Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hudo izbiro kandidatov majo, ja 

 

meni je wild, da je precedniški kandidat leta 2024 nekdo, ki je bil senator še iz časa vietnamske vojne, fuck me, ker politični fosil. In to ne vitalen 80+ letnik, ampak vidno zgubljen senilen starček

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

To pa ni več alufolija na glavi potrebna...

Pred več kot 30imi leti sem tole top 10 ever made iger igral:

 

Zgodba:

As multinational corporations gained power and influence they came to exercise direct influence over the world's governments, eventually replacing them, controlling the lives of people through commerce. - tole je imo res dober opis sedanjosti, pa folijo gor al dol...

 

 

 

 

tukaj pa še nismo: 

One such "megacorp", named EuroCorp, invented the "CHIP", a device inserted into the neck which alters a person's perception of the outside world, numbing their senses to the misery and squalor around them. It also opened the user to suggestion and manipulation by the megacorps. Before long the megacorps became corrupt crime Syndicates, fighting amongst each other for monopoly over CHIP manufacturing and control over populations.

 

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 3 urami:

Biden je samo odraz ZDA in njihovega volilnega sistema.

ki predvsem kaže, da nima popolnoma nobene veze, ker pajac je tam v pisarni in ali se še sploh zaveda samega sebe in podobne malenkosti :D

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

One such "megacorp", named EuroCorp, invented the "CHIP", a device inserted into the neck which alters a person's perception of the outside world, numbing their senses to the misery and squalor around them.

 

A to je un Schwabov/manakiinov: you will own nothing and you will be happy?

 

kr carsko, komi čakam

Povezava do prispevka

Syndicate me spomne na res dummy moment mojga življenja. Moj prvi res moj PC, skopiram Syndicate, na začetku tist plav EULA dokument. Jaz prvič vidim nekaj takega, kar pa ne vidim, da je na dnu v status baru page down, page up, ACCEPT itd. No mali Buzzy začne to brat misleč da je to nek lore. Kup legal talka, preskakujem, scrollam, nič jasno kaj koji kurac to je. Vem da to ni tekstovna igra, ampak kje JE FAKIN DEL Z GRAFIKO? Totalno obupam, pol mi v šoli rečejo kaj moram nardit (brat navodila), nakar sem prišel v igro, ampak par dni me je cockblockal jeben EULA agreement. 

uredilo bitje Buzzkill
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

A to je un Schwabov/manakiinov: you will own nothing and you will be happy?

 

kr carsko, komi čakam

Ne vem, ne vem... ampak baje komunisti prihajajo z vseh stani, AI Stalina bo vodil upor. Elon dans zjutrej tole objavil

image.png.4083992e6e6eb44210f1166740c5e333.png

Povezava do prispevka

Ma glasen je v tri pm. To je glavni minus. Pa slim nima pro hardware upgrejda, tako da je precej weak, ko pride do kakih grafično zahtevnejših iger. Jaz sem si ga kupil, ker sem mislil, da bom moral za pol leta službeno v tujino in je tak majhen za vrečt v kufer za na letalo

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Oj! Odločil sem se oddat svoj PS4 slim 500gb, ker mi hodi viška. Podarim forumašu, ki bo dejansko igral, pa ki si preferably ne more privoščit kojnzole iz žepa, da se koga razveseli, namesto da prodajam (dropni ZS)

Dej mi sam povej kok je ohranjen pa kok je bil uporabljan, glih pisem unrelated bolha oglas.

Povezava do prispevka

DB Budakai je edina pomoje malo več vredna na sliki. Ostalo lahko računaš, da bi ti goblin dal 1 € na kos, na bolhaču pa ne vem 2-2.5 na kos. Glede na to, da je dosto random batch (3x Ratchet Gladiator hehe), bi jaz na Bolhača dal komplet recimo 35 € pa Budakai posebej za 15 €

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 19 minutami:

DB Budakai je edina pomoje malo več vredna na sliki. Ostalo lahko računaš, da bi ti goblin dal 1 € na kos, na bolhaču pa ne vem 2-2.5 na kos. Glede na to, da je dosto random batch (3x Ratchet Gladiator hehe), bi jaz na Bolhača dal komplet recimo 35 € pa Budakai posebej za 15 €

Qlql

 

In koliko za ta ps2 brez adapterja :))))

 

Messenger_creation_f6e92f4d-23bf-4a90-ba2d-92bea9321667.thumb.jpeg.a2dfe639e69372bd5d9765c80a4e6d92.jpeg

Povezava do prispevka

Ker smo se že menili o ninja trash filmih, na recommended mi je dalo ta carski youtube film o ninja trasherjih iz osemdesetih :D 

 

Na istem channelu je še en video, ki ga zdaj gledam, o indiana jones knockoffih. Ful zanimivo hehe

 

 

Povezava do prispevka

Nisem gledal tega videa, zato k sm hotu iz spomina kaj je blo men od teh ameriških ninj kaj ostalo v spominu in je valda American Ninja z Dudikoffom. Pol mam pa še neke froce v spominu, toda naslova se ne spomnem. No pa valda Ninja želve 1 del, drug pa tretji nimam tok v spominu, vem da mi je en bil ekstra zanič.

 

 

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

Kot taprav šved sem teh fimov pregledal, ma ogromno. Pol k je to mal zbledel so bli tud pri nas na Kanalu A neki teenager ninje... hihi

 

Drugač mi je bil ta tud hud:

 

 


Najbolj cringe, sicer ni bil ninja je bil en pekinezerski, kjer so enmu modelu roke odrezal, drugmu so pa s kislino noge polil in pol sta se združla v eno k transformerji in sta bila neuničjiva celota.

Evo ga lol

 

Pol sem bral da sta bla igralca res hendikepirana z nekim sindromom, k mu roke niso rasle.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 urami:

Ker smo se že menili o ninja trash filmih, na recommended mi je dalo ta carski youtube film o ninja trasherjih iz osemdesetih :D 

 

Na istem channelu je še en video, ki ga zdaj gledam, o indiana jones knockoffih. Ful zanimivo hehe

 

 

 

Pomoje smo pri lizzardu pogledali več ko 50 teh 80s ninja filmov, med drugim ene 20 hitov gospoda Godrfeya Hoja aka ultimate ninja cheeserja. Tok smo bili noter, da smo na koncu 4. letnika faksa šli dejansko snemati svoj ninja film, ene 25 minut materiala smo posneli, med drugimi dva trailerja :D 

 

 

atomic reče pred 1 uro:

Kot taprav šved sem teh fimov pregledal, ma ogromno. Pol k je to mal zbledel so bli tud pri nas na Kanalu A neki teenager ninje... hihi

 

Drugač mi je bil ta tud hud:

 

Ta silver ninja je legenda, mene je kot otroka čist razfukal, pomoje sem še en mesec metal zvezdice po sobi in študiral, kako bi si naredil ninja orožja :D Smo tud tega pogledal kot odrasli pri Lizzardu in je legit cool cheeser, zelo nice.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...