Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 40 minutami:

Ne vem, zakaj bi to mislila

 

Meni je pač dosti carsko debatirat s personaliziranimi uporabniki, za katere "vem", kdo so, kot pa z anonimizirani

 

4chan mi je bil zato vedno beden, tudi ko je bil on the top glede popularnosti

men pa lih kontra

vsak se mi zdi, da ma neke vrline in rajs flisim tretja mnenja

 

Povezava do prispevka

Jaz k sm bil odsoten iz mn3 pa ne vem kok časa sem bil 1 let ali 2? V glavnem neki časa je blo. Sem chatal po FBju avanturah grupah (kle sem dejansko kar dost novih iger zvedu, debatiralo se pa kaj konkretno ni, je pač tist FB način, vsak neki pove, pol pa dobiš lajke, glede na to kok se folka strinja s tvojim postom, ne razvije pa se neka konkretna debata), reddit (tud, zelo podobno, resda bol obširno, sam na podobn način, sicer sm za poste kar dobival lajke, ampak neke debate nikol ni blo), instagram je kar se tega tiče največja smet. Pol v slo-techu k sm se sicer zelo pozno prjavil, je pa neki debatiranja celo blo, problem je, da o igrah ni nekih ful debat, znajo pa bit, tam je en kul uporabnik oo7, se mi zdi, da bi mogu bit na rumenjaku bi mel več odziva. Discord sm pa bil v eni grupi k sm igral State of Survival nek mobitel špil, je bil kar aktiven, pa smo kar pričal pa tud zelo sodeloval, dokler špil ni postal totaln overload vsega dodatnega sranja, je sicer free to play, sam microtransakcije te pač nardijo carja, sam pol je blo tok sranja, da tud se mi več ni dal vsega gledat. 

 

Tko, da če povem čisto poresnici, sem na netu bil dejansko aktiven samo v dveh communityih. Leta leta nazaj k je bil CS na vrhuncu, na forumu discharged.org, takrat sem tam bil bolj aktiven kakr na mn3ju, toda forum ne spomnem se zakaj, je imel res ekstromno hitr decline, leta bil zelo popularn, polno igralcev gor, res uno tight community, ekstra hude debate, lan partyji ni da ni, clani za CS ipd. Začuda pa ne vem, zakaj je potem totalno propadu, tko res zelo hitro v parih mescih. To je blo v časih če me spomin ne vara v phase 1 mn3ja, ko je discharged šel k vragu sem presedlal na mn3, to je bil phase 2 mn3, pol sm pa od takrat več al manj redni gost mn3ja. Razn mojega sranja, ko sem se zbrisal in bil potem celo banan, sem mel dejansko kar ql odnose, sem celo kar dost mn3njalničarjev spoznal v živo, ter bil na kar nekaj m33tih ipd. Je pomoje v slo zgodovini poleg discharged, ki je pa bil nažalost zelo kratko obdobje, top of the top slo community scena, kle nimaš kaj rečt.

 

Edino kar bi lahk primerjal s tem dvema, je bil IRC in kanali na teh. To je pa tist, kar je blo pred forumi in tam sem en kup folka spoznal, tko celo dolgoletne frende, pa en kup bejb. V bistvu je tist windows msger pa myspace zjebalo irc, kar je blo v bistvu čist mim.

 

aja pa da ne pozabim na tujem forumu kjer se je orto debatiralo in smo res komuniciral na polno je pri meni bil shoutweb.com, oz. kornweb, deftonesweb ipd. tam sem bil pa ekstremno aktiven, celo pol pričal prek windows msngerja s parim bejbam.

 

tl:dr sam jebiga, vsake tok mi zasede napisat dolg post.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 11 minutami:

ne vem če ni Discharged bolj sovpadal s tretjim mnenjalom, torej mn3njalnikom.  Ker vem, da je takrat tud moj mlajši brat ful nabijal CS in razvaljival po unem forumu :D

ne vem ful je to blo nazaj. ker cs sm igral tm od 1.3 pa naprej do 1.6. zdej phase kdaj točno so bli ne vem, vem pa, da za phase 1 mn3 sm jz zelo bil neaktiven, neke poste sm postal zlo poredko. vem, da sm bil na phase 2 šele bol prisoten. letnice ne vem, vem pa tud ne kdaj sm se na mn3 prjavil, ker sm dal zbrisat account. 2003? sam tud to več ne vem kk je potekal, a se je blo treba ponovno prjavt pr phase 2. v glavnem leta je to nazaj. 

