Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dejch reče pred 9 minutami:

to sm reku, da bom šele po zdravljenju. pač treba se soočit s problemom. sej lahk skadiš 4 jointe na dan, pa mislš, da nimaš problema. fora je, da treba prvo rešt pijanico. seprav 1 mesec zdravljenja, pol pa še 1 mesec tko, pol pa it na druge zadeve. sam folk te more sprjet. kaj ti pomaga, če rešiš problem, pa se še zmer noben s tabo noče dobit, ker si kao drunk. a veš to je tist. 

ja sam to je začaran krog; tuga ti je, nimaš folka okrog in piješ in dlje ko boš sam, več boš pil; treba presekat; al takoj iz na zdravljenje al pa it med folk

Povezava do prispevka

mislm totalna resnica je, jz sploh ne vem zakaj sm bil banan kle, spomnem se ne, da sm komu karkol kle grozil. mislm tema čista. pa tud iz mojga osebnga lajfa ne vem kaj je blo v tem cajtu. to je težko verjet, sam model kot da sm bil v komi. sej dejansko mi nekdo zdej reče, da jz nism bil jz. sam vseen mi je bad, ker for fuck sakes, jz nimam pojma kaj je blo. 

Povezava do prispevka
Kruz reče Pravkar:

ja sam to je začaran krog; tuga ti je, nimaš folka okrog in piješ in dlje ko boš sam, več boš pil; treba presekat; al takoj iz na zdravljenje al pa it med folk

ja ampak takrat bi mogu it to. mislm, sej da zdej grem ni nč narobe, je pravilno. sam takrat, stari jz vem nič. katastrofa. vsake tok časa mi kdo kej reče, jz se ne spomnem nič. pol pa hod okol po svetu s to sramoto kar sm bil 6 let. mene je še dons sram.

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 3 minutami:

mislm totalna resnica je, jz sploh ne vem zakaj sm bil banan kle, spomnem se ne, da sm komu karkol kle grozil. mislm tema čista. pa tud iz mojga osebnga lajfa ne vem kaj je blo v tem cajtu. to je težko verjet, sam model kot da sm bil v komi. sej dejansko mi nekdo zdej reče, da jz nism bil jz. sam vseen mi je bad, ker for fuck sakes, jz nimam pojma kaj je blo. 

Ma pomoje nisi bil banan, vsaj jaz se ne spomnim, da bi bil. Nekega lepega dne si preprosto izginil in te ni bilo cca. pol leta. Jaz se spomnim, ker si mi cool user, da sem vprašal, v čem je fora, zakaj en dan pišeš poste everyday in naslednji dan 100 % tema od tebe, pa je nekdo napisal, da si mel prometno al neko nesrečo pa da si živ

Povezava do prispevka

Eno vprašanje, če ima kdo MS office preko Gamsgo. Hočem ga uštimat mami, jaz sem žal zafilal svoje službene spote

 

Kupil sem naročnino na Gamsgo, dobil invitation link in mamo povezal v family. Še vedno pa mi kaže, da nimam naročnine na office 356

 

Rešeno

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Ena moja unikatna na temo krožnih križišč:
Krozno_grozno.thumb.jpg.ef71fa0d57db2431e6c513ae42c2db87.jpg

Ni pa tu kakšne posebne poante. Slikco smo pač dali za hec na internete zaradi amerikanskega praznika Halloween (ki smo ga v Sloveniji kar lepo posvojili) .
Edino ti zombiji (ki sem jih sicer narisal čisto spontano) so dobesedno v smislu: "Pešci se kot zombiji zaganjajo čez prehod". 

Pa itak mi ni bilo težko vstavit risančkov, ker sem že imel staro zbirko svojih unikat vektorskih clip-art sličic.
Npr.:
clip-art_slikce.thumb.jpg.5e2ec2296e5c140ee69dc0e1bd5d02f0.jpg
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 7 minutami:

Kaj to si ti narisal?


Seveda. Saj drugače ne bi kar nekaj copypastal. 

Sicer pa ni nič kaj ekstra. To sem risal že res pred ohoho leti; ko sem se še čisto amatersko in zgolj iz zabave hecal s skenirajem, vektorizacijo in barvanjem v Corel Draw. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@BigBoss82: Enostavno priznam, da je nek moj strip tudi moja največja življenska želja.

Ampak enostavno ne vem... ne najdem časa, al volje al nekaj. :( Pač v smislu biznisa. Pomoje bi me moral kdo pošteno po glavi in bi potem risal (in pisal) kot nor. Ker načeloma ideje so, pa tudi nek filing za risanje imam. 
Morebiti je velik problem tudi to, ker ne jebem nekih naročnikov in idej drugih. Najraje imam pač to, kar delam za šalo in za mojo dušo. Poleg tega tudi dvomim, da se v SLO da zaslužit v tej stroki. 

