Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dejch reče pred 3 minutami:

jz bi res rad ful vidu, da mi date krš k vam je crknu, da se probam spravt popravt. ker kurac vsake pol leta neki, da sam šraufam je tud en kurac.

 

Jaz ti bom poslal. Čakam novo tipkovnico in ti pošljem par pizdarij

To tipkovnico in mogoče še kaj bos vrnil, ostalo bos lahko obdržal. Moram še pogledat kaj vse imam sploh. Par zadev je ziher. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 17 minutami:

Evo, jaz sem pa danes prevzel ključe svojega prvega lastniškega stanovanja v LJ. Pri 45 bom debt free, dosti okej ratio. Zdaj pa mesec ali dva sobivanja s taščo in tastom med renovacijo XD 

 

GG WP

 

Obilo veselja v bodoče... jaz imam tudi doma dober mesec mtko, ker se ji ureja "novo" stanovanje. Razumem safr :( Pipa se mi. Raje bi si žile prerezal kot bil tako dlje časa.

 

Kvadraturo pa imaš praktično identično moji :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

To ćamir, čestitke! Ful se veselim z vsakim k letos rešuje nepremičninski problem ker se bom jz tut, po načrtih, na začetku jeseni selil v svojo bajto. Ne glede na vse sm še vedno slovenc in če v lasti nimamo par opek s svojim imenom pol nam neki manjka :D

Povezava do prispevka

Zjutraj prižgem Twitter in gori zaradi oddaje za mlade na RTV, kjer je nekdo drag danceal

 

https://365.rtvslo.si/arhiv/prvic/175029129

 

Zdaj poslušam oddajo. Ajme bože, jaz kar vidim na robu svojega vidnega polja counter SDS glasovov, kako gre vsak dan gor :wacko:. Kako imajo tako malo filinga, da v oddaji o seksualnosti za mlade v prvem delu (tako piše na Twitterju, nisem preverjal, če je res prva) po treh minutah nek drag queen pleše, jebena Slovenija je, folk je še vedno konzervativen

Povezava do prispevka

@Hernire bravo camire, selfmadw milionare, recimo :)

 

Sam pizda da v rupetini ne ore clovek aam a svojim delom brez da bi mu drugi pomagali dobit nek flat..pa magari 30 kvadratov ce je sam in to do 30 oz 45 leta in da ss veseli ze ce mu dajo kredit.. to je malo zalostno

 

Ampakjebigatako je kaj ces.. svaka cast in pohvale tudi zeni in tastom :)) dobro si izbral.. zdaj ji boa mogu napalit froca za nagrado.. swj ves kaj hocejo ;)

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Vsi rinete v Ljubljano :rolleyes:

Jz se celim cca 6km dlje od lj, proti zahodu, kot sem trenutno doma tko da mi hitro eno račko spusti raje.

Še vedno sem 15km stran od centra ampak lej, samo še 15 generacij pa bojo Areyi družina summerboyev.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 15 minutami:

Zjutraj prižgem Twitter in gori zaradi oddaje za mlade na RTV, kjer je nekdo drag danceal

 

https://365.rtvslo.si/arhiv/prvic/175029129

 

Zdaj poslušam oddajo. Ajme bože, jaz kar vidim na robu svojega vidnega polja counter SDS glasovov, kako gre vsak dan gor :wacko:. Kako imajo tako malo filinga, da v oddaji o seksualnosti za mlade v prvem delu (tako piše na Twitterju, nisem preverjal, če je res prva) po treh minutah nek drag queen pleše, jebena Slovenija je, folk je še vedno konzervativen


Neka neka. Nič bolj ne pomaga konzervam, kot do, da normie družbi pokažeš degenerijo in jo prodajaš kot normalno.

Ta folk je tako out of touch, ampak kot pravjo, ne motit nasprotnika dok dela napake. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Jz se celim cca 6km dlje od lj, proti zahodu, kot sem trenutno doma tko da mi hitro eno račko spusti raje.

Še vedno sem 15km stran od centra ampak lej, samo še 15 generacij pa bojo Areyi družina summerboyev.

