Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče Dne, 18. 7. 2020 at 14:04:

 

Bil je en fant, Static po imenu. Ful se je veselil igrice last of us 2. Igral je igrico last of us 2 in mu je bila ful všeč. Pol se je v igrici nekaj zgodilo in jo je zasovražil. Tako zelo, da ni mogel nehat pisat o tem, kako jo sovraži. Ko je kdorkoli napisal, da mu je igrica last of us 2 všeč, mu je Static takoj zatežil, kako mu je lahko všeč, če se pa zgodi to in to. Drugi so ga prosili, naj neha utrujat vsem, ki jim je igrica všeč. Ni nehal utrujat. Pol so mu izbrani eminentneži in neeminentneži začeli na vsako utrujanje talat minuske. Statice je še dalje vsem težil, kako jim je lahko igrica last of us 2 všeč, zraven pa še pojamral, da mu eni talajo minuske. Dosti minuskov mu je potalal Ezoterik. Nekega dne je Static zapisal:

  

 

....

 

Konec junija se nam je pridružil nov uporabnik, preročno imenovan True Neutral. Bojda američan, ki ne živi v ameriki in ima balkanske starše. Piše samo v angleščini, svoje slovenščine se sramuje. Pogovarja se tudi o igricah, a v last of us temo le redko pokuka, ga ne zanima preveč. Danes je vprašal, če je nov doom dobra igrica, s tem pa presegel magično mejo 101 prispevkov, tako da lahko tudi sam podeli reakcije na prispevke.

 

Dve minuti kasneje:

 

image.png

 

No ja, drugi zorni kot dogodkov je da se je v temi "The last of us 2" pojavila oseba kateri

Spoiler

ni bilo vsec da sredi najvecjega cliffhangerja v igri naenkrat prevzame kontrolo nad bad guyem, nakar ga posiljujejo da socustvuje z njim z cenenimi triki.

Ta oseba je na razne pozitivne kritike o igri odgovorila z lastnimi negativnimi kritikami, podprtimi z dobrimi argumenti.

 

No, odziv na to ne-strinjanje je spominjal na podobne izjave:

 

  

Hattori reče Dne, 24. 6. 2020 at 18:20:

Fak nivo tega foruma je res šel v podn... tole je slabše kot 24ur komentraji... Sami fakin snowflaki, ki jih moti vsaka drugačnost, omejeni kreteni, da vas moti Ellie kot lezbijka in od Abby postava. Fak prov psihoti ste s temi negativnimi posti vsako uro. 

 

Seveda nihce ni napisal da jih moti to da je Ellie lezbijka..? Od Abby postava je pa over the top ridiculous, in lahko podebatiramo kako in zakaj ce zelite.

 

Skratka obtozbe o rasizmu, transfobizmu in podobno...

 

No anyway, na podobne kritike so potem zaceli padati minisu iz vseh smeri. Ugled statica je padel iz +~50 na  -16. Zdej je pa pac na pomoc prisel moj bratranec iz cez luze, da malo vrne status nevtrale :)

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
lizz reče pred 18 minutami:

jebovas spotify 

 

drgac za konc mesca sem dobila ceztrojansko dovolilnico

lahko bi kaj poklovnovali


V začetku avgusta bom mel nekaj viška časa. Lahko se res kaj v živo zmenimo, ja. 

jebote spotify, ampak jaz dejansko plešem:
https://open.spotify.com/track/3Ud6fFep5ZlXzRWw6Sm8no?si=R7y2CC-PRBW_H3EVzg_V7Q

;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 minutama:

 


Dajte procente temu pedru no. Model spizdi mi. Spoilanje praktično novega špila v temi, ki z njem ni niti malo povezana. Nikoli nisem pozival k banu, ampak tole pa takes take cake. Smrdljiv drek en.


Dej mefisto ne drkaj. V ne-spoiler temi si uletel in iz prve nabil da eden izmed glavnih likov v igri umre. Potem si pa se prcal malo, in vse to brez kakrsnih koli posledic.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Hmmm.... sicer sem mel neke plane, ampak bi verjetno lahko mafnil kak nujen sestanek in nek kmečki turizem... Me mika, ker sem nekje zasledil, da mava skupno strast/hobi.

 

DaCapo reče pred 4 minutami:


V začetku avgusta bom mel nekaj viška časa. Lahko se res kaj v živo zmenimo, ja. 

 

 

js bom, ce mi uspe, spizdila prvi teden v avgustu nekam

 

bom pa od 27.7. varuska v MB, tko da ksn dan prej (kar je nedelja) al pa kasnej  bi mi bl sedl 

 

lol @Static . sm misnla sam gnojno pickovje jemlje te jajca tok resno 

 

 

 

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka

Dejansko mi je ful bedno, ko pač nek tak random psihič zamori vsako stvar, prou fakin zvohajo, če folk kej zanima in probajo uničt, ker njihova bolna podzavest ne prenese, da nekdo (aka večina, ker pač to je odraz njihove shizoidne motnje), ne deli njihovga mnenja. Pol jih nek tak minimalen kaznovalni vzvod - ala da daš nekomu minusek, če še zmer najeda o enakem topicu, pripelje do tega, da začnejo plotat neko maščevanje. To maščevanje se v njih budi dneve in mesce pol pa izbruhne, ko je subjekt že povsem pozabil na to - morda trenutno ravno hrani otroka, ali pa proba pomagati svojemu communityu in uleti en tak nabildan shizo in mu pokaže svoje. Namest, da bi ga to zadovoljil - o ne, to pa že ne bo dovolj - se sadistično naslaja nad odzivi in čaka, čaka, čaka, saj njegov bolni um prav *ve*, da je pravica na njegovi strani.

