Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Vse_je_najslabse: Moraš gledat z vidika, kdo te bo v totalni anarhiji uspel nahraniti. 

Filozof bo rekel: "Hrana je samo utvara, ki je telo ne potrebuje. Razmišljaj pozitivno, torej da si sit in fizičnih dobrin ne potrebuješ."
Dočim pravnik pa bo spisal par grozečih tožb, s katerimi mu bo uspelo zaseči nahordane ostanke anarhističnih dobičkarjev, ki jih bo (seveda proti ustreznemu plačilu; ne sprašuj kakšnem) razdelil med lačne in uboge. Naslednji dan bo mimogrede tudi  napisal novo ustavo in ergo, konec anarhije. 
Kdo je torej bolj pomemben? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 28 minutami:

Odvisno od konteksta. Za samo osnovno fizično preživetje človeškega bitja in neke manjše družbe filozofa na prvo misel ne rabiš, ampak takoj ko boš s posameznikov zgradil širšo družbo, ga boš rabil. Konec koncev npr. zakonov ne postavljajo pravniki, oni jih na nek način samo ubesedijo. Zakon recimo postavi filozof, ko reče da "samo ja pomeni ja" in potem mora cucked pravnik po naročilu napisat ta zakon. 

 


Hehe to je tako kot če ti Nika reče, da od zdaj naprej se bo uporabljalo tiste butaste zaimke v slovničnih besedilih, politka to odobri, ti si pa potem cucked slavist???

 

Pravnikom je bila ureditev politično vsiljena, tako da je zakonodaja skrajno politizirana in ne-pravna (kar dokazuje da je niti eden resen pravnik ni odobril ali zagovarjal). Pravniki so na koncu zmagali na ta način, da trenutne ureditev od Nike v praksi pač ne uporabljajo :)

 

Cucked je bil pa samo tisti klošar, ki je za Niko pisal tista jajca, čeprav glede na to, da je za to dobro zaslužil, bi rekel, da jo je ta še najbolje odnesel v celi zgodbi :)

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 25 minutami:

@Vse_je_najslabse: Moraš gledat z vidika, kdo te bo v totalni anarhiji uspel nahraniti. 

Filozof bo rekel: "Hrana je samo utvara, ki je telo ne potrebuje. Razmišljaj pozitivno, torej da si sit in fizičnih dobrin ne potrebuješ."
Dočim pravnik pa bo spisal par grozečih tožb, s katerimi mu bo uspelo zaseči nahordane ostanke anarhističnih dobičkarjev, ki jih bo (seveda proti ustreznemu plačilu; ne sprašuj kakšnem) razdelil med lačne in uboge. Naslednji dan bo mimogrede tudi  napisal novo ustavo in ergo, konec anarhije. 
Kdo je torej bolj pomemben? 

Ma bla je analogija, ne vem v kako zgodbo si ti padu zdej, odčepnik.

Povezava do prispevka

Da se malo vrnem na igrice, ker je nekdo omenil da niso intelektualne oz. nekaj v tem smislu.  Poleg omenjenega humanističnega Detroit Become Human, sta npr. tudi Citizen Sleeper in Disco Elysium še dve, ki veliko prispevata k različnim vedam, od humanizma, filozofije do eksistencializma itd. Seveda, če znaš brati pod črto in ne samo metati kock. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Odvisno od konteksta. Za samo osnovno fizično preživetje človeškega bitja in neke manjše družbe filozofa na prvo misel ne rabiš, ampak takoj ko boš s posameznikov zgradil širšo družbo, ga boš rabil. Konec koncev npr. zakonov ne postavljajo pravniki, oni jih na nek način samo ubesedijo. Zakon recimo postavi filozof, ko reče da "samo ja pomeni ja" in potem mora cucked pravnik po naročilu napisat ta zakon. 

v 21. stoletju je zakon čista naključnost

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Da se malo vrnem na igrice, ker je nekdo omenil da niso intelektualne oz. nekaj v tem smislu.  Poleg omenjenega humanističnega Detroit Become Human, sta npr. tudi Citizen Sleeper in Disco Elysium še dve, ki veliko prispevata k različnim vedam, od humanizma, filozofije do eksistencializma itd. Seveda, če znaš brati pod črto in ne samo metati kock. 

problem igric je v osnovi, da so ponavadi teorije, ki jih razvijejo drugod (v literaturi, filmu, poeziji) bolje razvite kot v igricah. 

 

lahko majo nekaj, nikoli pa ne dovolj. 

 

bebec se spet šopiri, ko je pogledal v SSKJ. dojami že da mi nisi do kolen in da nimaš kaj o meni razglabljat z drugimi. ali boš še eno miško podtaknil, ki bo očarana nad mojim talentom? :P

 

igraj igrice, fukaj 18-letnice in tiho. ker ko pridejo do 20 let te vse pustijo ko vidijo kaka propalica si. to je tvoj domet v lajfu. zacahnaj si gta 6 ker te bo za par mesecev odrešilo tee realnosti

uredilo bitje fauzo
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Saj ne nagovarja tebe v resnici, mislim da se krega s Heretikom, samo da je pozabil quotat. Oziroma na tej točki ne vem več

bingo. ne da sem pozabil, nočem quotat tega debila, ki se za mojim hrbtom s folkom pogovarja o men. 

 

modelu še vedno ni jasno, da prerposto nima umskih kapacitet da karkoli kar napišem razume. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 3 minutami:

bingo. ne da sem pozabil, nočem quotat tega debila, ki se za mojim hrbtom s folkom pogovarja o men. 

Mislim ajd, sem se srečal že s par Gnoj 100 % non-affiliated forumaši in vsake toliko pade kak line o tebi, če debata nanese na forumske psihote. Mislim, da mu tega ne moreš zamerit, to prezenco si si pač sam zgradil 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Mislim ajd, sem se srečal že s par Gnoj 100 % non-affiliated forumaši in vsake toliko pade kak line o tebi, če debata nanese na forumske psihote. Mislim, da mu tega ne moreš zamerit, to prezenco si si pač sam zgradil 

finta je da gre debil o meni razlagat

 

razumeš? model ne more enega line-a o meni povedat. in nihče na tem forumu ne. ker sem tolko nad vami. in pač to je dejstvo. 

 

ker sem se namuču za neka razumevanja. in psiho sem bil lih en mesec. 

uredilo bitje fauzo
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

si že kr orenk nazaj "stari zaraf" ;)

 

also, če maš tok slabši lajf

predlagam, da zapustiš forom

pač, model je glup ko čošak. 

 

in čutim da sem nazaj, ker pišem iz bolečine. ampak verjemi da ni forum kriv

 

kako si lahko debil privošči da meni razlaga kako nečesa ne razumem?

 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Citiram revijo Edge, januar 2024, članek Making of... Pentiment, ki v uvodu lepo povzame "bistvo" igre.
 

Navedek

As game and narrative director Josh Sawyer puts it, “You’re creating your own version of the story that is going down. But also, your story is built upon many other stories that have come before you.”
In this particular instance, Sawyer acknowledges the debt to Pentiment’s primary influence – one that, for most players, is hidden in plain sight. Those fluent in Latin (and also familiar with Biblical verse) may recognise the opening lines ‘In principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum’ (‘In the beginning was the Word and the Word was with God, and the Word was God’) as from the Gospel According To John.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...