Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče Pravkar:

Sem že sharal kolegom na viber tole kvaliteto :D

 

Žal je troll, če ne bi bil pa TAKOJ volim to stranko, si odrežem kurca s sekiro in si brijem brado do 4-krat na dan :D

Zgleda preveč hard troll, pred dvema urama sem še gledal Twitter profil, zdaj pa samo 

 

Account suspended

Twitter suspends accounts that violate the Twitter Rules.

 

... po faci :D. Dobro da sem uspel shranit manifest

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Največja optimalija je pomoje najti neke teme, ki so za slovenski narod še posebej triggerabilne, pol pa to omenjat v manifestih :D

 

Prepoved mesa je imo 100 % taka tema, da se Slovencu odfuka, ne vem, če je kaj primerljivega TBH. Pomoje zaplemba privat lastnine ni tako huda :D :D :D 

Povezava do prispevka

Pravi trigger bi ble tudi ideje, da bi morali imet uradno priznano hrvaško/srbsko/bosansko itd. manjšino :D

 

EDIT: drugače je ta Feminazi program ful premalo subtilen, preveč tryhard troll. Bi mogli malo bolj verjetne, manj radikalne ideje ufurat notri

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 25 minutami:

Največja optimalija je pomoje najti neke teme, ki so za slovenski narod še posebej triggerabilne, pol pa to omenjat v manifestih :D

 

Prepoved mesa je imo 100 % taka tema, da se Slovencu odfuka, ne vem, če je kaj primerljivega TBH. Pomoje zaplemba privat lastnine ni tako huda :D :D :D 

Prepoved pitja alkohola gladko zmaga.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 10 minutami:

Pač se ne kupi, ne vidim težave. Sony probava zaslužit, brezveze se jezit, odzoveš se tako, da spustiš, dokler ne pade cena in tukaj gotovo bo padla, mogoče bo celo v kakem PS+ paketu nekoč. Osebno, ali igram 10 let star špil letos ali čez dve leti, mi je vseeno.

 

Čez par let, ko pride Ps5 Pro, že vidim, ko bo nov remaster tega, morebiti za 120 fps ali kaj ti jaz vem kero grafično čudo bo takrat aktualno...

 

Ti si dobesedno en poslednih mohinkancev tega foruma ki ga zveličavna napol smrkava in vsevedna Smetana ni prepodila  :worship:  

Povezava do prispevka

Bitsu je tak likable model, ki si ne dela enih svojih filmov in projekcij v glav, in ne etiketira soforumašov z izrazi kot smrkavci. Za razliko od zagrenjenih nolife nerd fotrov, za katere se smetana konzolca odloč na mesečnih sestankih za zaprtih vratih, da jim bo dissala glupe poste in jim talala groot in ostale polemične emoticone. Jebo te bumbar.

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 37 minutami:

Vsak normalen človek je takega mnenja lol.

Ti tole kurcanje in "smetano" jemlješ ful preresno stari.

 

1. lol glede na zlivanje žolča ob najavi niti slučajno

2. dolgčas na šihtu pač ;)

 

  

Šimšalamima Huhu reče pred 7 minutami:

Bitsu je tak likable model, ki si ne dela enih svojih filmov in projekcij v glav, in ne etiketira soforumašov z izrazi kot smrkavci. Za razliko od zagrenjenih nolife nerd fotrov, za katere se smetana konzolca odloč na mesečnih sestankih za zaprtih vratih, da jim bo dissala glupe poste in jim talala groot in ostale polemične emoticone. Jebo te bumbar.

ajme bože ti si res ta zadnji ki bi mene lahko kurcal zarad etiketiranja soforumašov model :avadodo:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 28 minutami:

Jaz te kurcam ker si antipatičen bumbar, zdej mi pa splezej s penisa.

 

Zarad dolgčasa na šihtu si pršu mal pognojit v temo in strest svoje frustracije nad soforumaši, in zdej boš spet jokal kakšni smo. Špegu rabeš model špegu.

 

Jep točno tole sem mislu. Ti si kar se tiče mene največje govno tega foruma ampak hkrat mi pa res dol visi zate. Mene takile idioti kot si ti pač ne boste sprovociral da bi šel dol s foruma kot so že šli mnogi, enostavno vas dam na ignore pa vas ne vidim nikol več. Pa lep pozdrav iz dolgočasnega šihta :sleeping:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...