Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz za to poletje planiram nakup nove mize za namizni tenis. Nič kaj ekstra, ampak toliko, da bom lahko vsaj normalno igral. Ker sedanja miza je dobesedno v razsulu (beri: dokaj zvita plošča, veliko nekih prask in poškodb na površini..).
2 loparja oz. gume imam pa top (en je za hitro in napadalno igro, večinoma spin), dočim drugi je malce bolj umirjen (odličen tako za obrambo kot tudi za lagane napade). Dobre gume so dandanes itak drage, čeprav je les še vedno najpomembnejši (ker je pač osnova) in lahko stane tudi ohoho €. Je pa res, da se moraš na "les" navadit. 
Dodajam še to, da mojega loparja ne posojam! Niti sinu, kamoli komurkoli drugemu. Pridi igrat s svojim, če hočeš. Če ne, pa ne. Moj lopar je svetinja!   (npr., da se mi s prsti nekdo dotakne gume ga pomoje že davim kot Darth Vader)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Lol.
Ampak po drugi strani je to zaničevanje in norčevanje iz najboljšega športa na svetu.  Nej cool. 

Pa to se mu je itak vsralo. Bogve koliko poskusov je bilo na tem fuj snemanju. To bi jaz vse nekaj bannal al kaj vem kaj. Sramota res za odličen šport. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

ma men se zdi da je to spet en neumen desničarski witch hunt

itak težko dokazat točno kak vpliv majo na razvoj špilov in če s svojim delom dejansko dober špilo poslabšajo

 

spet una debata al je špil slab ker ma woke elemente al je slab ker je pač slap

Povezava do prispevka
kid666 reče Pravkar:

ma men se zdi da je to spet en neumen desničarski witch hunt

itak težko dokazat točno kak vpliv majo na razvoj špilov in če s svojim delom dejansko dober špilo poslabšajo

Jaz se tak ne obadam s tem, da bom sel analizo delati kdo je delal kdo ni. Če mi je špil kul bom kupil in igral.

 

Jaz samo v smehu spremljam meltdown glede tega iz ene in druge strani.

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 8 minutami:

ma men se zdi da je to spet en neumen desničarski witch hunt

itak težko dokazat točno kak vpliv majo na razvoj špilov in če s svojim delom dejansko dober špilo poslabšajo


Meni bi GoW: Ragnarok bil boljši, če ne bi imeli 3 urnega walking simulator izleta v Wakando.

 

Mogoče bi tudi Forspoken igral, če ne bi protagonistka bila sassy gurlbawse from da hood.

 

Spiderman 2 ima na vsakem koraku lgbt vsebino porinjeno v faco, meni osebno bi igra bila boljsa, ce bi tega bilo manj. 

Absolutno pa verjamem, da so kvote in DEI politike naredile v teh studijih največ škode pri kvaliteti zaposlenih. Bratati fatsoti delajo objektivno in demostrabilno boljše igre kot kup diverse hireov.

 

Najdi slike studija svojih najljubših iger, skoraj garant ni noter xirov. (Inb4 Celeste, ta rula).

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
kid666 reče pred 32 minutami:

ma men se zdi da je to spet en neumen desničarski witch hunt

itak težko dokazat točno kak vpliv majo na razvoj špilov in če s svojim delom dejansko dober špilo poslabšajo

 

spet una debata al je špil slab ker ma woke elemente al je slab ker je pač slap

problem je, ker ni; ker, kot je dejala predsednica firme v videu, ki sem ga linkal, gredo do studia in rečejo, a ne bi nas najeli, da malo porihtamo igro, da bo bolj vključujoča. In če niso za, rečejo, da jih bodo skušali skenslat prek socialnih omrežij in ustvarjali negativen press :D

 

itak je pa najbolj bolano, da majhna firma hodi to delat še večjim firmam, medtem ko bi morali oboje čim prej postaviti pred zid

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 urami:

tl;dr

Glede te teme nisem jaz niti malo Woke. Meni so vse te protagonistke kul, od FW downgraded Aloy, prek Fable butterface in visoko težiščne Tife, do moje personal waifu 2B.

Folk, ki sprejema SAMO perfektne manekenke brez napak ste tisti, ki imate probleme.

 

Ostalih fobij pa se mi res ne da komentirati.

Samo model ti je res petkrat razložil kje je problem in ti se vztrajno vračaš na svoje izhodišče, ki ga nihče ne napada. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 minutami:

Samo model ti je res petkrat razložil kje je problem in ti se vztrajno vračaš na svoje izhodišče, ki ga nihče ne napada. 

Jaz sem se obregnil ob to, da folk noče gledati "grdih" žensk v igrah.

Kako tega nihče ne napada?

