Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

V Batani imajo še vedno ful dobre pizze tko da to imaš neki na bad. Drugače na obali so top pizze v Casa del papa (bivši moby dick), morske so pa imeli vsaj en čas nazaj (beri, ko sem bil še otrok) ful dobri v eni pizzeriji zraven luke, tam namesto da greš not v mokro mačko na plažo greš naprej in pol desno gor je ta pizzerija.

Fak, prav sel sem na google maps, res je Batana! Sick!

Lej no, tista moja izkusnja je bla iz 2007 tko da lahko da so mel ali slab dan al pa je bil takrat management v pizdi, sam res smo bli vsi (2 para) na hard razocarani.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

Jaz bi ocenil, da imajo največji vpliv na kvaliteto pizze:

- pečica

- testo

- priprava paradajzove mezge

- pravilno zapečen sir

 

Navadna pečica je pri meni no go, mislim ko da bi gurmanski 50-evrski stake pekel v loncu. Pač vedno bo največ average pica.


To je to! In kdor nima izpolnjenih teh postavk, je boljše da si naroči pizzo na dom ali pa gre jest v gostilno.

Povezava do prispevka

Meni je en boljših nakupo bil litoželezna posoda. Zdaj vsak teden par krat nekaj delam notri na nizki temeperaturi več ur. Danes sem nametal notri kar sem mislil in 2 kilski kos govedine... pa šel ven za 3 ure in pustil v pečici na cca. 130. Na koncu je blo nekaj eč kot 4 ure... meso vzel ven, spasiral v omako vso zelenjavo in je blo božansko :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 minutami:

Fak, prav sel sem na google maps, res je Batana! Sick!

Lej no, tista moja izkusnja je bla iz 2007 tko da lahko da so mel ali slab dan al pa je bil takrat management v pizdi, sam res smo bli vsi (2 para) na hard razocarani.

Samo ena je tik ob Tartiniju, pa ta je tudi najbolj slavna. Ja pejte kdaj še enkrat, pa probit naročit brez žabarskega naglasa.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 minutami:

A si se prijavu za une flete v Šalari?

Ne jaz nimam teh problemov na sreco, imam pa druge

 

Sem gledal po tv unega ansteziologa, ki ima vilo in je zivel v stanovanju z neprofitno najemnino.. 116 m2 za 500 eur haha.. pol so ga dobili in je placeval trzno 1200

 

Ce imas zeno je skupaj 4800 neto meja :)))) 

 

Tipi so sli v kurac

Pol ni prostora v neprofitnih

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Meni je en boljših nakupo bil litoželezna posoda. Zdaj vsak teden par krat nekaj delam notri na nizki temeperaturi več ur. Danes sem nametal notri kar sem mislil in 2 kilski kos govedine... pa šel ven za 3 ure in pustil v pečici na cca. 130. Na koncu je blo nekaj eč kot 4 ure... meso vzel ven, spasiral v omako vso zelenjavo in je blo božansko :D

Jaz sem nor fan enolončnic in enkrat sem delal pri sestri v litoželeznem .... fak, to je blo tko par nivojev nad vsemi enolončnicami ki sem jih prej jedu v lajfu. Sam sem pa tudi izgubil recept in mi je noro žal, nekje na okusno.je je bil in pol ga nisem več nikoli našu :(

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

Jaz sem nor fan enolončnic in enkrat sem delal pri sestri v litoželeznem .... fak, to je blo tko par nivojev nad vsemi enolončnicami ki sem jih prej jedu v lajfu. Sam sem pa tudi izgubil recept in mi je noro žal, nekje na okusno.je je bil in pol ga nisem več nikoli našu :(

 

Res je zakon. Vse je boljše notri v tem. Zdaj bom pasulj delal jutri ali pojutrišnjem. Pa cel piščanec gre, vse gre... Pečem pa praktično nič takega, da bi rabil robota ali blender. Dejansko sploh ne vem zakaj bi uporabljal razen potencialno za testo za pice :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Sem gledal po tv unega ansteziologa, ki ima vilo in je zivel v stanovanju z neprofitno najemnino.. 116 m2 za 500 eur haha.. pol so ga dobili in je placeval trzno 1200

Takemu bi vzel vse neprimičnine, ga dal na minimalca in mu reku zdej si pa najdi na trgu neki za najem uš ena prizadeta, da vidiš v kaki realnosti živi folk. Mislim kako imaš srce kej takega nardit. Polno mladine, posameznikov, parov, mladih družin, ki nimajo kam in ti pol nateguješ sistem, da se razkomotiš ma dej dej, sploh ne mi tega govorit ki bom mizo prevrnu.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 5 minutami:

 

Res je zakon. Vse je boljše notri v tem. Zdaj bom pasulj delal jutri ali pojutrišnjem. Pečem pa praktično nič, da bi rabil robota ali blender. Dejansko sploh ne vem zakaj bi uporabljal razen potencialno za testo za pice :D

Drugače pa mislim da je bil to un recept, nisem 100%, je pa še vedno ful mega: https://okusno.je/recept/minestra

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Zakaj je tako drago?

 

ful kvaliteten in težak build pa nek ful hud coating so razvil, da se res ekstremno lepo umije, pa sploh se ne prijema hrana posode

 

Imaš drgač še ful dražjop robo ko pride do posod, kuharji se ne hecajo :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 minutami:

Takemu bi vzel vse neprimičnine, ga dal na minimalca in mu reku zdej si pa najdi na trgu neki za najem uš ena prizadeta, da vidiš v kaki realnosti živi folk. Mislim kako imaš srce kej takega nardit. Polno mladine, posameznikov, parov, mladih družin, ki nimajo kam in ti pol nateguješ sistem, da se razkomotiš ma dej dej, sploh ne mi tega govorit ki bom mizo prevrnu.

 

evo zdej si pa predstavli da se ti v tem trenutku zaplete še testo med kocine

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

r5FTHZ.jpg

 

če bi moral izbirati med tem in življenjem uporabnika Lizzard, bi šel prov preverit, če je ziher naboj v cevi, sorry buddy :( :( 

 

Tip mesi testo v nekem high tech gadgetu potem pa ga fukne v navadno pečico:rofl: Ko da bi si res dobro umil in namazal s top žavbicami kurca, potem pa ga dal v staro kurbo za 5 evrov:D

 

Čeprav nisem videl še enega top kuharja, da bi uporabljal ta jajca:rofl: 

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Takemu bi vzel vse neprimičnine, ga dal na minimalca in mu reku zdej si pa najdi na trgu neki za najem uš ena prizadeta, da vidiš v kaki realnosti živi folk. Mislim kako imaš srce kej takega nardit. Polno mladine, posameznikov, parov, mladih družin, ki nimajo kam in ti pol nateguješ sistem, da se razkomotiš ma dej dej, sploh ne mi tega govorit ki bom mizo prevrnu.

Ma ne samo on.. zakon stari zakon

 

Ce masta z zeno vsak 2300 eur je to 4600 in lahko zaprosis.. dobis stanovanje 116m2 za 500 eur in ti ostane 4000

 

Namesto da bi placeval 1200 in ti ostane 3200

 

A tipi ne morejo placevat trzne najemnine.. valda ne morejo treba odplacevat dva bmwja hodit smucat, otroci tudi stanejo.. onavljat vilo :))))

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...