 

vem pa da sm cs začel igrat k je bil 1.3. seprav ta timeline bi mogu zvedt kje je kaj blo.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

phase 1 - propadu v par mescih - 1996

phase 2- joker.amadej.si - 1999

phase 3- joker.si/mnenjalnik - 2002

phase 4 - joker.si/mn3njalnik - 2004

phase 5 - mn3njalnik.com - 2017

 

prvi dve fazi sta imo kamot združeni

 

Fuck, več k 20 let sem že na mn3, bral sem pa itak še na amadej.si :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 uro:

je bil IRC in kanali na teh. To je pa tist, kar je blo pred forumi in tam sem en kup folka spoznal, tko celo dolgoletne frende, pa en kup bejb.


Tu se podpišem.

In ne samo to, da sem preko irca spoznal kup super bejb in cool folka, jaz sem preko IRC-a celo spoznal svojo (bivšo) ženo in mater mojega otroka!  :) 

Nick sem imel seveda isti, kot ga imam še danes na Mn3njalniku. Plus to, da smo s kolegi imeli tudi svoj kanal (z botom, ki je skrbel za red če ni bilo kogar od adminov). /join #capo
Plus to, da smo se redno dobivali v živo, kar dejansko ni bil nek problem, ker jih je 90% ožjih kolegov ircalo iz terminalske na faksu.  


Tega glede IRC-a in srečanj v živo mi itak noben ne bo verjel, ampak prisežem da je čista resnica:
Namreč, najmanj eno leto sem si že dopisoval z neko Muco_Maco in potem sva se končno dogovorila, da se na ta in ta dan v živo srečava v eni MB diskoteki. Nobene fotke. Grem jaz zvečer tja in valda razmišljam "Uh, kako bom jaz zdaj tu našel to punco?"  In potem kar naenkrat, spontano... boOom, stopim do ene majhne lušne blondinke in jo direkt vprašam: "Hej, si ti Muca maca?". In valda je bila.  Noouro.
Potem se je izkazalo, da je njeno pravo ime Ana (priimka pa ne bom javno pisal). In ne, to ni bila moja bodoča bivša žena, ker slednja je prišla šele par let kasneje.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 32 minutami:


Tu se podpišem.

In ne samo to, da sem preko irca spoznal kup super bejb in cool folka, jaz sem preko IRC-a celo spoznal svojo (bivšo) ženo in mater mojega otroka!  :) 

Nick sem imel seveda isti, kot ga imam še danes na Mn3njalniku. Plus to, da smo s kolegi imeli tudi svoj kanal (z botom, ki je skrbel za red če ni bilo kogar od adminov). /join #capo
Plus to, da smo se redno dobivali v živo, kar dejansko ni bil nek problem, ker jih je 90% ožjih kolegov ircalo iz terminalske na faksu.  


Tega glede IRC-a in srečanj v živo mi itak noben ne bo verjel, ampak prisežem da je čista resnica:
Namreč, najmanj eno leto sem si že dopisoval z neko Muco_Maco in potem sva se končno dogovorila, da se na ta in ta dan v živo srečava v eni MB diskoteki. Nobene fotke. Grem jaz zvečer tja in valda razmišljam "Uh, kako bom jaz zdaj tu našel to punco?"  In potem kar naenkrat, spontano... boOom, stopim do ene majhne lušne blondinke in jo direkt vprašam: "Hej, si ti Muca maca?". In valda je bila.  Noouro.
Potem se je izkazalo, da je njeno pravo ime Ana (priimka pa ne bom javno pisal). In ne, to ni bila moja bodoča bivša žena, ker slednja je prišla šele par let kasneje.

 

Ja ma ziher se je opisala, da je majhna, taki in taki lasje, ipd.. al si jo trefnu prav iz nule informacij?

