak roko na srce, mene je vseeno kar poceni prišlo vse to:
140 €  za nov usmernik, dodatnih 8 giga rama, komplet popravljeni in ponovno neslišno delujoči vsi obstoječi ventilatorji v ohišju, generalno čiščenje vsega in s tem mislim res generalno, nov ventilator na procesorju in pa seveda vloženo delo. 

V zakup vzemi, da sem pričakoval precej večji strošek, ker sem se bal, da je šla matična in zraven mogoče še grafična itd. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...