Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 23 minutami:

Aja, glede draženja izdelkov in hkratnega zmanjševanja teže.

Ravno pred par dnevi sem bil čez mejo in vidim, da italijani prodajajo faking 1,35L Coca-Cole. 1,5L se pri njih očitno sploh ne dobi več al neki. :avadodo: :rofl:

Meni je najbolj carsko pri njih, ker je mali pir 0,33, velik pa 0,66 :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 11 minutami:

Damn no, nocem v nic dat trud modela ker mu je to ocitno res ful fajn sam v resnici samo razmisljam kera potrata prostora. Res ne vem kaksen benefit mas od takega prostora, ceprav sem preprican da me bo kaksen zbiralec tle popravu. 

Mislim, to je najbrž hobi. A ti imaš pa vsak vogal in predal bajte 100 % utilitarno izkoriščen, da se sekiraš za potrato prostora :D . Meni je npr. proper knjižna polica z dobrimi knjigami res top del nepremičnine, predvidevam, da je tu podobno, samo drug medij. Edino, kar je, je, da te cringe 2000+ kosov zbiralci naberejo tudi ogromno balasta, nekih grdih dodatkov, kartonov in spremenijo dobro zbirko v nek overfilled mancave z otročjim lookom. Tako da tle je pomoje potrebna zmernost in da daješ nezanimive stvari naprej, da ne obdržiš zbog tega, da zgleda soba bolj nafilana

Povezava do prispevka

Bessie leaving the dream:D

 

Ultimativni respect dam vsakemu mancaverju:avadodo:

 

Sicer pa sem sam osebno tudi bolj pristaš minimalizma - idealno si predstavljam eno res veliko stekleno omaro, kjer bo notri best of the best igrice od ps2 dobe naprej pa par collector itemov. Na srečo me te stare konzole ne zanimajo preveč, ker res zasedejo brutalno prostora - pa še potem te stari CRTji pa kabli. 

 

Ampak overall mega respect bessie, že samo da narediš tak chamber:worship:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Damn no, nocem v nic dat trud modela ker mu je to ocitno res ful fajn sam v resnici samo razmisljam kera potrata prostora. Res ne vem kaksen benefit mas od takega prostora, ceprav sem preprican da me bo kaksen zbiralec tle popravu. 

Vibes valjda.

Pač, očitno je, da je to človek z ogromno keša, ki si lahko privošči tako ekstravaganco.

Kriza srednjih let za nekoga, ki ga ne brigajo avtomobili al neki.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Mislim, to je najbrž hobi. A ti imaš pa vsak vogal in predal bajte 100 % utilitarno izkoriščen, da se sekiraš za potrato prostora :D . Meni je npr. proper knjižna polica z dobrimi knjigami res top del nepremičnine, predvidevam, da je tu podobno, samo drug medij. Edino, kar je, je, da te cringe 2000+ kosov zbiralci naberejo tudi ogromno balasta, nekih grdih dodatkov, kartonov in spremenijo dobro zbirko v nek overfilled mancave z otročjim lookom. Tako da tle je pomoje potrebna zmernost in da daješ nezanimive stvari naprej, da ne obdržiš zbog tega, da zgleda soba bolj nafilana

Se 100% strinjam glede neokusnosti. Niti meni ni všeč tole.

Buuuuut.

Po eni strani ravno ta trash look doda nek poseben šarm tem man caveom. Ta prenatrpana hoarderska estetika me enostavno vrže nazaj v (boljši) čas al neki. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Po eni strani ravno ta trash look doda nek poseben šarm tem man caveom. Ta prenatrpana hoarderska estetika me enostavno vrže nazaj v (boljši) čas al neki. :D

To je pa totalna resnica. Jaz imam zelo lepe spomine na našo prvo in drugo dnevno (no, dnevna je bila skozi ista, mislim v smislu menjave kavča/pohištva). Prva nasploh je bila še pure Jugoslavija, druga pa tudi very nice. Zdaj pa imata starša neko clean dnevno, nič več ne visijo kabli od playstationa in igrice povsod, mojo otroško sobo pa sta spremenila v sobo za likanje in garderobno omaro fml :D

