Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Sem pogledal Chainsaw man in sem kr razočaran po tem hajpu na forumu, res daleč od tega, da bi bil karkol posebnega. Niti liki, niti zgodba niso neki, animacija je slaba, ful je malo fpsjev, fighti so dolgočasni, brez for in strategij, samo mahanje, sekanje in pokanje brez smisla, meni tudi ta moderen stil grafike ne sede, tko da zame nek 4/10 anime.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 urama:

Sem pogledal Chainsaw man in sem kr razočaran po tem hajpu na forumu, res daleč od tega, da bi bil karkol posebnega. Niti liki, niti zgodba niso neki, animacija je slaba, ful je malo fpsjev, fighti so dolgočasni, brez for in strategij, samo mahanje, sekanje in pokanje brez smisla, meni tudi ta moderen stil grafike ne sede, tko da zame nek 4/10 anime.

kdo ti je to hvalil

 

pejd gledat ACCA 13 al pa Mononoke, boš vsaj gledal nekaj drugačnega, ne pa mainstream pop animeje

 

evo tole je Mononoke

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 11 urami:

Ja, v Majin Buu ful pade zgodba, škoda

 

Drugače pa ima par insane twistov DBZ

 

Se spomnim chillsov, ko sta Krillin in Gohan na Nameku in ugotovita, da je Vegeta tudi tam, pol pa ugotovita, da je ubistvu še en bolj zajeban tip in da je ta tip tok zajeban, da ima unih 5 power rangersov, ki so vsi močnejši od Vegete :D 

 

Ali pa ko Trunks iz prihodnosti prvič pristane na planetu in uniči Frizerja in fotra praktično z enim udarcem, momci pa so v prejšnji sagi rabili 100 delov, da so ga premagali

 

Res škoda za Buu arc, prav po Cell games bi moralo bit konec. Goku umrl, Gohan najmočnejši fighter, Vegeta pokaže mal človeškosti, prav tak nek story arc se konča

Plan Toriyame je po Cell sagi tudi bil, da Gohan postane protagonist. Potem pa mu kasneje Gohan ni bil primeren fit za protagonista plus popularnost je liku padla in seriji gledanost in je nazaj prišel Goku.

 

Meni je tudi tak insane moment v Cell sagi bil. Vsem so celo Cell Jr delali težave. Vegeta ter Trunks skupaj sta malce zdelala Cella, ki se je drzal nazaj. Kasneje pa pred fajtom z Gohanom mu Goku gladko fukne senzu bean češ se to ti nebo pomagalo. A vsi ostali na pol mrtvi mislili ti si fukjen model.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 13 minutami:

Ne vem kaj je tam fun. Liki so najbolj stereotipni ever, introvertiran zajeban lik, potreben unhinged najstnik, seksi ženske z joški, mislim dej no, kot da bi hranu svinjo s koruzo, sej je dobro sam a nismo ljudje malo višja bitja z višjimi potrebami.

Torej pri cisto vsaki obliki zabave moram zahtevat nekaj vec, da bi zadovoljil standarde visjih bitij? 

 

Nope, teh 25min bom zabit in uzival v joskah. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Eh sej ni tecen. Jaz isto reagiram ko kdo rece, da je Under the skin dober film. 

Bro, ti se pomoje preveč obremenjuješ z Under the Skin. To se sam priklopiš v film in ga gledaš, ne rabiš se neki obremenjevat z zgodbo ali interpretacijo, gledaš zanimive vesoljske scene in poslušaš muziko

Povezava do prispevka

ho ho ho sami hot takes v tej temi

a zdej že under the skin ni dober, yiikes

 

vam jaz povem, kaj je 100% overrated:

 

- battlestar galactica tv serija (vsak ki mara to je v mojih očeh bedak brez okusa)

 

- hyperion cantos

 

- stephen king

 

od animejev pa Hellsing pa Elfen lied

 

 

underrated stvari:

-lost

-hunger  games filmi

 

LP

 

ps. lista ni definitivna

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 5 minutami:

ho ho ho sami hot takes v tej temi

a zdej že under the skin ni dober, yiikes

 

vam jaz povem, kaj je 100% overrated:

 

- battlestar galactica tv serija (vsak ki mara to je v mojih očeh bedak brez okusa)

 

- hyperion cantos

 

- stephen king

 

od animejev pa Hellsing pa Elfen lied

 

 

underrated stvari:

-lost

-hunger  games filmi

 

LP

 

ps. lista ni definitivna

Glede tvojih hot takesov

 

Battlestar Galacrica sem pogledal prvi dve epizodi par let nazaj in sta mi bili fini, ampak nisem nadaljeval

 

Stephen king je carski tam nekje do konca osemdesetih/začetka devetdesetih, po tem je začel pisat za otroke žal

 

Lost in hunger games filmi oboje smeti

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...