V bistvu sem pred ohohooooooo leti risal in pisal en strip, kjer je v glavni vlogi nastopal detektiv Rusjan. To je bil en tak človeku-podoben pasji lik, ki je v domači Sloveniji reševal razne kriminalistične primere.

Itak ni bilo nikjer javno objavljeno in tudi ves material sem izgubil, za kar mi je dokaj žal. Ampak verjetno se bom te zadeve še lotil.

RUSJAN2.jpg.4d18c63090d96f3f8f02295bf440698c.jpg
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 urami:

@BigBoss82: Enostavno priznam, da je nek moj strip tudi moja največja življenska želja.

Ampak enostavno ne vem... ne najdem časa, al volje al nekaj. :( Pač v smislu biznisa. Pomoje bi me moral kdo pošteno po glavi in bi potem risal (in pisal) kot nor. Ker načeloma ideje so, pa tudi nek filing za risanje imam. 
Morebiti je velik problem tudi to, ker ne jebem nekih naročnikov in idej drugih. Najraje imam pač to, kar delam za šalo in za mojo dušo. Poleg tega tudi dvomim, da se v SLO da zaslužit v tej stroki. 

V bistvu sem pred ohohooooooo leti risal in pisal en strip, kjer je v glavni vlogi nastopal detektiv Rusjan. To je bil en tak človeku-podoben pasji lik, ki je v domači Sloveniji reševal razne kriminalistične primere.

Itak ni bilo nikjer javno objavljeno in tudi ves material sem izgubil, za kar mi je dokaj žal. Ampak verjetno se bom te zadeve še lotil.

RUSJAN2.jpg.4d18c63090d96f3f8f02295bf440698c.jpg

'Največje življenjske sanje' so težko s prve monetizirane. It ain't that easy bro. Ampak poglej tako. Če začneš danes za špas risat stripe, pošiljat revijam in časopisom, boš čez 5 let mogoče služil na ta način. Če boš začel pri 80-ih risat stripe za špas in pošiljat okoli, boš čez 5 let mogoče mrtev. Danes se loti, da ne bo prepozno! 

 

Poglej si revijo Galeb, je tak IT-zamejski Ciciban. Ima res top grafičnega in pisunskega urednika, so relativno novi in v vzponu ter gotovo bi bili veseli, da se jim zafila vsebina, hkrati pa kljub temu, da so novi, imajo ful bralcev, ker pač - točno določen trg (zamejci). Nariši kake tri enostranske stripe in jim pošlji. Gotta start grinding, valda ne boš največje življenjske sanje prepustil lenobi, sploh ko je nekaj res uizi otipljivega. Če bi napisal "največje življenjske sanje so mi poletet na Mars", bi pač rekel whatever. Sam za en strip nigga, to pa sam riši i piši zblojene, bomo spravli nekam

Povezava do prispevka

Pomoje je večji problem to, da misli, da ne bo dovolj dober (ali pa da bo razočaral koga). Ima potrebo po zadovoljevanju publike (no homo), samo istočasno se pa boji "zavrnitve"

 

Vsi artisti grejo/mo čez to, samo da on bi moral to premagat najkasneje pri poznih 20tih/zgodnjih 30tih, ne pa pri teh letih. 

 

Raje ga dejmo spodbujat, ker meni se ne zdi, da bo drugače karkoli spravil iz sebe.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Ma moj prvi javno objavljen strip je bil v nadaljevanjih objavljen v tedniku 7 Dni, ko sem bil star ca. 13-14 let. Celo pošten honorar sem dobil, kar mi je bilo takrat totalno nooorooo. To mi je dalo kar precej elana, pripravljal sem veliko boljši (in daljši) strip, ampak ga potem nisem nikoli dokončal. Naenkrat sem namreč kar nehal z risanjem stripov. Puberteta al nekaj. 

Povezava do prispevka

Dualsense ps5 itak. Vse ostalo je sranje v primerjavi z njem.

 

DaCapo, just do it. Prestar si za to da bi te bilo strah kaj bodo rekli uredniki. Ko pomislim, da pri 20ih nisem hodil do bejbik in jim po moško povedal da so mi všeč, ker me je bilo strah zavrnitve in koliko stvari sem si zajebal v življenju zaradi tega strahu...

 

Če bi imel to mentaliteto in samozavest kot jo imam zdaj pri 20ih:cry:

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 17 minutami:

Crn. Kot moja umazana PC dusa.

Nove verzije (barvne in camo, beli in črni so tastare) so baje boljše glede drifta, ampak iz osebnih izkušenj, mislim da je to samo PR bullshit.

Do zdaj sem imel 4 DSje in od teh sta mi dva začela driftati. En, stara verzija, je še bil v garanciji in sem ga BP zamenjal pri Bigbangu, tadrugi pa je camo verzija, kjer sem opazil drift zdaj v FF7 Rebirth, žal je že izven garancije.

 

Pred tem sem vrsto let igral na vseh generacijah DualShockov in nisem imel nikoli drifta.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...