Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče Dne, 1. 12. 2023 at 13:34:

Meni je Requiem for a dream to naredil. nikoli ne bom pozabil tisto črno gnilo roko

Jaz sem to kakšen mesec dni nazaj videl v živo, haha, holy shit, ni besed, s katerim bi opisal, kako ogabno je to. 

Povezava do prispevka

Si na Metelkovi vsak dan, tudi ob jutranjih urah. :D

 

Ampak resno, model, popolnoma nablojen, nek tak Šiljo po izgledu in velikosti, je hodil po Meti oziroma okoli zdravstvenega doma v kratki majici, njegova roka je bila na predelu komolca kot neka majhna  živo rdeča lubenica, dobesedno so bile vse luknje od igel še dodatno otečene in vidne, res 10/10 ogabno. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Mariborski đankozerji se dobr skrivajo, v vseh svojih letih tukaj, še nisem naletel na kak tak primer. Sem pa eno leto živel v Žalcu, ko je bila komuna postavljena sred edinega parka, tam kjer je zdaj fontana piva.

Vsak dan so skakali okoli, en se je zakuro, en je štihnil mimoidočega za male pare. fun times.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 39 minutami:

Ma realno so ti đanki pacienti v manjšini, vsake toliko koga zanese iz Kotnikove na Metelkovo, to je pa to. Drugih pacientov je veliko več. :D 

Sure, ampak vseeno je opazno, da je Meta spet bolj glavna destinacija đankijev napram prej, ko so se valjali pod mostom pri Cukrarni pa v Rogu.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Sure, ampak vseeno je opazno, da je Meta spet bolj glavna destinacija đankijev napram prej, ko so se valjali pod mostom pri Cukrarni pa v Rogu.

Ma res ni tok nekega porasta, pač zadržujejo se na Kotnikovi zaradi metadona, pol pa malo bluzijo naokoli. Valda je itak vsak tak prizor wack as fuck, haha, ene pol leta nazaj sem pri muzejski ploščadi videl modela, kako je snifal barvo v spreju, dobesedno It's Always Sunny In Philadelphia moment :D

Povezava do prispevka
Avion reče pred 22 urami:

Ma res ni tok nekega porasta, pač zadržujejo se na Kotnikovi zaradi metadona, pol pa malo bluzijo naokoli. Valda je itak vsak tak prizor wack as fuck, haha, ene pol leta nazaj sem pri muzejski ploščadi videl modela, kako je snifal barvo v spreju, dobesedno It's Always Sunny In Philadelphia moment :D

to je drgac res wack

 

pa valda da se zadrzujejo ker pac ZD ljubljana jim noce dajat tega za domov in morjo vsak dan hodit po hite.

 

res eden izmed vecjih nesmislov

 

res je da v nasprotnem primeru morda potem tega nebi jemali al pa celo prodajal naprej, samo majo vseeno vecje sanse se tega resit ce ne rabis vsak dan gledat teh ljudi. k to da skenslas ta folk iz lajfa je nr. 1 prioritet

Povezava do prispevka

Sem pogledal trailer nove sezone True Detective

 

Cool mi je ta snežno polarni noir vibe, katere serije imajo še ta winter crime vibe (ajde, ni treba nujno bit crime)? Ker tudi Fargo mi je bil TOP s tem vzdušjem, zgleda palim nanj, sploh v tem letnem času

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...