Povezava do prispevka

Nimam izkoriscenega vsakega koticka. No, trenutno mam ker zivimo na cist premalo kvadratih za 3 ljudi kjer reasons ampak v bajti planiramo, vsaj na zacetku ker vsi vemo kako se pol to pocasi natrpa, imeti precej malo stvari okoli po policah. Osebno sem hardcore proti policam s knjigami ker so ultra dobre za nabiranje prahu in ne kaj dosti drugega. Berem, ce ze ne na kindlu, lahko tut knjigo ki jo po branju pospravimv zaprto omaro kjer ne bom rabil sesat nabiralcev prahu aka knjig vsak mesec :D

Ampak to sm jz, no. Valda mamo vsak svoje zelje, moja zena se recimo tut ze dolgo bori za svojo knjizno polico v dnevni. 

Povezava do prispevka

Ej arey a ti maš astmo? Al se samo ful hardcore bojiš prahu? :D 

 

Arey reče pred 25 minutami:

Osebno sem hardcore proti policam s knjigami ker so ultra dobre za nabiranje prahu in ne kaj dosti drugega.

Arey reče Dne, 27. 7. 2023 at 15:01:

Honestly, to sicer zgleda mal wack sam pa nima prah nikamor za nabirat tko da bi mogoče clo lahko sam sebe prepričan da mi je všeč.

Arey reče Dne, 8. 2. 2022 at 16:56:

Lampa je amazing carski nabiralec prahu :D

Arey reče Dne, 12. 6. 2020 at 7:01:

Spet bo nightmare za pucat prah dol. Je pa kr futuristicen izgled.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Moja jazbina zgleda približno takole, zdaj je malenkost drugače pa XBSX je namesto XB1X, tukaj so jo zasedli nečaki in nečakinje, stric ma igrice :fun:

Zadaj je regal z LPji in knjigami, na sredini je malo mešano spredaj so pa par polic iger...  1x za filme in 3x ne vem kolk je dolžina recmo, da je skupaj ene 6metrov za igrice :P

image.jpeg.6d330a7d79beb537a58d5bd6fd1142e2.jpeg

 

image.jpeg.739b5ae72b10fbb3b6fbe8971fcce14a.jpeg

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Danes zjutraj scrollam po Twitterju in tako folk na polno jezen nad nekim slovenskim filmom Šepet metulja, nek najstniški film celjskega režiserja, si mislim okej whatever, folk pač pizdi nad slovenskim filmom kot vedno

 

Pol dneva kasneje pa vidim shot glavnih treh igralcev

 

image.png.93e39a6909991562dac4b1bb7437679c.png

 

Odkrito.si - Najstniška romantična drama o sanjah ...

 

Odkrito.si - Najstniška romantična drama o sanjah, premagovanju ovir in  vztrajanju

 

In pol dojamem, da je folk bil jezen, ker v slovenskem filmu igra temnopolt najstnik :avadodo: 

Povezava do prispevka

Ma ne vem, pomoje je to zeloooo malo število neandertalcev. Skozi cel faks in zdaj tudi sem prijatelj s crnim bratom direkt iz Ormoža. Tip rojen tu, odraščal tu, pa je sam razlagal, da je zelo redko mel kake podobne tezave zaradi barve.

 

Pa tudi lahko za sebe trdim, da nikoli nisem v teh 23 letih imel kakih problemov z janezi. Vrei narod ste, večinoma.

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Ma ne vem, pomoje je to zeloooo malo število neandertalcev. Skozi cel faks in zdaj tudi sem prijatelj s crnim bratom direkt iz Ormoža. Tip rojen tu, odraščal tu, pa je sam razlagal, da je zelo redko mel kake podobne tezave zaradi barve.

 

Pa tudi lahko za sebe trdim, da nikoli nisem v teh 23 letih imel kakih problemov z janezi. Vrei narod ste, večinoma.

 

Ne me fukat, da si kolega s črnuharom Markom?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...