Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 37 minutami:

A je ta imidž, da spiš na parkirišču na gas pumpi, ultimate success ali si klošar? A si uno, life fast make money eat pussy in spiš samo tko sporadično ker pač moraš, ali si bogi revež ki ga mora šlafat s kamionarji ker je zgaran in posran? 

 

Ful enih stvari, ki jih delam u lajfu (imeti svojo firmo, igranje SP iger, lastništvo peugeota 205 l. 2005, udeležba na jocker forum itd) ne vem a so svinjsko cool ali so klošarija. Ful nimam kompasa za take stvari :D 

tko vse k si naštel  samo po sebi nima neke vrednosti oz. ne priteguje neke sodbe

tko da boli te kurac furkaš kar ti paše

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 10 minutami:

ena zdolgocasena naga teta igra nintendo switch med tem ko penis snemalca penetrira njeno vagino

 

ali je zdolgocasena zaradi slabe igrice ali slabega penisa ni razlozeno (bo razlozil xecutlor)

bo težko ker še ni imel koitusa

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 47 minutami:

ali je zdolgocasena zaradi slabe igrice ali slabega penisa ni razlozeno (bo razlozil xecutlor)

 

Ali pa igra Troll and I.

Najbolj jači špil za Switch! 😁

 

vlaho reče pred 37 minutami:

bo težko ker še ni imel koitusa

 

Sm ga namakal že takrat, ko si ti bil še spermij v očetovem premoženju, sinko.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 11 minutami:

V "not so old man" časih sem imel dekico in povštrček v avtu XD

Jest sm mel spalno vreco v teh letih. :)

 

Je prav prsla tud poleti ko se je slo na morje in smo kt kaki klosarji spali na plazi, parkiriscu, zelenici hotela...

 

Kolega je mel karavana in si je ubodu 10cm peno ki je pasala v prtljaznik s podrtimi sedezi. Cel luksuz.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 minutami:

haha jaz sem mel mal vec opreme od zlozljive mize, stolov, se clo sotor sem mel ( huda zastonj roba iz metal campa pridobljena od bogatih nemcev)...good old times. Iskreno bi mel dans se isto ce bi bil spet 18 :)

 

kolkr smo mi kaj gledali, ponavadi puščajo bolj krš robo, je pa res neverjetno kolk tega ostane in kolk je pol scavengerjev, ki to pobirajo :D

Povezava do prispevka
Janša reče pred 54 minutami:

vlaho, a nis ti tisti BREZ punce, medtem ko xecultor je tisti Z gamersko punco

 

ne vem, če lahko zmagaš ta war?

Sem fixal, da je Vlahotov poraz še bolj očiten 

 

Owned

Povezava do prispevka

Meni se drugač tudi zdi, da bi med gostilna, random talk, novice in deal hunting komot šel kak stran, če ne kar dva. To so itak topici, ki ne padejo preveč nizko, ker so zelo aktivni, tako da jih nikoli ni treba posebej iskat. Trenutno igram se mi zdi v bistvu edini, ki res spada gor.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...