Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 2 urama:

@ke_kit a ta post si razumel?

Sem že prej odgovoril.

ke_kit reče pred 8 urami:

Jaz bi prej rekel, da jih delajo bolj življenjske in prizemljene. Meni osebno je to všeč. Mi je pa jasno, da gre proti toku sprejetih fikcijskih tropeov (v vseh medijih na splošno).

Enostavno ne buyam, da devi delajo ženske like v igrah manj privlačne izključno zaradi nekih feminističnih woke agend. Imo je zadaj več dejavnikov, ki vplivajo na ta shift.

ke_kit reče pred 8 urami:

Zato ker bi radi, da liki izgledajo bolj resnični in ne tako stereotipno?

Meni to kaže na odraščanje medija. Podoben razvoj se je zgodil tudi v gledališki in filmski industriji.

Res ne vidim nobene logike, da bi zadaj bila neka zarota, da naredijo vse protagoniste grde. Tudi zato, ker gre za zelo subjektivno stvar. Meni je nova Aloy čisto kul, recimo.

Devi so tudi pojasnili čemu so jo naredili manj manekenasto.

Mogoče pa res nisem razumel. Sej v bistvu mi je precej vseeno. Sploh ne vem zakaj se prerekam okoli tega (komu lažem lol, rad se kregam), ker je dojemanje te problematike itak stvar posameznika.

Jaz sem hotel samo reči, da je un Fable lik tak, ker je zihr dober razlog, da so izbrali točno to igralko, da ga uprizori (ne pa, da mora biti izpolnnjena kvota grdobe). Po moje je fora, da gre za tak tip igre, kjer bo ful poudarka na humorju in bo njen izgled pomagal bolje landati tako zgodbo al neki.

 

Opcija b pa je, da sem naiven in me zarotarji vlečejo za nos.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

Ya ya itaq, keri pa so ti dejavniki? :D

Manj selektivno beri.

V postu, ki si ga quotal sem napisal dva.

ke_kit reče pred 3 urami:

Zato ker bi radi, da liki izgledajo bolj resnični in ne tako stereotipno?

 

ke_kit reče pred 3 urami:

Jaz sem hotel samo reči, da je un Fable lik tak, ker je zihr dober razlog, da so izbrali točno to igralko, da ga uprizori (ne pa, da mora biti izpolnnjena kvota grdobe). Po moje je fora, da gre za tak tip igre, kjer bo ful poudarka na humorju in bo njen izgled pomagal bolje landati tako zgodbo al neki.

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Omg, danes so sporočili, da je pred tednom umrl AKIRA TORIYAMA aka avtor DRAGON BALL-a 

 

Goodnight sweet prince in hvala, da si mi dal otroštvo carskega entertainmenta. Fix ena izmed franšiz, ki me je potegnila k fikciji, animejem, igram itd.

 

image.thumb.png.2461817146eebd36933687aa502f91a1.png

uredilo bitje Hernire
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
  • Solzice 7
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 18 minutami:

Edini anime, k sem ga gledu. RIP.

 

(Ne vem sicer wtf je bil Majin buu crap) 

Ja, v Majin Buu ful pade zgodba, škoda

 

Drugače pa ima par insane twistov DBZ

 

Se spomnim chillsov, ko sta Krillin in Gohan na Nameku in ugotovita, da je Vegeta tudi tam, pol pa ugotovita, da je ubistvu še en bolj zajeban tip in da je ta tip tok zajeban, da ima unih 5 power rangersov, ki so vsi močnejši od Vegete :D 

 

Ali pa ko Trunks iz prihodnosti prvič pristane na planetu in uniči Frizerja in fotra praktično z enim udarcem, momci pa so v prejšnji sagi rabili 100 delov, da so ga premagali

 

Res škoda za Buu arc, prav po Cell games bi moralo bit konec. Goku umrl, Gohan najmočnejši fighter, Vegeta pokaže mal človeškosti, prav tak nek story arc se konča

Povezava do prispevka

Also, kak so vam bili kaj filler deli? :D predvsem se jih sponim iz Z: spomnim se enega, kjer gresta goku pa piccolo v avtošolo al neki takega, je bil top

 

pa en del je, kjer krilin fukne gokuju flašo v buči, ker misli, da je full-alert, ampak je dejansko v full-chillax modu in mu razbije bučo

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 2 minutama:

Also, kak so vam bili kaj filler deli? :D predvsem se jih sponim iz Z: spomnim se enega, kjer gresta goku pa piccolo v avtošolo al neki takega, je bil top

 

pa en del je, kjer krilin fukne gokuju flašo v buči, ker misli, da je full-alert, ampak je dejansko v full-chillax modu in mu razbije bučo

Kakšni fillerji so bili ful dobri, recimo laufanje po uni kačji poti v nebesih, pa pol ko pada dol in ima razne dogodivščine

 

Če bi gledal no filler verzijo (oziroma bral mango), praktično stopi na to pot in pol je že na koncu

 

Na kurac so mi šli Garlic Jr. fillerji, ker mi je bil beden villain

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

a ni mel kr neki punc (vključno z Bulmo)?  No pol v Heroes je zaročen z neko vesoljko :D

Ja saj to, imel je punce, sam pol so prišli jači chadi in mu vse speljali. Bulmo je dobil Vegeta

 

Uno bejbo, ki je twistala osebnost, je se mi zdi dobil Tien

 

Vse so mu speljali :D 

Povezava do prispevka

Also, ker smo v gaming izbi, bi prav rad še delil eno res awesome sem velik fan forever potezo, ki jo je speljala igrica DRAGON BALL Z: KAKAROT

 

Uglavnem, v enem random DLC-ju so devi deodali online card game v ta RPG. Card game je bil kar posrečen, ampak vseeno je to bila mini-igra znotraj single-player igre, zato pač ni nabrala nekega online communityja in so se devi odločili, da bodo zaprli serverje in card game dali ven iz špila

 

Pol pa je nek majhen pool igralcev bil ful žalosten, ker jim je bila res dobra mini igra. In devi so poslušali ta res mini pool igralcev in naredili offline bote za ta card game in jih dodali igri kot brezplačen patch, da so lahko ti feni card gejma vseeno igrali naprej offline s CPU battli

 

Ne vem, meni je to bila res uno feel good poteza, da dobiš velik respect do devov. Vsak drug dev bi pomoje poslal v kurac unih 1000 igralcev, ne pa workforca usmeril za delanje botov in izdajanje brezplačnega patcha

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 urami:

Omg, danes so sporočili, da je pred tednom umrl AKIRA TORIYAMA aka avtor DRAGON BALL-a 

 

Goodnight sweet prince in hvala, da si mi dal otroštvo carskega entertainmenta. Fix ena izmed franšiz, ki me je potegnila k fikciji, animejem, igram itd.

Pa tako mlad. :cry:

Drugače pa on ne more nikoli zares umreti. Za sabo je pustil legacy, ki ga je naredil nesmrtnega.

Pa vplival je name in moje delo.

RIP legenda. :(

  

Weraziel reče pred 3 urami:

Nisem bil nikoli fan, vseeno je bil vpliv na vse možne Shonen stvari, ki sem jih gledal. Slava mu

Jaz sem cenil čisto vse kar je naredil (predvsem kot pure ilustrator), z izjemo Dragonballa, ki mi je bil preveč žajfast in ponavljajoč.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...