Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

BigBoss82 reče pred 3 urami:

Pa se nekaj je tle za povedat pol bom koncal.. 

 

Ce imas ti nekoga rad, da ti je sin naprimer... jaz ne vem kako bi vi reagirali.. ne vem dam jasen primer.. imas sina ki ga imas najrajsi na svetu in je pac ubil par ljudi in to celo nekako ves, da je res...

 

Jaz ne vem kako bi vi reagirali, mogocei bi si rekli prav je da gre v zapor... ampak jaz bi ga branil do konca, tudi ce vem da je kriv.. nekao da ga pustim v zapor bi se pocutil, da sem ga izdal, zapustil. Pol ce bi obstajala moznost, da se to ponovi, ne vem koliko casa bi zdrzal na njegovi strani.. ma tako da se zgodi, jaz ga branim do konca, ker je my man in to je nek nagon pac. In neki bullshiti, da je pobil toliko ljudi in jih bo lahko se je res, samo po drugi strani koliko ljudi politiki pobijajo v vojnah ? Al ko ne zagotovijo dovolj denarja za operacije ipd al ko ne zagotovijo dovolj socijalne varnosti in pride do revscine, stiske in posledicno kriminala

Nisem prej mel časa še odgovarjat

 

Uglavnem evo, težko si zdaj predstavljam za otroka, ampak vseeno, če se gremo malo alternative reality al neki

 

Jaz bi podpiral, da gre v zapor, če je ubil par ljudi, ne bi pa to pomenilo, da bi ga vrgel iz življenja. Bi ga obiskoval v zaporu in probal skupaj z njim razumet situacijo

 

Neki takega kot We Need to Talk About Kevin, kjer gre mama skozi neznosne muke, ker je njen sin school shooter, pač tam kaže še 2 leti po incidentu, da jo skupnost zavrača. Pa vseeno gre k sinu na obisk v zapor in se trudi z njim

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

Neki takega kot We Need to Talk About Kevin, kjer gre mama skozi neznosne muke, ker je njen sin school shooter, pač tam kaže še 2 leti po incidentu, da jo skupnost zavrača. Pa vseeno gre k sinu na obisk v zapor in se trudi z njim

 

Tko je to, k so ga samega pustili doma za praznike

Povezava do prispevka

Šit, gledam nekaj promocijske maile od danes in brišem... pa vidim od igabibe oglas tamagoči in pogledam :D Kaj ta kurac še vedno obstaja? To je prišlo ven, ko sem bil v OŠ.

 

https://www.igabiba.si/collections/tamagotchi/stanje_na-zalogi?omnisendContactID=5fcf99edb211cd093ac951db&utm_campaign=campaign%3A+tamagotchi_march+(66016e72e4c1cd653270dec4)&utm_medium=email&utm_source=omnisend

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 25 minutami:

Malo preširok razpon mi deluje. Kot, da ne bi točno vedeli kakšna je resnična cifra.

Verjetno ni pri vseh ista, oz nimajo točne cifre, ker ni dovolj primerov za študijo. Rabiš dvojčke, ki niso odraščali v istem okolju, takih ni v velikem številu.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Feget reče pred 10 urami:

Če si odvetnik za kazensko pravo moraš biti kar psihično grajen. Ne predstavljam si kako bi mehkužci v tej temi, ki jih že ena avtomobilska nesreča čisto zjebe, lahko zagovarjali morilce, posiljevalce in goljufe, ter jih pri tem poskušali rešiti pred zaporom za denar:D

Zato greste pa drugi pred zid. 

Also, ti nobenga ne zagovarjaš, ker ne mors bit v sodni dvorani zastopnik nekoga. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 17 urami:

pa niti ne poceni, za 5€ bi si ga za foro še nabavil :D

 

Sem si pa glihkar kupil Monster Hunter Rise za Switch. Malo impulzivno in hopefully mi bo sedu.

Sej ne vem a sem pravilno zasledil, da bos otroka dobil. Če ti bo MH Rise sedel, mogoce prestavita datum rojstva...kako leto naprej :D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Kaj si že rekel, da bo hčerkici ime? Emiru? 

 

nisem

morš vedno  pustit opcijo, da se ti bo ob rojstvu porodila kaka druga ideja :D

Edino kar sem rekel in kar zagotovo drži je:

1. ime ne bo vsebovalo črke R

2. ime bo imelo več kot en zlog

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

nisem

morš vedno  pustit opcijo, da se ti bo ob rojstvu porodila kaka druga ideja :D

Edino kar sem rekel in kar zagotovo drži je:

1. ime ne bo vsebovalo črke R

2. ime bo imelo več kot en zlog

 

:D

 

Zlog razumem nekako... Zakaj pa ne R? Iris ni kul al pa Irena, Irma? 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Drugač večino ljudi, ki poznam, ki ne znajo izgovorit črke R imajo v priimku in imenu črko R, Karl Erjavec. Od žene direktor recimo tudi ima isto in njegovi otroci niso znal Rja, ne vem če znajo danes... ampak fora je v temu, da jih je vpisal nekam na tečaj al logopedu in so otroc hodil in ni blo napredka in pokliče starše na razgovor in ko je ugotovil, da satrši tudi ne znajo jih je sam vse nekam poslal :)

Povezava do prispevka

Men logoped v mladih letih ni pomagal NIČ.  Še izjavila je, da če mi ne prerežejo te kožice pod jezikom (naj bi imel prekratek jezik) ne bo nič.

No, pol sem se pa v najstniških letih zasekiral, da nem nikol fukal, če ne bom znač izgovorit R-ja in sem se z veliko vaje tudi naučil :D

 

Pač osebna odločitev, tud brez tega bi verjetno bilo ime brez R-ja, ker so mi/nama sam lepša.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 18 minutami:

 

nisem

morš vedno  pustit opcijo, da se ti bo ob rojstvu porodila kaka druga ideja :D

Edino kar sem rekel in kar zagotovo drži je:

1. ime ne bo vsebovalo črke R

2. ime bo imelo več kot en zlog

Rayray

 

EDIT: Aja, ne, čaki, prebral sem, da mora vsebovati. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...