Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 3 minutami:

Sony air depurifier in MS kuhalna plošča in hladilnik pred vrati, jaz pa ravnokar prejel email, da je moja mini arcade machine v izdelavi. Nostalgia gaming represent.

Nice. Kir model točno?

Povezava do prispevka

Drugače pa žanr, ki še ni dobil nekega konkretnega indie boosta, so shoot em upi. Ko si omenjal arkadni kabinet, sem takoj pomislil na njih. Gradius, Ikaruga <3. Kaj bi sedel kak novejši, res dodelan naslov v tem slogu

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

@Chenier_

https://www.tinyarcademachines.com/mame-arcade-machines.html

114 in 1

 

Sem razmišljal, da bi vzel dražjo varianto, sam pol sem pomislu, da itak ne bom igral novejših sistemov, in je razlika v ceni prevelika.

Uf, zgleda narejen smooth in clean as fuck. Jelly :D 

 

Pa tudi proper nafilano z igricami, praktično vse pre-PS3gen igrice, ki se jih spomniš :D 

 

Kateri frontend pa to fura? Retroarch? 

Povezava do prispevka

To pa nimam pojma. Po moje je Retroarch s Hyperspin menujem.

 

EDIT: Sem malo pogooglal. Frontend je Hyperspin, kateremu pol dodajaš kopico emulatorjev, me drugimi tudi Retroarch (očitno ni to sam nek skin za Retroarch).

 

Men je res carsko, ker je vse tako lepo izvedeno s previewi in demo gameplayem, ki se predvaja med scrollanjem po igrah in sistemih.

 

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 19 minutami:

Drugače pa žanr, ki še ni dobil nekega konkretnega indie boosta, so shoot em upi. Ko si omenjal arkadni kabinet, sem takoj pomislil na njih. Gradius, Ikaruga <3. Kaj bi sedel kak novejši, res dodelan naslov v tem slogu

 

Ma shmupov  je ko dreka, ful je sicer rimejkov vnes, pa itak je po izgledu nemogoce locit med novo in 20 let staro, ampak kar redno padajo

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 25 minutami:

 

Ma shmupov  je ko dreka, ful je sicer rimejkov vnes, pa itak je po izgledu nemogoce locit med novo in 20 let staro, ampak kar redno padajo

Ja, ampak so skoraj vsi anime looking, pa polovica jih ima neko hentai vzdušje :D. Jaz bi kaj bolj hardcore. Gradius, Ikaruga, R-Type style

Povezava do prispevka

Zanimivo to glede R-type klasike. Od shooterjev sem jaz namreč največ preigral (in so mi bile res top) naslednje (po vrstnem redu): Xenon II Megablast, Project X, Apidya in Agony. Vse na Amigi. Pa Swiv še nekako pade na ta seznam.
R-type začuda še najmanj, čeprav je tako kultna. Verjetno je krivo to, da te shooter igre niso moja omiljena zvrst. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Hja, jaz sem že zaradi Swiv 1 večkrat zamudil najmanj prvo uro v srednji šoli. :) 
Dočim, če smo že pri helikopterjih: malo drugačna shoot-em igra je bil pa kultni Desert Strike / Jungle Strike. To sem tudi preigraval kot zmešan.

In veliko pred tem Cyclone na Spectrumu, hehehe.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...