Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče Dne, 21. 8. 2020 at 9:19:

Bom pockal na kaksno mnenje, Netflix roba mi je dost hit&miss.

 

KE RIT reče Dne, 21. 8. 2020 at 9:18:

Glih včeraj sem vidu. Bo treba pogledat. :D

 

Slinch reče Dne, 21. 8. 2020 at 8:24:

Si bos moral kar cajt vzet ker je 6 delov :)

 

XEcutIor reče Dne, 21. 8. 2020 at 8:09:

Tega High Scora si bom danes ogledal. Upam, da je čim več starodobnikov notri omenjeno :) 

 

bigboss82 reče Dne, 21. 8. 2020 at 0:17:

@KE RIT @tomazek @Arey

 

Na netflixu imate nek dokumwntarec od igrackah.. High Score

 

 

in a je za kej?

Povezava do prispevka

Končal pri 5. delu, tisti del, kjer govorijo o nasilju v videoigrah.

Tak bom rekel: za nek osnovni nivo o zgodovini iger je tale serija dosti kul.

Za bolj podroben pogled v posamezna igričarska obdobja pa priporočam nekatere dosti carske YT posnetke (npr. My Life In Gaming).

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Nic ni bil doxxan ker je tip skoraj javna persona in je njegovo ime in priimek znan. Celo slike iz studio cityja so se limale tle ko je bil gost.

Tko da ne stoj toliko razvaljivat.

 

Ne zagovarjam limanja unega clanka (ceprav si je malo zasluzil) sam ne pa govort da je to doxxanje.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 22 minutami:

Sorry čivava, sam doxxanje folka je po moje precej psihopatsko dejanje, ne glede na to kako psihopatsko se tudi sam Mefisto obnaša.

čivava te je nardila spaček užaljen

 

pejt jokat zdej, ko boš mel pa pojme pošlihtane v glavi pa prid nazaj pametovat

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Nic ni bil doxxan ker je tip skoraj javna persona in je njegovo ime in priimek znan. Celo slike iz studio cityja so se limale tle ko je bil gost.

Tko da ne stoj toliko razvaljivat.

 

Ne zagovarjam limanja unega clanka (ceprav si je malo zasluzil) sam ne pa govort da je to doxxanje.

Njegov username tukaj ni vezan na njegovo RL ime.

Itak da nas tu veliko pozna njegovo RL ime, sam objavljat to in javno razglašat, da gre zanj, z namenom blatenja in delnja drame, ni čisto ista zadeva ane?

 

Še vedno stojim za tem kar si mislim o zlonamernih doxxerjih.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 7 minutami:

všeč mi je horizon. kr dost orginal okolje v katerem se igra dogaja. svašta. za igro sploh vedu nism, dubu sm jo zravn ps4ke pa glej glej, kar fina zadeva. :P

Ti sam kupi The Witness, igro generacije po izboru uporabnika Chenier

 

Toj to 

Povezava do prispevka

Witcher je res kul, eden redkih špilov v zadnjih 10 letih, ki sem ga dejansko dokoncal, ne pa po par/10 urah odložil in se spraševal zakaj sploh še igram igre, če mi več kot očitno ne prinesejo veselja kot so mi nekoč (poleg dote2 in dvomesecnega nabijanja wow classic). 

 

Sej je fajtanje res basic pa se ti proti koncu že mal zeha, sam maš pol dva čist huda dlcja, ki vdihneta svežino. (je res da moram še dokončat wine dlc, a vseeno)

Povezava do prispevka

Meni pa je bil witcher 3 kar malo dolgočasen. Glavni quest je bil ok. Stranski pa ne tako zelo (ne vsi, ampak kar nekaj). Večina bolj postranskih so bli kar nekaj in so delovali kot mašilo, ki žal kvari celo igro. Ta problem sem zaznal pri večini 'open world' iger, ki v želji po podaljšanju igranja nafilajo queste not bolj ali manj samo zato, da so tam. Zdaj če se držiš glavnega questa pol je ok, če pa probaš končat še vse ostalo pol se začne vlečt kot jara kača in questi sami ne vlečejo dovolj.

Po vsem  tem morem rečt, da so mi zgodbovno boljše igre, ki niso open world ker se zgodba v njih lažje podaja in meni je zgodba v večini primerov najpomembnejša stvar pri igri.

 

p.s. Je pa res da 3 witcherja še nisem preigral z vsemi dodatki.  To je še na to do listi, ki je tudi kar preklemano dolga.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...