Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 5 minutami:

Men je bila ta res na ravni izjave mojga brata, ki je resno prbijal, kko je gledu dokumentarc, kko so šli s podmornico pod USA, prav pod celinskem delom.

Njemu ne bo noben govoru, to je resnica in pika! (pa še klicaj). Jebeš zakone fizike ipd. 

 

mogoče kombinacija mamile + kak dokumentarc dejansko o ameriški podmornici, ki je prečkala severni tečaj pod ledom?

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Kok je en lonček peanut butterja, ne da se mi v kuhinjo gledat, ampak ene 400g ziher je, a? 100g je cca 600-700kcal, torej si v enem dnevu samo s peanut butterjem pojedu za ~2700kcal v obliki maščobe, cukra in neki malega beljakovin.
Holy shit.

Povezava do prispevka

Btw, nekaj čisto drugega (ampak sila pomembnega) za intermezzo: Pravkar sem izvedel, da bo maja Glovo prenehal z obratovanjem v SLO. Novica je sicer neuradna, ampak mi je bedno, ker je DaPubec ravno začel dostavljat.

edit: ma, je uradno. :( 

glovo_maj2024.jpg.3a96213494c10db79b3eb1c702bdbd91.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

 

Bessie reče pred 2 minutama:

Zanimivo, a ni Glovo kupil eno SLO firmo, ki je že imela dostavlo?

 

E-hrana, najprej so dobro izkoristili korono, pol jih je pa očitno Wolt poslovno čisto povozil in izrinil

 

Tko po spominu si v začetku lockdown karanten vidil ful E-hrana dostavljalcev, pol leta al pa leto kasneje pa skoraj samo še Woltovce

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 22 minutami:


Tu ni kaj dosti za povedat. Partner moje bivše žene  je sodeloval z Magnificom pri par koncertih in snemanju plošče, zato so  se pač osebno poznali. DaPubec je bil posledično večkrat zraven, ko so se družili v LJ. 
Žal imam samo to edino fotko:
cefurji.jpg.b8a17d2473dd099235fc6daa1feadfcb.jpg 

Haha ta tema je zdel postala nek mythbusters vs dacapo

Povezava do prispevka

@Vse_je_najslabse Jap, zanimivo bi moral date v narekovaje. Sem pa vseeno radoveden, kaj se bo izcimilo.

@Berbasecks: saj je že v štartu namereval delat za Wolt, ampak imajo zaprte prijave. Baje se bo sprostilo šele enkrat poleti ali celo kasneje. Razen, če bo zdaj zaradi odhoda Glovo stanje komplet drugačno.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 minutami:

Haha ta tema je zdel postala nek mythbusters vs dacapo

 

Tle nas je vse demantiral, če je to res :D saj je čisto možno tako poznanstvo, Slovenija je majhna in noben naš celebrity ni ful oddaljen od random folka

 

Jaz sem ga malo podražil, ker sem prvotno razumel, da se mali na polno druži s Pešutoma in se hodi na droge in kurbe skupaj (ta zadnji del je mogoče nastal v moji domišliji)

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Arey reče pred 40 minutami:

Kok je en lonček peanut butterja, ne da se mi v kuhinjo gledat, ampak ene 400g ziher je, a? 100g je cca 600-700kcal, torej si v enem dnevu samo s peanut butterjem pojedu za ~2700kcal v obliki maščobe, cukra in neki malega beljakovin.
Holy shit.

mercatorjev je 350g, tako da blizu

Raz reče pred 19 minutami:

 

Tle nas je vse demantiral, če je to res :D saj je čisto možno tako poznanstvo, Slovenija je majhna in noben naš celebrity ni ful oddaljen od random folka

 

Jaz sem ga malo podražil, ker sem prvotno razumel, da se mali na polno druži s Pešutoma in se hodi na droge in kurbe skupaj (ta zadnji del je mogoče nastal v moji domišliji)

ja pač relativno navadno je, js sem bla tud v Vilfanovi košarkaški šoli z njegovim sinom

Povezava do prispevka

Gotovo je vsak imel tudi kakega sošolca v osnovni al pa srednji, ki je na polno pletel neverjetne zgodbe :D

 

jaz sem mel enega v OŠ, čigar foter, zaposlen v vojski, je imel dostop do vsega hardvera, ki ga je naš MORS kdaj imel in ni imel - humveeji, tanki, mitraljezi, F-16... in je 14-letnemu sinetu seveda redno zrihtal poligonske vožnje s tankom in hummerjem... žal je bil pa še premali za F-16

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

kako gre že un refren...

Navedek

ko mislim na tebe mi je 1000 ur minuta

...

 temna je rumena, nevarna zelena
      ko te ni v moji bližini
      ko sem sam na ulici
      z dvignjeno glavo proti neolu

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...