Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Static reče pred 15 minutami:

Kako je pretirana ce tip je zival medtem ko je ziva, in ji s tem neizogibno povzroca neopisljive bolecine?


To kaj si ti videl na nekem random shock value dokumentarcu kako v ogromnih farmah v third world drzavat/ameriki delajo z zivalimi ne pomeni da je tako stanje povsod. Nadalje, spet enacis namerno povzrocanje bolecine (spet me to spominja na debate o Abby, kjer niste in niste bili sposobni dojet zakaj je to hujse kot ubijanje iz potrebe/samoobrambe) z rejenjem zivali za meso. Dojames ti da so v prehrambeni industriji na mestu razna pravila in dolocbe, da naj bi se zivali ubijalo humano, torej, med drugim minimiziranje trplenja.


Pa ne mi zdaj o random lokacijah ki se teh stvari ne drzijo in z temi zivalmi grdo ravnajo. Si upam trdit da bi prakticno vsak ki obsoja pocetje tega debila ki je pojedel zivega netopirja, obsojalo tudi krivo pocetje s strani teh prehrambenih industrij.

 

Se enkrat, kot v TLOU2 temi delas ogromno mentalno gimnastiko da opravicis dejanja idiota ki namerno povzroca bolecino nekomu drugemu (v tistem primeru Abby, v tem primeru ta "umetnik")

 

In pa ja, prehrambena industrija je krepko potrebna ali spremembe ali pa poostrenega nadzora iz smisla ravnanja z zivalmi. Kljub temu pa to ne opravicuje dejanja tega tipa.

Smiri doživljaj, noben ne opravičuje dejanj tega tipa

 

In noben ne opravičuje Abby v smislu, da bi rekel "prav je, da je naredila, kar je". Lahko pa njena dejanja, postavljena v kontekst, razumeš. Isto kot Ellie

 

Isto kot lahko razumeš Batmana, pač tipo je (sem šel brat neke njegove intervjuje) res absolutno melanholično, temačno in apokaliptično nastrojen, uno konec sveta en dva tri idemo, verjetno se je v tem splošnem apokaliptičnem osebnem filingu odločil, da kot nek statement (nisem ful raziskoval, kakšen) pohamsa netopirja. Nekdo se bo obesil, tadrugi bo se zadrogiral, on verjetno izhod iz tega miksa melanholije in apokaliptičnosti, v katerem se je znašel, vidi v teh performensih 

 

Ne pomeni pa to, da podpiram, da ljudje jejo žive živali za performens :D 

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 8 minutami:

Also in other news, da pustimo modelčka z netopirjem malo na miru, Pivec je odstopila z mesta predsednika DESUS-a :D 

to je fix? zasledil sem samo ponudila odstop :D

 

  

Galko reče pred 3 minutami:

Yaaay, incoming novih 85 let levosredinskih vlad, ohranjanja statusa quo v gospodarstvu in splošnega spuščanja looka u luft :bruh:


eh, ne skrbi; Pivec or not, DeSUS bolj skrbijo funkcije na demografskem skladu

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 2 minutama:

to je fix? zasledil sem samo ponudila odstop :D

Svet DeSUS bi moral nadaljevati prekinjeno sejo, na kateri bi po izglasovani nezaupnici predsednici stranke Aleksandri Pivec pred dvema tednoma obravnavali še predlog za njeno razrešitev. Še pred začetkom seje izvršnega odbora je Pivčeva z mesta predsednice odstopila sama. Več sledi.
 
Povezava do prispevka
Navedek

Meni pa je nenavadno, koliko ljudi se zgraža nad pojedenim netopirčkom.

 

Potem se izpostavljas kao hinavskost tega da folk je meso hkrati pa se zgrazajo nad pojedenim netopirjom. Sem ti ze napisal zakaj je to false equivalency.

 

Navedek

Ampak v njegovem dejanju ne vidim nič kaj tako radikalno bolj groznega kot v svojih dejanjih, ko si kupim maso dobesedno zmlete živali za na roštilj.

 

Spet enacis te dve stvari.

 

Navedek

On se vsaj ne spreneveda, vsem na očeh je čvaknil živega netopirja, boli te kurac, medtem ko mi kupujemo zmlete živali v plastični embalaži z datumom uporabe in smo kao ful bolj prijazni, zato ker naš prašič je bil omamljen, to da je bil tudi vzgojen dobesedno samo za zakol v najbrž ne ravno top razmerah, pa nas ne gane.

 

Ja, saj smo bolj prijazni. Nismo namerno povzrocali velikih bolecin tik pred smrtjo. Razumes ti da je to dobesedno psihopatsko in sadisticno pocetje?


