Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

gusarji so kr kul, jz mam tut sloop one z 2ma kanonoma, takrat druga največja, bla je tista od mefista, pa ena malo manjša k je mela rotirajoč kanon na premcu (OP bullshit pol so jo nerfal)

 

men je blo vedno krivo da sm kot otrok zamudu robin hood_a. Robin hooda sm ful hotu k je mel kul kapico pa lok (lok so sicer mel tudi nekateri drugi i think, čeprav moji medieval so fural lokostrele)

 

 

 

 

 

imam tudi grad z skrivno ječo kjer je duhec in ljubljanskim zmajem ki bruha kamenje kot past naivnim zavoljevalcem

LP

 

Sovica reče pred 11 minutami:

 

 

ne me jebat kok dobr

moram pogledat celo, nazadnje sm to gledal kot otrok

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 7 urami:

Tle nadaljujem debato glede Legic setov iz Switch teme. Gusarska ladja za 200 €, ki jo je linkal Sadhu, zgleda top. Sam iskreno nekako trenutno v lajfu ne valuam legic tako visoko, tako da mi je kitajski fake way to go :D

 

mene bojda na pošti (vsaj tako pravi ali express) čaka prvi fake lego kit :)

Star Wars Major Vonreg's TIE Fighter

dal sem pa zanj celih 16€

Povezava do prispevka
Static reče pred 17 urami:

Sem ravno razlozil da se ni prijavil samo za to. Zdel se mu je kul forum, ampak ne strinja se z pogledi Ezoterika, miha kihota in smrka. Pa pac pokaze to nestrinjanje, tako kot je to na voljo vsem uporabnikom. Tako kot ste vi delali meni.

to se sliši kot trojka martov, potresov lenin :online2long: (del katere ni hotel noben bit)

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 urami:

Kaksni pa so kaj ti fejki legic? Se lepo skupej dajejo, kok jih manjka? :D

 

V tej temi jih Febo opiše in pravi, da so precej podobne originalu. Tudi kolikor sem gledal youtube opise so ralike minimalne in jih opazijo le puristi. Ne rečem, če bi se zdaj na veliko igral z njimi, če pa jih imaš samo razstavljene na omari ali vitrini pa prakitčno ni razlike.

 

 

 

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 24 minutami:

 

V tej temi jih Febo opiše in pravi, da so precej podobne originalu. Tudi kolikor sem gledal youtube opise so ralike minimalne in jih opazijo le puristi. Ne rečem, če bi se zdaj na veliko igral z njimi, če pa jih imaš samo razstavljene na omari ali vitrini pa prakitčno ni razlike.

 

 

 

 

Pizda res kul! Sem fan Lega, ampak sem tudi mnenja, da so njihovi izdelki nesramno predragi. Sej štekam, da so dragi in določeno ceno sem tut pripravljen plačat, ampak men je to že una kategorija orto overpriced zadeve. Pizda če dam za nek špil, v katerega je šlo 100 miljonov in 6 let cajta 70 eur mi ga potem ne srat tam s plastiko za 300 €. 

 

Samo kakor berem so potem izgubili tožno in jih ni več na aliju, vidim pa da je shop na njihovi spletni in da vse še vedno deluje - to misliš da je legit naročat od tam? 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 17 minutami:

 

Samo kakor berem so potem izgubili tožno in jih ni več na aliju, vidim pa da je shop na njihovi spletni in da vse še vedno deluje - to misliš da je legit naročat od tam? 

Gladko so še naprej na aliju, dobesedno isto je, samo besedo 'lupin' so zbrisali iz listingov haha

Povezava do prispevka

Viteški seti so res bogi, nisem zasledič nič pametnega, vem pa da v 90ih so mi bili vitezi najbolj cool. Ampak danes bi res imel to samo na omari kot okras, tako da te pirate shipi res bolje izpadejo, so precej bolj estetsko narejeni.

 

Še kdo pomeni tega legendarnega duhca, ki si ga dal pod luč in se je potem svetil v temi:D

duh.jpg

Povezava do prispevka

Duhec legenda itak

 

Za 10. rojstni dan sem na moje popolno presenečenje dobil grad od Robina Hooda, unega ki je bil napol drevo napol grad. Od mame samohranilke, ki sicer ni imela za burek oz. smo za jebeni hladilnik šparali več kot 1 leto. 

 

V 37ih letih lajfa nisem bil česa tako vesel, ne prej ne kasneje :)

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka

Imam par fejk setov (med njimi tudi eno gusarsko ladjo - “black pearl”).

V resnici niso slabe. Zlagajo se lepo. Pozna se edino pri večjih ploskovnih kosih - ti se radi zvijajo. Manjkalo ni še nikoli nič.

All in all - če ti je zabava sestavljanje, okrasek , so super, kot zbirateljski kosi / naložba pač ne.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Duhec legenda itak

 

Za 10. rojstni dan sem na moje popolno presenečenje dobil grad od Robina Hooda, unega ki je bil napol drevo napol grad. Od mame samohranilke, ki sicer ni imela za burek oz. smo za jebeni hladilnik šparali več kot 1 leto. 

 

V 37ih letih lajfa nisem bil česa tako vesel, ne prej ne kasneje :)

jelly

gojc reče pred 26 minutami:

Jaz sem imel tole:

BrickLink - Set 6769-1 : Lego Fort Legoredo [Western:Cowboys ...

 

Fort Legoredo :avadodo:

:worship:

mel sm same miniaturne sete tega, nek mini zapor pa tko. šotor.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...