 

Dolga linija mn3njalniših shizotov ma tko pač sam še enga novega člana :D Dobr sej ne, da je bil kdajkoli normalen.

 

Tud, če @Sovica prav da je to normalno, jst pač mislim da ni. Vsi ostali topici so povsem normalni, noben ni napadal pa se kregal z @Galkotom, ker mu ni bil kul špil, pač je odjebal, ko je vidu da ni zanga (isto kot nardi vsak normalen, kaj boš pisu romane, pač ni zate pa je to to), noben ni težil @tomazek (razen ko je najedu), razen mal prijatelskega, 'to se pa dolg vleče'. Pač folk je napisu al pa ni napisu, da jim je bedn špil in to je blo to, valda smo/so pisal not ljudje, ki jim je bil špil hud, ker sam resno fuknjeni ljudje postajo nenehno o stvari, ki jim je ogabna, nagnusna, sam iz razloga, da probajo triggerat ljudi in jim pokazat svoj prav. Fora je, da modelček po tem celem mescu, še zmer ne more jebeno preživet. 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 29 minutami:

 


Dajte procente temu pedru no. Model spizdi mi. Spoilanje praktično novega špila v temi, ki z njem ni niti malo povezana. Nikoli nisem pozival k banu, ampak tole pa takes take cake. Smrdljiv drek en.

 

Se zelo strinjam, sploh ker je to že drugi primer zelo jasnega (nalaščnega?) spoilanja, ironično od človeka, ki je bil najbolj glasen okrog takšnega početja. 

 

Sem jaz, ampak za zelo omejen čas, ker za več ne morem.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Fak no! Si moral vsem izpostavit moje hemeroide? Pa namerno si mi pedersko srajco dal!


Slika je simbolična (čeprav imam točno tak happening v glavi). Jaz sem dejansko tisti na desni, pa Lizz bi komot imela lahko to majico oblečeno. Okol tvoje srajce pa... kaj pa vem. Boš že našel nekaj manj pederskega. :) 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 10 minutami:

Tud, če @Sovica prav da je to normalno, jst pač mislim da ni. Vsi ostali topici so povsem normalni, noben ni napadal pa se kregal z @Galkotom, ker mu ni bil kul špil, pač je odjebal, ko je vidu da ni zanga (isto kot nardi vsak normalen, kaj boš pisu romane, pač ni zate pa je to to), noben ni težil @tomazek (razen ko je najedu), razen mal prijatelskega, 'to se pa dolg vleče'. Pač folk je napisu al pa ni napisu, da jim je bedn špil in to je blo to, valda smo/so pisal not ljudje, ki jim je bil špil hud, ker sam resno fuknjeni ljudje postajo nenehno o stvari, ki jim je ogabna, nagnusna, sam iz razloga, da probajo triggerat ljudi in jim pokazat svoj prav. Fora je, da modelček po tem celem mescu, še zmer ne more jebeno preživet. 

 

Ti bom jaz dal da sem "odjebal, ker ni bil zame" :D

 

Špil mi je bil mega, razen IMO v nebo vpijočega tlačenja agresivnega feminizma v vse pore. Se še pripravljam, da spišem en orenk tl;dr post, če ne drugega sem obljubil Slinču - mi je pa for the record igrica vrhunska :)

Povezava do prispevka

(sej vem, mal sm te sam poprcal, k vem da nisi nč še napisu :D)

 

Sej drugač for the record se strinjam s tabo glede feminizma :D No sej težko se je nestrinjat, haha, bi bil jst tud delusional. Sam pač ni mi blo bad, pač ena prijetna feministična revenga štorija na leta, gremo bit realni, mačističnega slanta vsega gaminga. :D

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 23 minutami:

Dejansko mi je ful bedno, ko pač nek tak random psihič zamori vsako stvar, prou fakin zvohajo, če folk kej zanima in probajo uničt, ker njihova bolna podzavest ne prenese, da nekdo (aka večina, ker pač to je odraz njihove shizoidne motnje), ne deli njihovga mnenja. Pol jih nek tak minimalen kaznovalni vzvod - ala da daš nekomu minusek, če še zmer najeda o enakem topicu, pripelje do tega, da začnejo plotat neko maščevanje. To maščevanje se v njih budi dneve in mesce pol pa izbruhne, ko je subjekt že povsem pozabil na to - morda trenutno ravno hrani otroka, ali pa proba pomagati svojemu communityu in uleti en tak nabildan shizo in mu pokaže svoje. Namest, da bi ga to zadovoljil - o ne, to pa že ne bo dovolj - se sadistično naslaja nad odzivi in čaka, čaka, čaka, saj njegov bolni um prav *ve*, da je pravica na njegovi strani.

 

 


Yeah, right. I had my doubts of helping my cousin go through with this, but you actually kept harrasing him even 2 weeks after this whole exchange, giving him minuses on every post in the thread.

 

We definitely need to equalize this harassment.

uredilo bitje True Neutral
  • Nekul -1 2
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...