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 30 minutami:

A to je bila kaka posebna mentalna gimnastika zadaj (varianta "če bo usoda dala, se bova prepoznala"), al čemu točno bi si tako otežila srečanje?


Nimam pojma. Spontano sva pač rekla: dajva se v živo srečat in to je bilo to.  
Saj pravim, da se bere kot neka holywoodska izmišljotina. Ampak tako je pač bilo, prisežem. Verjemi, da tudi meni še danes ne gre točno v glavo, kako sem v tisti polni diskoteki stopil do neke vizualno neznane ženske in zadel v prvo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Nimam pojma. Spontano sva pač rekla: dajmo se v živo srečat in to je bilo to.  

A tebi je prav v interesu ne odgovoriti na vprašanja, ki ti jih folk postavi, al si dejansko ratal povsem senilen? Isto je bilo prej s Hernierjevim vprašanjem o unem retro forumu.

 

Meni je jasno, da sta se spontano odločila, da se srečata. Zanima me čemu sta bila taka debila, da se nista opisala, da bi se lažje našla v gužvi.

 

Btw, ne rabiš mi odgovarjati. Mene je res zanimalo ali je bila kaka mladost je norost fora zadaj, sam zdej vidim, da samo neki jebeš v glavo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

A tebi je prav v interesu ne odgovoriti na vprašanja, ki ti jih folk postavi, al si dejansko ratal povsem senilen? Isto je bilo prej s Hernierjevim vprašanjem o unem retro forumu.

 

Meni je jasno, da sta se spontano odločila, da se srečata. Zanima me čemu sta bila taka debila, da se nista opisala, da bi se lažje našla v gužvi.

 

Btw, ne rabiš mi odgovarjati. Mene je res zanimalo ali je bila kaka mladost je norost fora zadaj, sam zdej vidim, da samo neki jebeš v glavo.

V resnici jo je stalkal

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 minutami:

A tebi je prav v interesu ne odgovoriti na vprašanja, ki ti jih folk postavi, al si dejansko ratal povsem senilen? Isto je bilo prej s Hernierjevim vprašanjem o unem retro forumu.

 

Meni je jasno, da sta se spontano odločila, da se srečata. Zanima me čemu sta bila taka debila, da se nista opisala, da bi se lažje našla v gužvi.

 

Btw, ne rabiš mi odgovarjati. Mene je res zanimalo ali je bila kaka mladost je norost fora zadaj, sam zdej vidim, da samo neki jebeš v glavo.

Mene model sam trigga s temi debilinimi na pol izmisljenimi zgodbicami, prov mozgan mi odmira k berem 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 21 minutami:

V resnici jo je stalkal

Po moje pa samo nabija v tri krasne. Pa ne ker bi rad izpadel car z nekimi dogodivščinami v mladih letih, ampak ker se še sam ne spomni ali se je ta stvar v resnici sploh zares zgodila. Vsaj upam, da je tako (čeprav, ko malo pomislim, ne vem kaj je boljše, da tip pač laže, al da je res tako v kurcu z zdravjem :D).

 

Mu je bilo že ene parkrat dokazano, da nabija v tri krasne. Nazadnje je bil ulovljen na laži, da je fan Bloodbornea, pol se je pa izkazalo, da tip nima pojma o čem se sploh gre v igri.

Tip laže ko pes. Vprašanje le ali to počne nalašč, ali pomotoma, ker res ratuje tako senilen, ali pa je to vse skupaj podzavestno in je kaka patologija zadaj.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 58 minutami:

A to je bila kaka posebna mentalna gimnastika zadaj (varianta "če bo usoda dala, se bova prepoznala"), al čemu točno bi si tako otežila srečanje?

Meni je pa kul minigame. Pač malo boš izpadu awkward k boš random ženske spraševal če so mucamace lol, mogoče boš zadel pravo pa ti bo rekla da ni ... malo pa test intuicije. Jaz bi kr slavil da bi mogu v diskaču najt točno eno žensko, ki jo poznam samo preko teksta.