To da je pa bil vzgojen samo za zakol samo po sebi ni nic slabega, v primeru da zivi v relativno dobrih pogojih.

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 minuto:

Plus tega bo DeSUS pomoje ostal v koaliciji z Janšo. 

 

MihaKihot reče pred 3 minutami:

eh, ne skrbi; Pivec or not, DeSUS bolj skrbijo funkcije na demografskem skladu

 

 

Mislita? IMO se pa na DeSus izvaja tako nor pritisk s strani drugega, ne-Janša dela pola, da skoraj ne vidim šans, da ne bodo flippali. Ali pa vsaj razpadli.

 

Ne pozabit, da je do rednih volitev še zeloooo daleč. SMC je očitno popolnoma pod kontrolo poštenega državljana Zdravkota, protesti pa tudi očitno ne bodo odnesli vlade. Tko da po Desusu IMO zdejle poka bolj kot po basic gruntih v Doom Eternal :D:D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

 

 

Mislita? IMO se pa na DeSus izvaja tako nor pritisk s strani drugega, ne-Janša dela pola, da skoraj ne vidim šans, da ne bodo flippali. Ali pa vsaj razpadli.

 

Ne pozabit, da je do rednih volitev še zeloooo daleč. SMC je očitno popolnoma pod kontrolo poštenega državljana Zdravkota, protesti pa tudi očitno ne bodo odnesli vlade. Tko da po Desusu IMO zdejle poka bolj kot po basic gruntih v Doom Eternal :D:D 

DeSUS ima zdaj opcijo a) izstopijo iz vlade in si zagotovijo še en mandat na novih volitvah b) ostanejo v vladi, si zagotovijo stolčke na demografskem skladu in drugih ustanovah, ampak na naslednjih volitvah izginejo kot stranka

 

po mojem bodo šli na b, ker vedo, da a) lahko morda furajo še naslednji cikel, pol pa se bo volilno telo imo toliko spremenilo, da tako ali tako ostanejo zunaj

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 15 minutami:

 

pa sej maš zdej največjega komunista slo politike na oblasti

 

Ya, ma imam vseeno filing, da imajo več posluha za trg, podjetništvo in gospodarstvo, sploh z NSijem v koalicji - kar je meni konec dneva življenskega pomena, bolj kot ženske s kurci na filofaksu ali pa obveznih 30% zamorcev v filmih, ki kandidirajo za oskarja :D  Ne vem no, razdi SD-ji, DeSusi pod Karlom in podobni mandeljci so mi res pogreb za gospodarstvo.

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 3 urami:

...medtem ko jim je po možnosti šport odojka sukat pred gostilno...

Samo eno vprašanje. Pa ne me kurcat, če je kasneje odgovorjeno, ker nisem bral naprej od tu. Ko napišem bom.

 

Bi raje bil pojeden pri živem telesu od "vstavi sam" (krokodila, leva, podgan... da ti glavo odrežejo musliči...) al da te na hitro en fenta s šusom v čelo?

Povezava do prispevka
Static reče pred 2 urama:

Potem se izpostavljas kao hinavskost tega da folk je meso hkrati pa se zgrazajo nad pojedenim netopirjom. Sem ti ze napisal zakaj je to false equivalency.

Static kar daj ga. Saj mu ni ok, da je tam pojedel netopirja, ampak mu je sprejemljivo ker je v "kulturni" namen. Če bi človek to naredil z lakote... bi itak bil prvi, ki bi tolkel po njem in trdil, da lahko požre kaj drugega. Ti štakori držijo skupaj do konca. Nem napisal kaj več, da nebo slišati kot žaljivka do te ekstremne struje.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Če bi človek to naredil z lakote... bi itak bil prvi, ki bi tolkel po njem in trdil, da lahko požre kaj drugega..

Ne bi v lajfu in mi je kar malo žalostno, da si me predstavljaš kot nekoga, ki bi težil lačnemu 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče Pravkar:

Ne bi v lajfu in mi je kar malo žalostno, da si me predstavljaš kot nekoga, ki bi težil lačnemu 

Ta post je v celoti bil zajebancija. Drugi pač ne, ker si tak skočil v bran onemu idiotu. Slinč je super odgovoril, jaz še nisem bil zmožen, ker sem komaj odprl oči in pristavil za kavo... pa prebral tvoj post in nekaj pač napisal.

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 5 minutami:

a v tem topicu sploh lahk še o igrah govorimo?

Za igre imaš 51 drugih tem. Tu pa je plac za nakladanje o vsem možnem. Ajde tu pa tam izjemoma tudi igrah, ko tistih 51 tem ni dovolj :)

 

Pa to spodaj je dober napotek.

 

KE RIT reče pred 3 minutami:

Po možnosti v enem postu. :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...