Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče Pravkar:

 

saj imajo tudi dostavo po lj :D

Haha, drugače, ko si me ravno spomnil, zadnje čase je po LJ ogromno teh modelčkov dostavljalcev z Death Stranding paketi hrane. Samo čakam, kdaj bo prvi nafukal dva paketa na hrbet. Kojima was right, vsakič malo umrem, ko jih vidim 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 29 minutami:

Pri nuggetsih moraš z nožem in vilico odstranit plast cvrtja in potem uživaš v prvovrstnem slovenskem belem piščančjem mesku 


Tisto cvrtje res ni za nikamor. Stokrat boljši so mi bili čisto na začetku Meka v SLO, ko so jih delali s "klasičnimi" drobtinami.

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 42 minutami:

Haha, drugače, ko si me ravno spomnil, zadnje čase je po LJ ogromno teh modelčkov dostavljalcev z Death Stranding paketi hrane. Samo čakam, kdaj bo prvi nafukal dva paketa na hrbet. Kojima was right, vsakič malo umrem, ko jih vidim 

WOLT Maribor –“PWWC6” 5 eur brezplačno! – Paket Pomoci

 

A jih noben drug ne opazi? :D 

Povezava do prispevka

Tudi v MB je sedaj že kar veliko teh Woltov, čeprav eHrana vseeno precej prevladuje. :) 
 
Spomnim se svojega prvega naročila ... Gledam na ekranu na mapi in je bilo samo zuuum, zuuummm (očitno so bile na križiščih samo zelene, ker je bilo nerealno videt).. Pa še rahel dež je padal in dokaj večerna ura. Grem pred bajto, se kolesarka (komplet v kolesarski opremi, kot iz tour de france) zabremza, pozdravi in začne s predajo naročenega. Pa rečem: "To pa je bila hitrost" in dodam: "saj tako se pa tudi ne mudi".  Se nasmehne, počekira fon in mi reče: "Veste,  sekunde ne smemo zamudit. Tako imamo v pogodbi, sploh glede plačila itd. " Sem ji dal 2 € napitnine in ni mogla verjet (hrana je bila itak že plačana online): "Joj, to se pa redko zgodi. Res 100x vam hvala!" 


Sedaj ponavadi stisnem največ 1 € napitnine, čeprav se zavedam, da jim je to pač biznis in imajo tako ali tako že plačano. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...