Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 34 minutami:

Eh moja prababica je bila profesionalka za piščance. Enega drži v rokah, se pogovarja s sosedo in vmes mu vrat zvije ko da ni nič :D

 

Itak, moja isto - pri nas dol se sploh ni debatiralo o tem, to je bilo nekaj najbolj naravnega na svetu - hrana pač - s tem pa da meso na vasi nisi jedel ravno vsak dan, kot v mestu recimo. :D

Povezava do prispevka

Samo apetit po dobri hrani se veča, vse ostalo pa tako kot ste napisali.
Še celo želja po preigravanju kakšnih dobrih iger komplet uplahne.  Tebe gledam @tomazek, ker še vedno nisi napisal neke konkretne rezencije The Quarry igrice. P***, kaj ti je kuhanje glavonožcev bolj pomembno al kaj? :) 
btw: če si preigral bi lahko vsaj posodil / poceni prodal. Ali?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 53 minutami:

 

Itak, moja isto - pri nas dol se sploh ni debatiralo o tem, to je bilo nekaj najbolj naravnega na svetu - hrana pač - s tem pa da meso na vasi nisi jedel ravno vsak dan, kot v mestu recimo. :D

Jap, sam babica je bla malo bolj politically correct in je uporabljala sekiro :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:

Tebe gledam @tomazek, ker še vedno nisi napisal neke konkretne rezencije The Quarry igrice. P***, kaj ti je kuhanje glavonožcev bolj pomembno al kaj? :) 
btw: če si preigral bi lahko vsaj posodil / poceni prodal. Ali?

 

Ej, res nimam pojma, kaj naj napišem. Niti približno mi kaka pametna, pomembna informacija ne pade na pamet. Razen če grem spoilat dogajanje, kar pa je verjetno itak "no go". Meni je to pač identično kot Until Dawn z drugo zgodbo, boljšo grafiko...

 

Kaj konkretno bi te zanimalo? Dva krat sem šel skozi.

 

Igro imam za PS5, ki vem, da si ga ne lastiš :) Zmenjen sem z Gatsujem, da mu jo prodam, že odkar sem jo naročil. Sem mu jo mislil poslati že v petek in je rekel, da nima sile, ker gre na morje in se vrne prve dni julija. Pa sem rekel, da naj pol raje ostane pri meni tačas, če me mogoče zamika še kaj sprobati.

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 14 minutami:

Samo apetit po dobri hrani se veča, vse ostalo pa tako kot ste napisali.
Še celo želja po preigravanju kakšnih dobrih iger komplet uplahne.  Tebe gledam @tomazek, ker še vedno nisi napisal neke konkretne rezencije The Quarry igrice. P***, kaj ti je kuhanje glavonožcev bolj pomembno al kaj? :) 
btw: če si preigral bi lahko vsaj posodil / poceni prodal. Ali?

Yo, a si igral CP77? Če nisi, se mi zdi res ena taka carska boomer igra, ki bi ti znala bit kul. Probaj, če maš šanso.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Yo, a si igral CP77? Če nisi, se mi zdi res ena taka carska boomer igra, ki bi ti znala bit kul. Probaj, če maš šanso.


Itak imam kupljeno (mislim, da preko GoG al pa Steam.. moram preverit). Pubec je komplet končal, jaz pa sem preigral zgolj uvod. :) Velik TNX za opomnik!!! 

Čeprav sem zdaj ko konca poletja dober z RDR2. Uživancija na polno!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 29 minutami:

Jaz sem bil šokiran, ko je tako hitro prišel konec.

Aha. Veš, da sem malo sumil, da bo tak tip igre. Se mi zdi, da je tako zaradi high reply value, k si lahko delaš res raznolike builde in pristopaš do misij na več načinov. Poleg roleplay elementa seveda.