Povezava do prispevka

Jaz si prav predstavljam.. tip ji je utrujal na mircu.. picka mu je pac odpisovala, takrat so itak koraj vse vse odpisovale, magari jedva.. in tip ji uleti ej danes je sobota gres kam? In ona njemu ja v diskac. In on jaz tudi  se vidimo kao.. in picka ok (whatever)

 

Pol jo je sow tip stalkat v diskac in se mu je usralo in picka ga je gledala uno creepy, a tip uno to je usoda..

 

Sam pac v pravljicah je to lepse prikazano ane

 

Ker drugace ni logike, da se zmenis, da se dobis brez nekih info.. tip je mogu stalkat in imed kaksne info ze od prej.. ves una uprasanja na mircu.. opisi se :)))))

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 13 minutami:

Meni je pa kul minigame. Pač malo boš izpadu awkward k boš random ženske spraševal če so mucamace lol, mogoče boš zadel pravo pa ti bo rekla da ni ... malo pa test intuicije. Jaz bi kr slavil da bi mogu v diskaču najt točno eno žensko, ki jo poznam samo preko teksta.

Ma ne, sej tudi meni je. Evo, točno na neki takega sem tudi sam pomislil. Zato sem ga to vprašal. Dejansko me je zanimalo kako se je odvijala ta "predigra".

Pol mi pa nabije nazaj nek ne-odgovor, tko kot samo on zna. Valjda mi pade vse skupaj dol dej. :D

 

EDIT: Razen, če sem zdej ta njegov odgovor narobe inerpretiral. Na tej točki več ne vem al je on debil al jaz. Sej, to je to. I will never understand troll industry al neki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Ma ne, sej tudi meni je. Evo, točno ne neki takega sem tudi sam pomislil. Zato sem ga to vprašal, ker me je zanimalo kako se je odvijala ta "predigra".

Pol mi pa nabije nazaj nek ne-odgovor, tko kot samo on zna. Valjda mi pade vse skupaj dol dej. :D

 

EDIT: Razen, če sem zdej ta njegov odgovor narobe inerpretiral. Na tej točki več ne vem al je on debil al jaz. Sej, to je to. I will never understand troll industry al neki.

Meni je pa čisto verjetno, da je model s pomočjo zvezd zadel, mislim meni so se zgodile že bolj nore stvari v lajfu.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Meni je pa čisto verjetno, da je model s pomočjo zvezd zadel, mislim meni so se zgodile že bolj nore stvari v lajfu.

Ok, že prav, ampak to ni poanta mojega nerganja.

Mene moti njegova nesposobnost komunikacije, ki me sploh privede do takih zaključkov.

Ne glede na to kako debilna je, vedno cenim svojo naivnost, ko mislim, da so ljudje po defaultu pošteni, pol pa uleti on s temi kontradikcijami in pol-odgovori in me v trenutku spremeni v največjega cinika. Tip privleče najslabše iz mene in ratam neka pošast s peno na ustih. Zato mi gre tako na kurac. :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 31 minutami:

Ke_kit, a še imaš NordVPN, a lahko konec marca še malo koristim? 

 

Kartica mi poteče takrat, bom mogel novo vnašat in spet fejkat, da sem s Filipinov, Turčije in Ugande, da dobim spet poceni deale :D

Imam. Vse po starem. Samo šopaj.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 24 minutami:

Mu je bilo že ene parkrat dokazano, da nabija v tri krasne. Nazadnje je bil ulovljen na laži, da je fan Bloodbornea, pol se je pa izkazalo, da tip nima pojma o čem se sploh gre v igri.

Tip laže ko pes. Vprašanje le ali to počne nalašč, ali pomotoma, ker res ratuje tako senilen, ali pa je to vse skupaj podzavestno in je kaka patologija zadaj


Stojim za vsako svojo besedo. Dočim ti pa me (vedno) dobesedno žališ in to si bom zapomnil, senilnost gor al pa dol! Dejansko sploh ne vem, zakaj se toliko ukvarjaš z mano in mojimi posti. Če ti kaj ne paše pač preskoči in gremo dalje... Mislim, kot da si na nivoju nekega razvajenega najstnika. Pa včasih sem te kar cenil :( 

Alo, primerjaš me s psom. Mrš.

  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...