A vse meme, ki jih je zgoraj nalepil buzzkill boš kar ignoriral? Teh gonj na socialnih omrežjih je še pa još.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 6 urami:


Koga boli kurac če je igralka ružna, ne fakin castat tagršo med romunskimi truck stop uličarkami, misliš da je to opcija? 
Namerno so pogrdili Aloy, namerno so pogrdili novo Laro (zarad backlasha so ji spet malo povečali joške). Mary Jane so castali burn victim (oz eno od razvijalk so dali not). 

Ne moreš zanikat, da obstaja neka agenda pogrditve ženskih protagonist na zahodni AA in AAA sceni. In ta agenda mi gre na kurac, če je igralka grda je pač grda, sam ni je treba ne vem... castat?

@ke_kit a ta post si razumel?

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Meni bi GoW: Ragnarok bil boljši, če ne bi imeli 3 urnega walking simulator izleta v Wakando.

 

Mogoče bi tudi Forspoken igral, če ne bi protagonistka bila sassy gurlbawse from da hood.

 

Spiderman 2 ima na vsakem koraku lgbt vsebino porinjeno v faco, meni osebno bi igra bila boljsa, ce bi tega bilo manj. 

Absolutno pa verjamem, da so kvote in DEI politike naredile v teh studijih največ škode pri kvaliteti zaposlenih. Bratati fatsoti delajo objektivno in demostrabilno boljše igre kot kup diverse hireov.

 

Najdi slike studija svojih najljubših iger, skoraj garant ni noter xirov. (Inb4 Celeste, ta rula).

Dejansko nisem igral nobene od teh, tako da ne morem komentirat, ampak zdaj me Ragnarok zanima, 3 urni walking simulator v Wakando je just what GOW 2018 needed IMO :D (žal nisem fan, sem pa great fan oriđiđi GOW-a)

 

Drugače pa evo, če na hitro copy/pastam nekaj 2020+ letnica igric, ki sem jim dal v svoji beležki 8-10/10

 

Elden Ring (2022)
Inscryption (2021)
Rogue Legacy 2 (2022)
Umurangi Generation (2020)
Vampire Survivors (2022)
OlliOlli World (2022)
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (2023)
The Case of Golden Idol (2022)
Returnal (2021)
The Talos Principle 2 (2023)
Super Mario Bros. Wonder (2023)
 

Ima edino OlliOlli World woke estetiko in pač pokajo razni "muslimanka z burko" chari, ampak ful sede špilu, ker je pač tak zoomer game, ampak brez p2w mehanik, tako da great supportiation. Iz istega razloga imam na backlog listi Thirsty Suitors, ker mi pač deluje res carska woke zoomerska igrica, da se prav veselim, da jo bom eventuelno igral https://store.steampowered.com/app/1617220/Thirsty_Suitors/

 

Ajde, pa za Tears of the Kingdom sem bral debate, da je woke, ampak na bolj sofisticiranem nivoju (kao če gledaš Breath of the Wild trilogijo (še un Dynasty Warrior spin-off zraven), je Link na začetku zajeban dec, ki je do konca Tearsov praktično ženska z daljšimi lasmi od Zelde, Zelda pa je na začetku princeska, ki do konca Tearsov postane fighting tomboy hero, skratka nekateri očitajo, da gre za reverse gender vlog in je posledično woke igračka (ne pomagajo razni questi, kjer se moraš oblačit v žensko in charom po svetu razlagat, da si brez kurca :D)) 

Povezava do prispevka

Je že kdo dobil penis facial?

 

Navedek

Hollywood stars love their eccentric facials, and it often seems like they’ll put anything on their faces. The latest buzzy ingredient? Foreskins. Yes, you read that right.

Navedek

Then comes the “penis” aspect, what Louise calls her “secret box” of EGF serum. The EGF is “derived from the progenitor cells of the human fibroblast taken from Korean newborn baby foreskin ― which helps to generate collagen and elastin,” the atlier’s rep added.

https://www.huffpost.com/entry/penis-facial_n_5b02df5be4b0463cdba4a6fa

 

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

Tem studijam svetujejo. Na steamu imas prav že Sweet Baby Inc detection z vec kot 200k člani :D. GHqtzAFXEAAH-fr.jpeg.a195ea34c7936fa1f8bad67a661e48d7.jpeg

Ko vidis kdo vsi ti svetovalci, ki delajo za SBI so ti je vse takoj jasno - transvestitka, lezba, hardcore feministka, crnka rasistka... :innocent:

GamerGate 2 je na obzorju. Spet bodo vsi mainstreami gaming blogi prisli na pomoc tem degenom ter gamerje oznacili z marsikatero -ism besedo.

uredilo bitje mahoney
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...