Pa pustmo na strani, da so veliko zadev izrezali in poenostavili, k so povsem zafukali development. :D

Povezava do prispevka

Kako pa kaj primerjate RDR1 in RDR2? Ker enica mi je ena izmed najljubših iger vseh časov, dočim dvojke pa v bistvu niti nisem kaj dosti igral (razen uvodnega zimskega dela in potem še zgolj nekaj misij). In pazi to: dvojko sem kupil 2x! Najprej za PS4 (day-one) in malce kasneje še za PC. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Hernier: točno to imam v glavi. Enica je zelo kompaktna in res tak happy adventure. Dočim pri dvojki mi je pa mogoče zamoril "micromanagement", ko si moral v naselju za skupno dobro skrbeti za hrano, denar itd. Čeprav je to dejansko igri v plus. Moram res štartat ponovno! Nazadnje, ko sem igral mi je tudi precej trokiralo (zaradi dokaj betežnega PC-ja), PS4 verzija pa je bila v pubecovi domeni in je sploh nisem poskusil.
V glavnem: ima da kavbojci2 zdaj končno padejo čez poletje. Summer vibe na polno + zelo soliden PC. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Dobesedno za nic ti ni treba skrbet. Ja je opcija, sam ne vpliva na igro čisto nič. Men je dvijka boljša, ker je res neverjetno dober open world, vsi random encounterji so hudi, lov na zaklade itd... DaCaoo predlagam da greš full immersion mode, brez mini mape, brez gpsa, brez HUDa pa se igraš kavbojca. 

Povezava do prispevka

@Niblonian: tako je, kot praviš: full immersion mode. Edino originalna natiskana mapa za orientacijo (dokler še ne veš vsega na pamet). Točno na ta način sem preigral tudi enico. 
A management pa res nič ne vpliva? Mene je to tako skrbelo in mi najedalo, da nisem mogel niti normalno spat v RL. Npr. vedno, ko sem prispeval kak cekin/meso/kožo.. v skupni tošelj, je bila to samo kaplja v morje in so seveda potrebovali še več... In še več... 

Aja, pa še to: ali je res, da lahko ljubljeni konjiček dokončno umre? Ker v enici tega ni bilo. Spomnim se, da tudi če je med kakšno misijo zarezgetal poslovilni "adijo", sem lahko kasneje samo požvižgal in se je spet reinkarniral. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 59 minutami:

Težka

 

Enka bolj kompaktna in bolj happy adventure vibe

 

Dvojka je brutalno dober open world, a malo razvlečen

 

Mogoče mi je dvojka celo ljubša

Tvoj gaming okus bi verjetno najbolje strnili v

 

"Trpljenje mladega Hernierja."

 

 

 

Ljud je isti. :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Kako pa kaj primerjate RDR1 in RDR2? Ker enica mi je ena izmed najljubših iger vseh časov, dočim dvojke pa v bistvu niti nisem kaj dosti igral (razen uvodnega zimskega dela in potem še zgolj nekaj misij). In pazi to: dvojko sem kupil 2x! Najprej za PS4 (day-one) in malce kasneje še za PC. 

Ma "problem" dvojke je, da so šli preveč v simulacijo in se je malo izgubil comfy vibes. Je pa toliko bolj opazen v podajanju zgodbe, kakor v gamplayu, ki zna na trenutke biti res duhamoren.

Povezava do prispevka

@ke_kit: Old Surehand 1.  Ampak si bil res zelo blizu. In prav tako kot pri tebi Vinetou, je bil pri meni ravno Old Surehand moja prva obsežnejša knjiga v otroštvu.
Vinetuja sem se začuda lotil šele po prebranem Surehandu. Še zdaj mi ni jasno, zakaj je bilo temu tako. :) 

@Hernier: to glede pogledov si mi prav misli prebral. Velikokrat sem se komplet ustavil in več minut samo opazoval pejsaž. Mogoče mi je tudi zaradi tega potem zmanjkalo časa (ali volje), da bi Story preigral do konca. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Kako pa kaj primerjate RDR1 in RDR2? Ker enica mi je ena izmed najljubših iger vseh časov, dočim dvojke pa v bistvu niti nisem kaj dosti igral (razen uvodnega zimskega dela in potem še zgolj nekaj misij). In pazi to: dvojko sem kupil 2x! Najprej za PS4 (day-one) in malce kasneje še za PC. 

2ka je masterpiece ampak se mi zdi da je 1ka še vseeno boljša. Ima bolj ta cowboy filing. Tudi veliko stvari ima 1ka ki jih 2ka sploh nima kot outfite s statsi in special abilities, boljše duele, boljši online, najboljsi DLC vseh časov meni osebno... sem kupil x360 zaradi enke in ps4 zaradi dvojke :D

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...