Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Menethil reče pred 11 urami:

heretika je treba spravt v red.  momčilo loco

ja, človeka je pustila punca, zgubu je job

 

in je spet v svojem krogu. mamila, igrice, pecanje +-18-letnic in jokanje v povštr ker ga ni nobena pogledala. pa da si z diplomo lahko rito obriše. in hejtanje vseh, ki se mu smejejo v glavo. dodaj sem še delussions of grandeur, ki so popolnoma neosnovane pa maš. 

 

vsakih 5 let isto. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 3 minutami:

ja, človeka je pustila punca, zgubu je job

 

in je spet v svojem krogu. mamila, igrice, pecanje +-18-letnic in jokanje v povštr ker ga ni nobena pogledala. pa da si z diplomo lahko rito obriše. in hejtanje vseh, ki se mu smejejo v glavo. dodaj sem še delussions of grandeur, ki so popolnoma neosnovane pa maš. 

 

vsakih 5 let isto. 

ziher si se ti držal dosti boljše še pol leta nazaj, ko si dobil ban. 

 

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 7 minutami:

ja, človeka je pustila punca, zgubu je job

 

in je spet v svojem krogu. mamila, igrice, pecanje +-18-letnic in jokanje v povštr ker ga ni nobena pogledala. pa da si z diplomo lahko rito obriše. in hejtanje vseh, ki se mu smejejo v glavo. dodaj sem še delussions of grandeur, ki so popolnoma neosnovane pa maš. 

 

vsakih 5 let isto. 

 

Grozno!

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 33 minutami:

ja, človek je pustila stalkal punco, zgubu je job

 

in je spet v svojem krogu. mamila, pice z ročaji  igrice, pecanje +-18-letnic in jokanje v povštr ker ga ni nobena pogledala. pa da si z diplomo OŠ lahko rito obriše. in hejtanje vseh, ki se mu smejejo v glavo. dodaj sem še delussions of grandeur, ki so popolnoma neosnovane pa maš. 

 

vsakih 5 let cel lajf isto.

 

sem malo popravil, da bo ironija še bolj očitna :D 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

 

sem malo popravil, da bo ironija še bolj očitna :D 

sej razumem da ne razumeš razlike. lahko ti jo doktorji povejo. :P 

 

jst sm čisto drugačen človek. res je, moj lajf je polomija, ampak zato, ker sem se boril za neke zadeve. neke zadeve, ki ljudem danes niso niti toliko važne, da bi poskusili mi zaupati. imam nekaj. nekaj na kar sem lahko ponosen. nekaj, kar mi bodo priznali vsi, ki se malo spoznajo. 

 

moj lajf je tragedija. nisem pa bil nikoli v življenju zloben človek do nikogar. razen tisti 1 mesec, ko mi je moja mala tragedija naredila tako zdraho, da ne znam povedat. 

 

aja pa v lajfu sem pojedu en cookie, alkohola ne prenesem. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 2 urama:

ja, človeka je pustila punca, zgubu je job

 

in je spet v svojem krogu. mamila, igrice, pecanje +-18-letnic in jokanje v povštr ker ga ni nobena pogledala. pa da si z diplomo lahko rito obriše. in hejtanje vseh, ki se mu smejejo v glavo. dodaj sem še delussions of grandeur, ki so popolnoma neosnovane pa maš. 

 

vsakih 5 let isto. 

Mogoče ti bo to pomagalo

img_1_1701796596245.thumb.jpg.6761177c5fbca668a97d52f126a6108a.jpg

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

Mogoče ti bo to pomagalo

img_1_1701796596245.thumb.jpg.6761177c5fbca668a97d52f126a6108a.jpg

a smo spet zaokrožili?

 

človek piše kako mu je carska moja stiska, se smeje mojim zapisom, me napada v temi v kateri nima kaj delat .. čisto neprovocirano

 

in potem bebček spet govori o odpuščanju. a za vratom si mi od prvega dne ko sem nazaj na mn3. da ne omenjam drugih pripetij, o katerih sem slišal in za katere bi te ...

 

 

vidiš, ti moraš najprej razumeti kaj pomeni biti človek. ne pa da si ob vsakem izzivu ko podivjan tiger in se zaganjaš kot da nimaš nič drugega kot nagone iz league of legends. Potem boš šele lahko začel razumeti kaj pomeni odpuščati. Prej je ... vse brezveze

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...