Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Hernire evo, sem začel pisati na šihtu, trenutno sem na characters no spaces: 5480

Sem šel kar malo bolj na široko, fantazijske igre & post-apokaliptičen svet, ker ne vem če bi lahko samo pri eni seriji iger nabral dovolj zanimivih stvari za 10k znakov

 

Sem se pa odločil, da ne bom dal Ico, Shadow of the Colossus in The Last Guardianov, ker ni nikjer zavedeno, da je prišlo do kakega velikega postapokaliptičnega dogodka in kaj bi to bilo.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

@Hernire evo, sem začel pisati na šihtu, trenutno sem na characters no spaces: 5480

Sem šel kar malo bolj na široko, fantazijske igre & post-apokaliptičen svet, ker ne vem če bi lahko samo pri eni seriji iger nabral dovolj zanimivih stvari za 10k znakov

 

Sem se pa odločil, da ne bom dal Ico, Shadow of the Colossus in The Last Guardianov, ker ni nikjer zavedeno, da je prišlo do kakega velikega postapokaliptičnega dogodka in kaj bi to bilo.

Saj kot piše na spletni strani, seveda je lahko krajše, to je pač priporočena dolžina. Dosti ljudi ima rada cifro, nekateri boljš delujejo brez :D. Itak pa se vedno gleda characters with spaces, vsaj jaz tako delam, tako da v resnici imaš že več

 

Drugače sem pa vesel, kar dropaj na mejl, ko boš imel, ali pa tudi vmes, če se ti ustavi, da kaj spriporočamo <3 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Revija ne bo znanstvena/strokovna (mogoče strokovna-adjacent), tako da potrebe po nekih konkretnih povzetkih pomoje ne bo. Bo pa odvisno od oblikovanja, ker si res želim top oblikovano revijo, tako da če se bo našel kak kul način za implementacijo nekih taglinov, pa, why not, tnx za predlog :)

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Socializem je kriv

 

Aka država, ki ti da denar za fizično izdajo, ne pa digi :D

Čeprav lažem, jaz bi tudi brez tega želel fizično, ker so mi dobro oblikovane fizične revije res secks izkušnja. Tukaj sem dinozaver, nimam kaj

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 7 minutami:

Also, zakaj ne sam v pdf in na spletu 

 

Zakaj ubijate dreve

 

PDF je dobesedno smrt za SEO, previewanje na linkih, uporabniško izkušnjo in vse ostalo, tko da to je odličen nasvet, kako že v štartu pokopati projekt :D 

 

Splet in ENG prevod je edina izbira, če je želja po nečim resnim. Pa še tukaj boš imel 1 % reacha in efekta v primerjavi če na Tik Toku Čamirja namažete z oljem in ga spankate s kablom od miške, zraven pa izrezan gif mačke qouta njegove slabo postarane citate :D 

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

PDF je dobesedno smrt za SEO, previewanje na linkih, uporabniško izkušnjo in vse ostalo, tko da to je odličen nasvet, kako že v štartu pokopati projekt :D 

 

Splet in ENG prevod je edina izbira, če je želja po nečim resnim. Pa še tukaj boš imel 1 % reacha in efekta v primerjavi če na Tik Toku Čamirja namažete z oljem in ga spankate s kablom od miške, zraven pa izrezan gif mačke qouta njegove slabo postarane citate :D 

Pac sej oboje. Pdf pac da si lahk folk dlja 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 urami:

tnx za predlog :)

 

Np.

 

Hernire reče pred 6 urami:

Aka država, ki ti da denar za fizično izdajo, ne pa digi :D

 

Ka sn reko :rofl:

 

Pa res me zanima nekaj okrog tega. A se to kar takoj dobi keš al kaj? Ni nekih pravilnikov kot za športnike recimo, da se mora izkazati s takimi in onakimi rezultati na tem in onem nivoju....? Pa šele potem, ko ne rezultat, je tudi kaj keša v podporo? 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Ka sn reko :rofl:

 

Pa res me zanima nekaj okrog tega. A se to kar takoj dobi keš al kaj? Ni nekih pravilnikov kot za športnike recimo, da se mora izkazati s takimi in onakimi rezultati na tem in onem nivoju....? Pa šele potem, ko ne rezultat, je tudi kaj keša v podporo? 

Ja valda, da ne dobiš kar tako. Pod istim društvom še že ene 5 let izdaja eno igrice-unrelated revijo, organiziralo se je na desetine dogodkov, delavnice in milijon drugih stvari. Če se začne z nule z novim društvom, vzame okoli 3 leta, da lahko dobiš prvi državni keš.

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Sicer pa sem se itak hecal, Konec igre je/bo štartal kot popolnoma unfunded od države, pač vanj se bodo usmerili dobički od drugih projektov. Ker imam rad igre in rad delam kulturne reči, vzemi to kot hobi recimo. Seveda pa imam namen se prijavit na vse možne razpise in ja, glede na to, da sem jih pisal in dobival že za druge publikacije, si tudi tu obetam kaj dobit.

Povezava do prispevka
samo_hren reče pred 8 minutami:

Na tej točki se že par let spravljam dokončati en sestavek o analizi prikaza psihoze v Hellblade. Ko mi uspe najti čas za finiširanje, lahko pošljem na vpogled :)

Veš, da so ti vrata itak najširše odprta. Sem te mislil taggat, ko bom odprl ločeno temo, tako da hvala, da si se kar sam oglasil :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...