Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma, naslov Konec igre že sam pove veliko o reviji. Članki bodo refleksivni, razmišljujoči o tem in onem itd. To bo branje za nekoga, ki je igro načeloma končal (in ne umrl), ampak mu je mogoče vseeno ušlo par podrobnosti.  Tako si vsaj jaz predstavljam zadevo.

Povezava do prispevka

Jaz si to revijo predstavljam kot neki money grab kjer bo skupina levčurjev zadevo poskusila predstaviti kot nek umetniški izdelek in se z njim prisesati na javno joško ter jo sesati do onemoglosti. Skoraj sigurno je kdo iz uredništva tudi kak funkcionar v Levici ali podobno (stric iz ozadja, ki bo uredil zadevo dokler je pri koritu).

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

OK. Sprejmem izziv. Za peto številko bom spisal prispevek o gejevstvu v računalniških igrah. Če ga bo urednik seveda sploh želel objavit. Ni enostavno pisat, tako kot nekateri mislite. 
Upam da ne boste razočarani, ker to ne bo nek zajebantski članek, ampak bo resno branje, podkrepljeno s številnimi igralnimi izkušnjami in razmišljanji. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Kaj pa vem, tale naslov bi lahko bil boljsi

 

 

68fl0tw.jpg

 

sem ti popravu

 

 

DaCapo reče pred 18 minutami:

OK. Sprejmem izziv. Za peto številko bom spisal prispevek o gejevstvu v računalniških igrah. Če ga bo urednik seveda sploh želel objavit. Ni enostavno pisat, tako kot nekateri mislite. 
Upam da ne boste razočarani, ker to ne bo nek zajebantski članek, ampak bo resno branje, podkrepljeno s številnimi igralnimi izkušnjami in razmišljanji. 

 

oh yeah, točno to čakamo

straight Štajerc že mimo srednjih let, ki piše o LGBTQ+ :D 

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Jaz si to revijo predstavljam kot neki money grab kjer bo skupina levčurjev zadevo poskusila predstaviti kot nek umetniški izdelek in se z njim prisesati na javno joško ter jo sesati do onemoglosti. Skoraj sigurno je kdo iz uredništva tudi kak funkcionar v Levici ali podobno (stric iz ozadja, ki bo uredil zadevo dokler je pri koritu).

Na spletni strani piše, med drugim: "Idejna zasnova revija predpostavlja avtorje različnih ideoloških in estetskih nazorov."

 

Pa tudi nasploh se trudim, da k pisanju povabim avtorje, ki mi ideološko niso blizu, če vem, da so v preteklosti v kakšnih intervjujih omenjali videoigre. 

 

(Saj vem, da se hecaš, samo vseeno je bila dobra prilika, da to povem, da ne ciljamo na enoumje, pač pa na argumentirano različnost mnenj.)

DaCapo reče pred 2 urama:

Ma, naslov Konec igre že sam pove veliko o reviji. Članki bodo refleksivni, razmišljujoči o tem in onem itd. To bo branje za nekoga, ki je igro načeloma končal (in ne umrl), ampak mu je mogoče vseeno ušlo par podrobnosti.  Tako si vsaj jaz predstavljam zadevo.

V bistvu je to zelo blizu ideje, okoli katere je nastala zasnova revije, tako da si res dobro zadel in sem vesel, da je naslov tako dobro skomuniciral naš namen.

dzaver reče pred 3 urami:

Kul ideja. Spišem en peder vidik na gejming :D 

Od tebe si zelo želim tudi kak foto/screenshot esej, imam rezerviran dober papir za fotke. Preberi razdelek "Vabilo" na spletni strani in če te kaj navdihne za foto/screenshot esej, se mega priporočam. 

Povezava do prispevka

400 postov je prva omejitev. Druga pa tudi določeno število pozitivnih reakcij na tvoje poste, da ne bi bli nabiti na silo... Ampak število reakcij ne vem, če je kdaj bilo omenjeno koliko bi naj blo. Samo pozitivne reakcije je omenjal Febo, brez številk. Ali pa 10€, seveda. 

 

Pa ne rabiš tja zdaj, ko si na dobri poti. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

Ena izmed mojih 2736 novoletnih zaobljub je tudi, da sem manj na gnoju, oziroma če se da nič. Tko da nič ne zamujaš.

to maš pomoje tok prav. sam pravm, zakaj se tretira gnoj kot elitn shit, k pa sploh ni. a veš kaj mislm? 10€ pa neki pogoji lol. k je tko konzol proper shit.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 minuto:

to maš pomoje tok prav. sam pravm, zakaj se tretira gnoj kot elitn shit, k pa sploh ni. a veš kaj mislm? 10€ pa neki pogoji lol. k je tko konzol proper shit.

 

Zato, ker ne "neviden" del foruma in ga zunanji ljudje ne morejo videti. Te izbe pa lahko vidijo vsi. Tistega pa je res bolje, da ne vidi naključen opazovalec. Zato je tam dovoljeno marsikaj. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 3 urami:

 

Zato, ker je "neviden" del foruma in ga zunanji ljudje ne morejo videti. Te izbe pa lahko vidijo vsi. Tistega pa je res bolje, da ne vidi naključen opazovalec. Zato je tam dovoljeno marsikaj. 

 

uredilo bitje Vesoljc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...