Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Zakaj pa nebi blo dostopna širšim množicam?

Če bi nabavli mize bi folk igral. Če ni miz nebo igral. To je to o dostopu. Vsaj v štartu bi vrjetno bil kar popularn, že zaradi drugačnosti če ne drugo.

So pa igre daljše kot v biljardu, tako da je bol ekonomsko (in prostorsko) vprašljivo za lastnika kot kar koli drugega. Saj lastnik hoče, da se igra čim prej konča da plačaš novo.

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 13 minutami:

Zakaj pa nebi blo dostopna širšim množicam?

Če bi nabavli mize bi folk igral. Če ni miz nebo igral. To je to o dostopu. Vsaj v štartu bi vrjetno bil kar popularn, že zaradi drugačnosti če ne drugo.

So pa igre daljše kot v biljardu, tako da je bol ekonomsko (in prostorsko) vprašljivo za lastnika kot kar koli drugega. Saj lastnik hoče, da se igra čim prej konča da plačaš novo.

 

zato ker je preprosto prezahtevna igra

 

biljard je tako popularen lih zato ker je entry point toliko nizek, da se lahko tudi nekdo ki prvič drži palico zabava. Tudi pravila kmečke osmice so toliko prirejena, da pokrijejo res res širok nabor folka. Snooker je zaradi velikosti mize, ozke kapice in koncepta igre zajeban in "nezabaven" že za semi-skilled igralce biljarda, pač valda ne bo dostopen širšim množicam

Povezava do prispevka

Jasno, da to ni igra namenjena širšim množicam. Pri biljardu, ko si malo natreniran gre komot vdarit preko cele mize v luknjo, ki je precej večja od krogle. Pri snookerju pa je to praktično misija nemogoče še za proje. Vse kar sta omenila o dolžini igre (da ni profitabilno za lastnika), zahtevnost... je miza in komplet oprema drago ko prasica. Kera vaška gostilna ali lokalna igralnica pa si to lahko privošči?

Povezava do prispevka

Čist pretiravate o težavnosti.

Isto bi lahko pol za From špile (oz. karkol kar je težje od večine) butal ven, pa so noro popularni.

Vse je sam v glavi...joj kok so majhne krogle, pa majhne luknje, pa tanka palca, pa razdalja pol kilometra.

Folku je tut na navadnem biljardu težko zadet pa se vseen špila. Odvisn kok pogost špilaš, kok maš talenta, kok si skoncentriran, kakšen dan maš,... Enkrat gre vse narobe, drugič spucaš mizo in obenem delaš trick shote ko za šalo.

S komerkol sem špilal Snooker se je čist lepo igral. % zadetkov itak manjši, ampak če znaš špilat, boš tut čez celo mizo zadeval, delal breake in trick shote.

 

Pa iz gledanja se lahko ogromno naučiš, Snooker ali karkol druzga. Stvar je sam v tem, ali razumeš kaj si videl.

Povezava do prispevka
VIPER SVB reče pred 13 minutami:

Isto bi lahko pol za From špile (oz. karkol kar je težje od večine) butal ven, pa so noro popularni.

Noro popularni že, ampak enkrat sem gledal nek video, ko je nekdo analiziral globalno statistiko achievementov na različnih platformah pri Dark Souls, pa je št. igralcev, ki je videl zadnjega bossa, <15 % :D. Kar pomeni, da 85 % igralcev odneha pred koncem. Tako da najbrž bi ljudje tudi pri snookerju prej odnehali. Ali pa tudi ne. Ga še nisem igral :D 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 urami:

Lizz ocitno. Sigurno obvlada tudi poker, lokostrelstvo in balet.

sori zdej k sm že igrala snooker

noben ni reku, da ga obvladam

sam app pa igranje v živo pa pač vemo, da ni isto

 

ni to poker

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 minutami:

fak, morm rečt, sj moj boljši monitor naredi kr dost razlike, sam na kolegovem kompu hzd @max  res zgleda malce meh

neka vibranca fali or sth.

 

kr zanimif

 

drgač kar se dvojke tiče, upam da bo ful več audio playback lore_a

dejansko sm to vse kar sm najdu poslušal

brat se mi pa ni dal vsega

ti audio booki so bli pa kr kul

 

sicer je audio mal zbuggan, dostkrat se je audiobook pomešal z dialogi pa je blo pol nerazločno sranje

pa ene parkrat je audio delal mi ravno obratno, ko sem se oddaljeval od npcja je postajal njegov glas vedno glasnejši in obratno

je še kdo to opazu z zvokom ?

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 18 urami:

Noro popularni že, ampak enkrat sem gledal nek video, ko je nekdo analiziral globalno statistiko achievementov na različnih platformah pri Dark Souls, pa je št. igralcev, ki je videl zadnjega bossa, <15 % :D. Kar pomeni, da 85 % igralcev odneha pred koncem. Tako da najbrž bi ljudje tudi pri snookerju prej odnehali. Ali pa tudi ne. Ga še nisem igral :D 

Se mi zdi še dost visoka številka.

Sam po moje to ni omejeno da DS, ampak na splošno.

Men osebno so chivoti totalen fail, ker jih je večina kr neki aka niso nobeni dosežki oz. nekaj na kar bi bil ponosen ali bi imelo kaj pomena/vrednosti.

Vendar, ko mi jih meče ven, dostkrat pogledam statistiko. Sploh, ko mi kaže, da sem opravil kakšnega redkega, k po moji logiki ne bi smel bit. In vidim, da večina folka dejansko nekaj kar bi moralo bit samoumevno, da vsak opravi, ne.

Pa večino špilov jaz igram leta (mesece) kasneje kot večina folka, tko da ni zdej izgovora, da sem bil tok hiter, da ostali še niso.

 

What do y'all think?? (Ne zdej Mn3 met za referenco :P )

Povezava do prispevka

Pomoje je odvisno kak tip igralca si, nekomu čivoti prinesejo ogromno ponosa. Moj znanec jih kar grinda, nekako so mu dokaz dedicationa igrici :D. Ampak je tak player, da kupi eno igrico na štiri mesece in jo obrne podolgem in počez. Jaz, ki rad sprobam dosti različnih naslovov, sem že v osnovi nekompatibilen s tem. Mi je osnovno preigranje dovolj, tudi do 100 % grem res izjemoma

 

Se pa spomnim, da ko sem kupil X360 v gimnaziji in je bil prvi sistem s čivoti, da sem bil na polno zagnan. Prav sprintal sem si čivo seznam za Call of Duty: Modern Warfare in Assassin's Creed 1 in s kulico označeval, kaj sem naredil. Ampak ... Mi ni uspelo ne COD ne AC naredit 1000/1000. AC je bil preveč duhamoren, za COD pa nisem imel denarja za gold naročnino in online play hehe

Povezava do prispevka

Jz 100% ne vem ce se kaksen spil ze koncal. Sem jih pa veliko preigral samo glavno zgodbo in mogooce kaksen sidequest preden mi je postalo boring (recimo HZD - main story in prodal naprej). Tko da mi grejo achievement popupi vecinoma bolj na jetra kot da bi bi se jih veselil.

Povezava do prispevka

More like krištof NO-lan. Z drugimi besedami, med dopustom sem gledal Interstellar in precej lolal. Tudi Inception mi ni bil všeč. 

 

BATMAN: NA ZAČETKU in nadaljevanji pa sta mi hudi, čeprav enka najbolj

 

Tega njegovega cheap dipnessa v Inceptionu in Interstellarju pa ne maram. Ne vem kero baso bi moral skadit pred ogledom, da bi mi dogajalo :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...