Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ezoterik reče pred 1 uro:

jst mam še več pa je bp, verjetno ma švoh mrežnico isto ko moja sestra. Ni kej kle. Vodene vadbe so drugač ok tud.

Mreznica lahko povzroči lepo sranje (oz. večno temo).

Tistim z dioptrijo (predvsem malo višjo kratkovidnostjo) bi priporočal, da vsaj pregledov za očala ne delate pri raznih optikih, ampak greste k proper oftamologu, da vam pogleda tudi ocesno ozadje.

Povezava do prispevka

Tudi meni se je zdela cena čist fer. Vedno dam prvo tukaj na forum nekaj ceneje, ker bolj zaupam ljudem, čez par dni pa na bolho za 5 EUR več. Tako sem zadnjič tam po čudežu komot prodal TLOU2 za 45€ in se človek sploh ni cenkal. Kar napisal mi je sporočilo in v njem naslov ter naj pošljem z odkupnino na njegov naslov. Vse je blo tako kot treba. Tako sem imel tudi GoT namen dati na bolho za 40€, če se tu noben nebi oglasil ta teden.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jaz pa vse bolj razmišljam, da bi tudi začel delati čistko. Čeprav res nerad prodajam.
Prah mi nabirajo recimo raznorazni Skylanderji, pa Disney Infinity in Lego Dimensions. Večinoma je vse za PS3, edino za en set se mi zdi, da je za WiiU. :) Je za te zadeve kakšno "povpraševanje"? Ali naj pač pustim v omari? Ker doma sem prepričan, da se verjetno nikoli več ne bomo igrali s tem. Kar tako pa tudi ne bom komu podaril, razen če bi bil dober osebni znanec/sorodnik.

Povezava do prispevka

Nimam pojma koliko so te starejše zadeve vredne. V glavnem je bila moja politika vedno: čim prej obrniti in prodati naprej dokler je še kaj vredno. Tako ponavadi res ne gubis dosti in nabavis nekaj drugega. Prodajam pa tudi ne rad, ampak to je itak enkrat na 2 meseca. No sedaj je bilo v enem mesecu dvakrat, prej pa dolgo nič tako sta se mi doma ostala valjati Days Gone in Breakpoint. Nisem ju obrnil pa ne vem če se mi bo dalo naprej. Zdaj ko nimam nič takega bom verjetno probal iti naprej. Ker za 10-15 eur pa se mi res ne da prodajat. Praviloma pa za novo igro če jo kupim takoj ob izidu, ko jo obrnem komot dobim še 40 ali celo 45€ kar pa se že splača. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 35 minutami:

Jaz pa vse bolj razmišljam, da bi tudi začel delati čistko. Čeprav res nerad prodajam.
Prah mi nabirajo recimo raznorazni Skylanderji, pa Disney Infinity in Lego Dimensions. Večinoma je vse za PS3, edino za en set se mi zdi, da je za WiiU. :) Je za te zadeve kakšno "povpraševanje"? Ali naj pač pustim v omari? Ker doma sem prepričan, da se verjetno nikoli več ne bomo igrali s tem. Kar tako pa tudi ne bom komu podaril, razen če bi bil dober osebni znanec/sorodnik.

Zadnjič sem klošarju stisnil v roke 5eur. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 minutami:

Kaj Last of Us 2 si tudi že prodal? ;) 

Seveda. Vsega se želim znebiti čim prej, da se mi prah ne nabira na škatlah. Nobene želje nimam imeti ene same škatlice. Že zdaj mi gre par mesecev na živce ko gledam oni dve, ki sem takrat opustil igranje in eno tekočo igro (torej 3 škatle) kar vržene na vrh playstationa.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Jaz pa vse bolj razmišljam, da bi tudi začel delati čistko. Čeprav res nerad prodajam.
Prah mi nabirajo recimo raznorazni Skylanderji, pa Disney Infinity in Lego Dimensions. Večinoma je vse za PS3, edino za en set se mi zdi, da je za WiiU. :) Je za te zadeve kakšno "povpraševanje"? Ali naj pač pustim v omari? Ker doma sem prepričan, da se verjetno nikoli več ne bomo igrali s tem. Kar tako pa tudi ne bom komu podaril, razen če bi bil dober osebni znanec/sorodnik.

 

Imas samo starter sete ali tudi kaksne dodatne figure oz. sete za Disney infinity ali Lego Dimensions

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 3 urami:

 

Imas samo starter sete ali tudi kaksne dodatne figure oz. sete za Disney infinity ali Lego Dimensions


Moram ob prvi priliki preveriti. Definitivno pa niso samo starter seti. Je bilo kar precej dokupljenega naknadno. :) 

edit: za Lego Dimensions imam Ghostbusters in Back to the Future dodatke;  toliko zaenkrat na hitro.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ta teden sem mel 0 časa, tako da sem samo mal HDR testiral in fural Netflix & Chill, bom čez vikend mal pogeekal. Sem pa v enem videu zasledil, da je modelček rekel da ma ta TV ful dobre out of the box nastavitve, vseeno pa sporoči če boš kaj naštudiral. 

 

Nobenega updejta. Sem mel pa res smešno sceno z netom ko sem dobil TV. Itak delaš z njim kot z jajcem, ful previdno unboxaš, daješ gor tačke, se dereš ženski v faco da boš vložil papirje za ločitev če se slučajno dotakne panela s prstom v procesu postavitve, uglavnem cel srečen ko končno stoji na svojem mestu. 

 

Pol pa priklopim net, ne dela. Gledam modem, ful rdečih lučk. Resetiram in čakam, tv že na polno mori ker mi hoče ufurat polno nekih funkcij prek wifija, še vedno ne dela. Pol pa vidim, da je optični kabel pri izhodu iz modema dobesedno precvikan, ven pa visijo une nitke k jih ne smeš pipat. Čist wtf, kako se to sploh lahko zgodi pri takem kablu, vse kar sem naredil je to, da sem modem prestavil za 20cm :D Pride drug dan tehnik, pogleda kabel in samo uizi reče "aha ja men se je tut včeri to nardil". Kako model, kako se ti je lahko na isti dan kabel precvikal, kot da je to neka stalna praksa :D Modelček zamenja kabel, priklopi, še vedno ne dela. Gleda okol in vidi da je še modem crknil :ododava:

 

Tko da zdej mam poleg tvja še nov kabel in modem, pomoje sem safe. Ampak res uno, ko si nahajpan za eno stvar, pol ti pa v istem trenutku crkneta dve drugi, ki drugače načeloma delata cel lajf. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...