Ma dobro 15 km od centra ni dosti :)))

To si se vedno zabar :)))

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 18 minutami:

@Hernire bravo camire, selfmadw milionare, recimo :)

 

Sam pizda da v rupetini ne ore clovek aam a svojim delom brez da bi mu drugi pomagali dobit nek flat..pa magari 30 kvadratov ce je sam in to do 30 oz 45 leta in da ss veseli ze ce mu dajo kredit.. to je malo zalostno

 

Ampakjebigatako je kaj ces.. svaka cast in pohvale tudi zeni in tastom :)) dobro si izbral.. zdaj ji boa mogu napalit froca za nagrado.. swj ves kaj hocejo ;)

Ja brez kredita in samo s svojim delom je v Rupi težko prilest do fleta, nimaš kaj. Midva sva vrgla na kup ves najin kapital, ki sva ga naredila (s tem, da res hustlava zraven služb še druge projekte in s hobiji nekaj keša nabereva), naložbe vzela ven (razen za pokojnino, ko imava eno naložbo, tisto sva pustila), jaz sem prodal eno parcelo, ki sem jo podedoval (ampak v Prlekiji, tako da pač je bila sorazmerno s tem malo vredna), in še nekje 14 let posojila za fiksnih 550 € na mesec (kar mi je v bistvu okayish, ker je pač ceneje kot katerakoli najemnina v LJ za 65 kvadratov v tem momentu, pa za neprofitne imava zelo slabe pogoje, ker jaz nisem lokalc, neprofitne pa pri točkah favorizirajo ljudi, ki imajo že več let stalno prebivališče v LJ). Pač nekaj skupaj mečeš z vseh koncev, da prilezeš do fleta :D 

 

Najbolj se veselim, da končno ne bo najemodajalca. Pa sem imel še kar v redu izkušnje (razen ko sem najemal sobo, tisto sem imel eno res slabo izkušnjo, ampak sem se po cca. 40 dneh izselil ven, ko jih jebe), samo slovenski trg najemnin je res brutalija. Bi rekel, da je samo v LJ tako, ampak ko vem, da ni. Znanka, ki je dobila službo v Slovenj Gradcu, je totalno trpela, ker ni bilo praktično 0 na voljo za najem (živela pa 100 km od tega novega šihta). Vse, kar pa je bilo za najem, pa se je takoj oddalo. Tako da že to, da ne bom v ta cluserfuck od najemniškega trga vključen, mi je worth it dej

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 minutami:

Ja brez kredita in samo s svojim delom je v Rupi težko prilest do fleta, nimaš kaj. Midva sva vrgla na kup ves najin kapital, ki sva ga naredila (s tem, da res hustlava zraven služb še druge projekte in s hobiji nekaj keša nabereva), naložbe vzela ven (razen za pokojnino, ko imava eno naložbo, tisto sva pustila), jaz sem prodal eno parcelo, ki sem jo podedoval (ampak v Prlekiji, tako da pač je bila sorazmerno s tem malo vredna), in še nekje 14 let posojila za fiksnih 550 € na mesec (kar mi je v bistvu okayish, ker je pač ceneje kot katerakoli najemnina v LJ za 65 kvadratov v tem momentu, pa za neprofitne imava zelo slabe pogoje, ker jaz nisem lokalc, neprofitne pa pri točkah favorizirajo ljudi, ki imajo že več let stalno prebivališče v LJ). Pač nekaj skupaj mečeš z vseh koncev, da prilezeš do fleta :D 

 

Najbolj se veselim, da končno ne bo najemodajalca. Pa sem imel še kar v redu izkušnje (razen ko sem najemal sobo, tisto sem imel eno res slabo izkušnjo, ampak sem se po cca. 40 dneh izselil ven, ko jih jebe), samo slovenski trg najemnin je res brutalija. Bi rekel, da je samo v LJ tako, ampak ko vem, da ni. Znanka, ki je dobila službo v Slovenj Gradcu, je totalno trpela, ker ni bilo praktično 0 na voljo za najem (živela pa 100 km od tega novega šihta). Vse, kar pa je bilo za najem, pa se je takoj oddalo. Tako da že to, da ne bom v ta cluserfuck od najemniškega trga vključen, mi je worth it dej

Ja 550 na mesec he sekar ql

 

Koliko % si dal svojega not?

Povezava do prispevka

Koliko pa se kaj gliha cena glede na oglaševano na nepremičnine.net?


Jaz sem slišal da naj bi bil 10% skoraj minimum, ker tam vsi nabijejo ceno v nebesa, dejansko pa nihče res ne proda po tej ceni (govorim seveda o second hand marketu, ne o novih nepremičninah).

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 4 minutami:

Ja 550 na mesec he sekar ql

 

Koliko % si dal svojega not?

Ma res velik procent je bilo mojega, krepko čez pol

Feget reče pred 2 minutama:

Koliko pa se kaj gliha cena glede na oglaševano na nepremičnine.net?


Jaz sem slišal da naj bi bil 10% skoraj minimum, ker tam vsi nabijejo ceno v nebesa, dejansko pa nihče res ne proda po tej ceni (govorim seveda o second hand marketu, ne o novih nepremičninah).

Odvisno od nepremičnine

 

Ko sem šel gledat eno, sem jo še Atomicu linkal, ker sem bil resno zainterisiran, je bila na ogledu cena že višja za ene 5 % glede na oglaševano :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...